تشخیص سلامت پرده بکارت

تشخیص سلامت پرده بکارت

تشخیص سلامت پرده بکارت، مسئله ای است که دختران همواره با استرس به آن نگاه می کنند. این مسئله نه به دلیل داشتن رابطه جنسی، بلکه به دلیل خیال پردازی هایی است که در رسانه ها و اطرافیان برای دختران ایجاد شده است. در ادامه این مقاله در مورد موضوعات «پرده بکارت (باکرگی) چیست؟ حالت ارتجاعی پرده بکارت یعنی چه؟ آیا خودارضایی پرده بکارت را از بین می برد؟پرده بکارت چه زمانی از بین می رود؟ آیا می توان برقراری رابطه جنسی را از تجاوز تشخیص داد؟ آیا دفع کیست تخمدان باعث پارگی پرده بکارت می شود؟ و در نهایت تشخیص سلامت پرده بکارت توسط خود فرد »  می پردازیم. با ما همراه باشید.

پرده بکارت چیست؟

پرده بکارت مانند یک بافت نازک در قسمت انتهایی مهبل قرار دارد. پرده بکارت حالت ارتجاعی دارد و باکرگی افراد مختلف با هم متفاوت هستند. پرده بکارت در سنین پایین تر بافت نازک تری دارد. اما با بالا رفتن سن، لبه های فرجی مهبل عمیق تر می شود. این خود باعث می شود که این پرده ضخیم تر و عمیق تر شود.

حالت ارتجاعی پرده بکارت یعنی چه؟

اگر با مشت ، آهسته به شیشه پنجره اتاق تان بزنید، متوجه می شوید که قدرت مشت شما، در شیشه پخش می شود. اما پرده بکارت بافت نازک تری دارد. پس منظور از حالت ارتجاعی در پرده بکارت، نوعی حالت ارتعاشی است که مانع از پارگی آن می شود.

آیا خودارضایی پرده بکارت را از بین می برد؟

یکی از دغدغه های دختران جوانی که لکه خون غیرمعمول در لباس زیر خود مشاهده کرده اند، وجود پرده بکارت است. اما باید بدانید که با خودارضایی پرده بکارت شما از بین نمی رود. در کل وجود هر لکه خون غیرمعمول، آسیب به پرده بکارت شما نیست. گاهی اوقات، پریود های نامنظم دلیل این لکه بینی هاست. برخی اوقات هم آسیب رسیدن به قسمت خارجی مهبل، باعث خونریزی می شود که این هیچ ربطی به پرده بکارت ندارد.

دوچرخه سواری، اسب سواری، خود ارضایی، سقوط از ارتفاع، تصادف، حوادث حین ورزش و … فعالیت هایی هستند که دختران در حین انجام آن ها نگران پاره شدن پرده بکارت شان هستند.

برخی از آن ها به مطب ما مراجعه می کنند و عنوان می کنند که در حین دوچرخه سواری وقتی می خواستند روی صندلی دوچرخه بنشینند، دچار آسیب و لکه بینی در مهبل خود شده اند. ما آزمایش های تشخیص سلامت بکارت را در مطب مان انجام میدهیم. اما باید بدانید که هر لکه بینی ای، پاره شدن پرده بکارت نیست.

 

پرده بکارت چه زمانی از بین می رود؟

چون پرده بکارت در انتهای مهبل قرار دارد، پاره شدن آن به راحتی صورت نمی گیرد. اساساً پرده بکارت در حالتی دچار پاره گی می شود که فرد یا رابطه جنسی کامل برقرار کرده باشد، یا به آن تجاوز شده باشد.

آیا می توان برقراری رابطه جنسی را از تجاوز تشخیص داد؟

بله. در صورتی که به دختری تجاوز شده باشد، دیواره داخلی رحم دارای خونریزی و زخم هایی است که با معاینه پزشک اثبات می شود. در حالتی که پرده بکارت با شدت از بین می رود آسیب هایی را هم به دیواره مهبل و هم به مجرای ادراری وارد می کند. علاوه بر این، از پرزهای داخل رحم نیز می توان این موضوع را تشخیص داد. این موارد همگی با معاینه پزشک تشخیص داده می شود. باید بدانید که یک پزشک ماما تا 1 ماه پس از پارگی بکارت، می تواند تاریخ دقیق آن را حدس بزند.

آیا دفع کیست تخمدان باعث پارگی پرده بکارت می شود؟

کیست تخمدان از مواردی هست که هم زمینه های ارثی و هم زمینه های اکتسابی ممکن است داشته باشد. برخی افراد عنوان می کنند که اگر برای کیست های تخمدان دارو مصرف کنیم، دفع کیست ها باعث پارگی پرده بکارت ما می شود یا خیر؟

اصولاً باید بدانید که کیست تخمدان از راه واژن دفع نمی شود. بنابراین نمی تواند باعث پارگی پرده بکارت شود.

تشخیص سلامت بکارت توسط خود فرد:

اولاً برای یک پزشک متخصصان زنان ،نه عمل خود ارضایی و  نه رابطه جنسی شما، هیچکدام اهمیت ندارد. وقتی شما برای تشخیص سلامت پرده بکارت تان به یک ماما مراجعه می کنید، ایشان فقط در مورد پرده بکارت با شما صحبت خواهند کرد. ثانیاً باید بدانید که عملاً تشخیص سلامت بکارت توسط خود فرد، مسئله ای غیرممکن است. چون با نگاه کردن به پرده بکارت نمی توان به طور دقیق گفت که آیا فرد باکره است یا نه. پس حتماً تشخیص پزشک برای این مورد ضروری است.

تشخیص سلامت بکارت توسط پزشک چگونه صورت می گیرد؟

علم پزشکی، حساسیت ها و علائم خاص خود را دارد که بدون داشتن علم آن، نمی توان اظهار نظر کرد. اما به صورت کلی، یک پزشک ماما، با قرار دادن انگشت در واژن زن، میزان شلی واژن را برای تعیین پارگی یا سالم بودن پرده بکارت می سنجد. همچنین با معاینه پزشک و دستگاه های پیشرفته آنان، امکان مشاهده پرده بکارت به صورت کاملاً واضح امکان پذیر است.

 

تشخیص سلامت بکارت در رشت

در طی این مقاله با «پرده بکارت چیست؟ حالت ارتجاعی پرده بکارت یعنی چه؟ آیا خودارضایی پرده بکارت را از بین می برد؟پرده بکارت چه زمانی از بین می رود؟ آیا می توان برقراری رابطه جنسی را از تجاوز تشخیص داد؟ آیا دفع کیست تخمدان باعث پارگی پرده بکارت می شود؟ و در نهایت تشخیص سلامت پرده بکارت توسط خود فرد » آشنا شدید.

در صورتی که نیاز به تشخیص سلامت بکارت در رشت دارید، باید آن را به متخصصان زنان بسپارید. مطب خانم دکتر مؤیدنیا در رشت با تعیین وقت قبلی، پذیرای مراجعه کنندگان عزیز خواهد بود.

138 دیدگاه ها

 • ناشناس, 14 تیر, 1400 @ 6:18 ب.ظ پاسخ

  سلام می خواستم بپرسم آیا خود ارضای باعث پارگی پرده میشود؟ ممنون میشم جوابم رو بدید

  • ناشناس, 18 بهمن, 1400 @ 10:56 ب.ظ پاسخ

   اگه مطلب بالا رو بخونین متوجه میشین که خود ارضایی پرده بکارت رو پاره نمیکنه

   • اسما, 22 تیر, 1401 @ 3:03 ب.ظ پاسخ

    ببخشیید. من میخام از شوهرم طلاق بگیرم الان یک ماه ازدواج کردیم یعنی شب اول فقط یکم رابطه داشتیم بدون هیچ دردی. و چند روز بعدشم یکم رابطه بدون هیچ دردی و چند روز بعدشم ی رابطه کوچک داشتیم یعنی هیچ دردی از ان احساس نکردم. ممنون میشم بگین ایا پرده بکارت من پاره شده یا هنوز شالم است

  • ناشناس, 29 خرداد, 1401 @ 3:58 ق.ظ پاسخ

   خب نوشته نه

  • امیر, 4 تیر, 1401 @ 10:52 ب.ظ پاسخ

   خیر
   پاره کردن پرده کار اسونی نیست پس تا رابطی جنسی ایجاد نشود پرده باز نمیشد

 • ملیسا, 21 تیر, 1400 @ 11:53 ب.ظ پاسخ

  دختری ۱۷ ساله هستم کا در کودکی انگشست شستم با شستشو در واژنم فرو رفت میخواهم بدون مراجعه به پزشک بدان سالمم یا نه

 • ناشناس, 27 تیر, 1400 @ 12:01 ب.ظ پاسخ

  سلام من یه دختر 17ساله هستم و به تازگی ازدواج کردم برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتیم نامزدم به من شک کرده و میگه تو پرده بکارت نداری آلت من به راحتی رفت داخل واژن تو و تو درد نداشتی ولی من تا حالا رابطه نداشتم با کسی الان پرده بکارت من سالمه یا نه

 • حمید, 11 مرداد, 1400 @ 0:20 ق.ظ پاسخ

  سلام من به تازگی نامزد کرده ام و با نامزد خود وارد معاشقه شدم به طوری که مهبل نامزدم را با دهان تحریک کردم و متوجه مقدار خیلی کمی خون در پایین مهبل شدم آیا ممکن است بکارت همسر بنده از بین رفته باشد لطفا راهنمایی کنید خیلی استرس دارم و ناراحتم

  • ناشناس, 28 آذر, 1400 @ 9:36 ب.ظ پاسخ

   نه از پریود نامنظمش هست

 • ناشناس, 29 مرداد, 1400 @ 4:34 ب.ظ پاسخ

  آیا میشود پرده بکارت دیده نشود

 • پرنیان, 29 مرداد, 1400 @ 5:08 ب.ظ پاسخ

  اشتباهی انگشتم موقع خواب سمت همون پرده بکارت کلیتوریس واینجاهای حساس رفت امامن نمیخواستم آسیب برسونم بهشون اشتباهی انگشتم تامقداری داخل رفت بعدروزبعدپریودشدم بادردانگاررابطه کردم ولی نکردم الان سالمم همه چیزم بکارت دهانه رحم یانه؟

 • ناشناس, 7 شهریور, 1400 @ 1:33 ب.ظ پاسخ

  سلام من دیروز با نامزدم در هنگام قاعدگی سکس مقعدی داشتم و تا بعد از ۴ ساعت خون اومد آیا پردم آسیب دیده

  • ناشناسم, 30 فروردین, 1401 @ 5:11 ب.ظ پاسخ

   جای نگرانی نیست

 • ناشناس, 7 شهریور, 1400 @ 2:13 ب.ظ پاسخ

  من وقتی خیلی بچه بودم انگشت زدم داخل نمیدونستم ک چی ب چیه
  اما زیاد نرفت داخل حدود۲ سانت رفت داخل
  این چن وقته خیلی ذهن منو درگیر کرده میشه توروخدا راهنمایی کنید ببینم من باکره هستم یا خیر؟
  لازم ب ذکر هست بگم ک کمی درد داشت ولی اصلا خونریزی نداشت و بعدش هم لکه بینی ندیدم
  من اون زمان پریود نمیشدم اما خوب دست زدم داخل خواهش میکنم این نگرانیه منو برطرف کنید
  من سالمم یا خیر؟😰😥🙏🙏🙏

 • ۰, 8 شهریور, 1400 @ 8:44 ب.ظ پاسخ

  سلام خسته نباشین.من شش روز پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته با اسرار اون.گفت ارتجاعی میکنه اما بعد از اینکه کارشو کرد خون ازم اوند قطره قطره بعد از یروز خونریزی شدید گرفتم رفتم پیش ماما گفت پرده من گوشتیه و دوجا از پردم پاره شده.حالا خونریزیم تموم شده.خانواده ام خیلی تعصبین.اگه بفهمن قبل ازدواج رابطه داشتم برام خیلیی بد میشه.میخوام گواهی سلامت بگیرم ک کار نامزدم بوده برا اطمینان ک مشکلی پیش نیاد.تا چند وقت میتونم ثابت کنم ک کار نامزدم بوده؟

 • ناشناس, 11 شهریور, 1400 @ 3:31 ب.ظ پاسخ

  اگر رابطه جنسی برقرار کنی ممکنه بکارت پاره نشه یعنی رابطه بطور کامل انجام نشده باشه ؟ مثلا سپتوم از بین بره رابطه هم در عرض چند دقیقه بوده باشه یعنی یک تا دو دقیقه بطور کامل هم انجام نشده باشه

 • ناشناس, 10 مهر, 1400 @ 2:37 ب.ظ پاسخ

  سلام ایا میشه پرده بدون خون ریزی پاره بشه

  • ناشناس, 17 دی, 1400 @ 12:54 ب.ظ پاسخ

   اره

  • ناشناس, 20 بهمن, 1400 @ 10:10 ب.ظ پاسخ

   نه

 • ناشناس, 15 مهر, 1400 @ 11:39 ب.ظ پاسخ

  چطوری از پرده بکارت محافظت کنم

 • ناشناس, 15 مهر, 1400 @ 11:42 ب.ظ پاسخ

  چطوری محافڟت کنم از پرده بکارت

 • Asal, 18 مهر, 1400 @ 2:21 ب.ظ پاسخ

  سلام من با من رابطه داشتم ودر حین نشستن آلت ب واژن برخورد و احساس سوزش در ی طرف از واژن داشتم و این ک احساس کردم واژن باز شده
  بعد از آن مقدار زیادی آب بی رنگ از بدنم خارج شد و تا سه روز دهانه واژن ب اندازه یک انگشت حالت دایره باز بود. چیزی ک هرگز ندیدم بعد از دو هفته ب ماما مراجعه کردم و او گفت ک فقط کمی آسیب داده
  ولی خودم فکر میکنم شاید واقعا پاره شده باشه
  چون بعد از گذشت دوماه گاهی موقع باد از واژن خارج میشود و اینکه میتونم دهانه واژن را مشاهده میکنم و احساس میکنم واژن شل شده است.حالا مطمعن نیستم ک بکارتم سالم هست یا ن
  الان ک ب واژن نگاه میکنم ب حالت دندانه ای هست
  لطفا راهنمایی کنید

  • ناشناس, 10 تیر, 1401 @ 10:43 ب.ظ پاسخ

   سلام من خود ارضایی داشتم با شامپو امافقط مالشی بعدمتوجه شدم خونیه وخون اومد اماکم نه زیاد.خیلی میترسم ک اسیب دیده باشه پرده ام هم حلقوی.لطفا راهنماییم کنین ممکنه بیرون واژنم اسیب دیده باشه وپرده ام سالم باشه

 • مهدیس, 19 مهر, 1400 @ 2:41 ق.ظ پاسخ

  سلام من ی سوال داشتم اول از همه من ۱۳ سالمه از ۱۰ سالگی با رابطه ی جنسی آشنا شدم بعد از ۱ یا ۲ سال من لاک را متوسط کردم داخل واژنم که سر لاک از انگشت وسطی یکم فقط یکم بلند تر بود حالا بعد از چند وقت به نادرم گفتم مادرم گفت که اگر ایکارو بکنی پرده ات پاره میشود و من ترسیدم و گریه کردم چون گفت که اگر بزرگ شوی و بخواهی ازدواج کنی باید بری پیش متخصص او میبیند اگر پاره شده باشد باید بدوزی و من از ارس گریه کردم حالا خیلی درگیرش شدم که آیا پاره شده است و اینکه من وقتی نیروم دستشویی وقتی دستویی نیکنم انگار دستشویی میکنم اما ی جور میشوم که نه میسوزد نه انگار مستانم پر است و حتی در حال دستشویی هم نمیسوزد ی حالت عجیب است واقعا نیترسم که پاره نشود آیا پاره شده است؟😭

 • سپیده, 24 مهر, 1400 @ 11:53 ب.ظ پاسخ

  پرده بکارت سالم چجوری بفهممم سالمه نامزد قبلیم دستش رف واژنم یکم خون دیدم اما رفتم ماما پزشک گف سالمه اما شک دارم

 • ناشناس, 2 آبان, 1400 @ 7:53 ب.ظ پاسخ

  دختر باکره موقع نزدیکی چه احساس میکند

  • mohandes.shadman, 5 آبان, 1400 @ 10:44 ق.ظ پاسخ

   بستگی به نوع پرده شما داره برای اطلاع بیشتر مقاله تشخیص پرده بکارت رو مطالعه کنید.
   https://www.drmoaiiednia.com/%d8%aa%d8%b4%d8%ae%db%8c%d8%b5-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87-%d8%a8%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa/

  • زهرا, 2 خرداد, 1401 @ 9:31 ب.ظ پاسخ

   من الان ۱۶ سالمه ازدواج نکردم و مجردم
   ۳سال پیش شخصی به من قرص خواب داد
   و من صبح بیدار شدم او در کنار من بود
   و حالا نمیدونم باهام کاری کرده یا نه
   دکتر هم نمی تونم برم که بفهمم پرده دارم یا نه به کسی هم نمی تونم بگم
   و الان خیلی استرس دارم که نکنه پرده نداشته باشم البته خدانکنه
   حالا چجوری خودم بفهمم پرده دارم اون شخص باهام کاری نکرده

   • ناشناس, 6 خرداد, 1401 @ 7:50 ق.ظ پاسخ

    بزی پیش مامابهتره اگه سالمم باشه شاید بهش آسیب بزنی

 • سوگل, 4 آبان, 1400 @ 2:54 ق.ظ پاسخ

  من ۱۷ سالمه و ت عقد ب سر میبرم چند باری با همسرم رابطه جنسی داشتم ولی فک میکردم باریختن آبش ب پرده ام آسیب بخوره هیچ درد و خون ریزی هم نداشتم خیلی نگرانم میشه بگید آیا دختر هستم یان

  • mohandes.shadman, 5 آبان, 1400 @ 10:41 ق.ظ پاسخ

   اگر فشار یا ضربه ای به پرده باشه پرده آسیب می خوره نه با مایع منی ولی اگر نگرانید برای معاینه تشریف بیارید

   • شادی, 26 آبان, 1400 @ 11:26 ب.ظ پاسخ

    میشه بپرسم با رابطه لا پایی پرده باز میشه و طوری هستش که فکر میکنم پرده بازع خبلی مدل بازی داره

  • Lona, 12 دی, 1400 @ 9:13 ب.ظ پاسخ

   😑🤣
   واقعا چرا همچین فکری میکردی؟
   خب حالا شده دیگه عیب نداره عقدی شوهرته

 • هانیه, 8 آبان, 1400 @ 8:31 ق.ظ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من دیروز رفتم واسه معاینه بکارت گفتن پرده از نوع ارتجاعیه وقتی برگشتم حدود یه قطره لکه بینی دیدم و واژنم کمی درد میکرد ممکنه اسیبی به پردم وارد شده باشه ؟میخوام عقد کنم تو رو خدا جوابمو بدیم

  • mohandes.shadman, 8 آبان, 1400 @ 6:34 ب.ظ پاسخ

   سلام روز بخیر
   ممکن است به خاطر معاینه کمی آسیب دیده باشد ولی باید بررسی مجدد شوید برای این کار از پزشکی که معاینه کردند سوال کنید

  • آرزو, 21 اردیبهشت, 1401 @ 12:21 ب.ظ پاسخ

   سلام من در ۱۳ سالگی دوچرخه سواری میکردم که واژنم به طور وحشت ناک با صندل دوچرخه برخورد کرد یکم خون اومد یکم درد داشتم ولی ممکن تمام پردم پاره شده باشه تروخدا جوابمو بدین

 • بهار, 10 آبان, 1400 @ 1:55 ق.ظ پاسخ

  سلام روز دوم پریودی رابطه داشتم ‌…خیلی زیاد دخول انجام نشد و بصورت اهسته بود نیم ساعت بعد کمی خون ریزی داشتم ممکنه خونریزی به علت ماره شدن بکارت باشه من هیچ درد و سوزشی هم نداشتم

  • mohandes.shadman, 10 آبان, 1400 @ 4:04 ب.ظ پاسخ

   سلام قاعدگی تون تموم نشده و خون از قاعدگیه

 • ناشناس, 11 آبان, 1400 @ 1:16 ق.ظ پاسخ

  من یک مردم نامزدم با نامزد قبلیش که جداشدن رابطه داشته
  الان از کجا باید فهمید پرده شالم هست یا نه
  اگه رابطه ایی وجود داشته اگر پرده ارتجاعی باشه معلوم میشه؟؟
  لطفا واسم مهم هست
  خواهش میکنم جوابمو بدین

  • ناشناسم, 30 فروردین, 1401 @ 5:10 ب.ظ پاسخ

   شما میتونین برین پیش ماما تا چک کنن در غیر این صورت معلوم نمیشه

 • هانا کاکااله, 11 آبان, 1400 @ 8:54 ق.ظ پاسخ

  سلام ببخشید من با نامزدم رابطه داشتم ب صورت داگی استایل اصلا دخول انجام نشد فقط از پشت سر خورد و ب واژنم برخورد کرد بعد نامزدم با دست مالش داد بعد که نگاش کردم چن قطره خون دیدم دیدم ک دهانه ی واژنم قسمت پایینیش خیلی کم زخمی شده الان من هنوز دخترم یا نه

  • ناشناسم, 30 فروردین, 1401 @ 5:17 ب.ظ پاسخ

   دختری نترس مشکلی نیس زخم خارجی بوده دیگه پرده داخله زخمی شده از بیرون خون اومده برای زخمع اس

 • هانا کاکااله, 11 آبان, 1400 @ 8:59 ق.ظ پاسخ

  سلام ببخشید من با نامزدم رابطه جنسی داشتم به صورت داگی استایل اصلا دخول انجام نشد فقط از پشت سر خورد و ب شدت به دهانه ی واژنم برخورد کرد و کمی دردم گرفت بعد نامزدم با دست مالش داد بعد که نگاش کردم چن قطره خون دیدم که دهانه ی واژنم قسمت پایینیش خیلی کم زخمی شده الان این پرده ی بکارتم پاره شده یا با ناخون نامزدم زخمی تورو خدا جوابم رو بدید

 • . ناشناس, 11 آبان, 1400 @ 11:42 ق.ظ پاسخ

  من 14 سالمه یبار که عادت ماهگی بودم تو دسشویی اشتباهی فشار اب زیاد شد و من یهو پریدم بعد خون با فشار میومد ترسیدم😭اومدم نگا کردم خوندم گفتم نه الان اومدم از یکی از روش هارو خوندم و انجام دادم میترسم یعنی واقعا پاره شده؟ با فشار اب؟ تورو خدا بهم بگین من بخاطر این موضوع به خود کشی هم فکر کردم
  اخه کیو که باور کنه با فشار آب اینجوری شده 😔

 • Nasim, 11 آبان, 1400 @ 12:50 ب.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر.با نامردم رابطه جنسی کامل نداشتم اما التشون وقتی به واژنم برخورد میکرد حس درد داشتم.ایا بکارتم پاره شده؟

 • حدیث, 11 آبان, 1400 @ 4:12 ب.ظ پاسخ

  من خود ارضایی داشتم.بعد کمی خون اومد آیا پرده بکارتم سالمه؟

 • ناشناس, 12 آبان, 1400 @ 10:24 ب.ظ پاسخ

  سلام… من خیلی نگران بکارتمم… درس سنای خیلی کم یادم نی از سر کنجکاوی سر انگشتمو از روی شلوار ب داخل واژنم بردم زیاد نبود… و تا چند وقتا پیش خودارضایی میکردم اما چیزی داخل نمیکردم فقط با مالش… الان حس میکنم واژنم تغییر کرده خیلی نگرانم.. کمکم کنید احتمال اسیب دیده باشم هست!؟

 • ناشناس, 13 آبان, 1400 @ 0:36 ق.ظ پاسخ

  سلام من با داداشم دعوا کردم لگتش خورد کی لکه دیدم الان خیلی میترسم ک پرده بکارتم آسیب ندیده باشه چیکار کنم

 • زهرا, 13 آبان, 1400 @ 11:12 ب.ظ پاسخ

  سلام من 15 سالمه مجرد هستم رابطه جنسی هم نداشتم تا حالا فقط یکی دو بار خودارضایی کردم اونم هیچی داخل بدنم نبردم فقط یکم پاهام رو به هم فشردم احساس میکنم بدنم یجوری شده ایا پردم پارع شدع ?!

 • رویا, 13 آبان, 1400 @ 11:14 ب.ظ پاسخ

  ایا امکان این که به مرور زمان که سن مون بالا میره بدون اینکه رابطه داشته باشیم بدن ما بزرگ بشع یا تغییر کنع ?! لطفا جوابمو بدین

  • ناشناس, 20 بهمن, 1400 @ 10:11 ب.ظ پاسخ

   آره وقتی که ب سن بلوغ برسی.

 • Aaa, 13 آبان, 1400 @ 11:32 ب.ظ پاسخ

  سلام ایا در زمان قاعدگی دکتر ماما میتواند معاینه کند پرده بکارت رو

 • علی, 13 آبان, 1400 @ 11:56 ب.ظ پاسخ

  سلام من الان من عقد هستم دفعه اولم بود با همسرم با نا گهانی رفت جِلو تونم دوبار فکر کنم یک سانت یا دو سانت جلو رفت سوزش هم دارم شب دوم پریودی مم هستش ممکنه پرده پاره شده باشه این دفعه اولم بود با همسرم خاهش می کنم زود جوابم رو بدین
  ممنون

 • ف, 14 آبان, 1400 @ 0:01 ق.ظ پاسخ

  سلام من الان عقدم سر هوش شوهرم دوبار وارد جلو شد فکر کنم یک سانت یا دوسانت وارد شد میشه بهم شب دوم پریودیمم هستش میشه بگین دخترم هنوزم یا نه

 • ف, 14 آبان, 1400 @ 0:04 ق.ظ پاسخ

  ببخشید میشه ّبگین مطب شما کجا هستش ک با همسرم بیایم

  • mohandes.shadman, 8 آذر, 1400 @ 6:48 ب.ظ پاسخ

   رشت،چهارراه گلسار،روبروی داروخانه گلسار،ساختمان پزشکان آبان،طبقه پنجم،واحد ۱۲

 • ف, 14 آبان, 1400 @ 0:07 ق.ظ پاسخ

  سلام من الان من عقد هستم دفعه اولم بود با همسرم با نا گهانی رفت جِلو تونم دوبار فکر کنم یک سانت یا دو سانت جلو رفت سوزش هم دارم شب دوم پریودی مم هستش ممکنه پرده پاره شده باشه این دفعه اولم بود با همسرم خاهش می کنم زود جوابم رو بدین
  ممنون

 • ف, 14 آبان, 1400 @ 0:08 ق.ظ پاسخ

  ببخشید شمامطبتون کجاست

  • mohandes.shadman, 8 آذر, 1400 @ 6:48 ب.ظ پاسخ

   رشت،چهارراه گلسار،روبروی داروخانه گلسار،ساختمان پزشکان آبان،طبقه پنجم،واحد ۱۲

   • ثنا, 28 اردیبهشت, 1401 @ 3:03 ق.ظ پاسخ

    کدوم شهر ؟

    • mohandes.shadman, 1 خرداد, 1401 @ 10:14 ق.ظ پاسخ

     رشت

 • حنانه, 14 آبان, 1400 @ 7:21 ب.ظ پاسخ

  سلام و‌قت تون بخیر
  دهانه ی واژنم باز
  آیا پرده بکارتم آسیب دیده

 • sahar, 14 آبان, 1400 @ 9:50 ب.ظ پاسخ

  سلام ببخشید من با نامزده رابطه نداشتم امروز فقط روز پنجم پریودم موقع لاپایی یکم رفت بعد ۱٠ دقیقه که رفتم دستشویی خون دیدم از پریودیه یا بکارت؟

 • من, 14 آبان, 1400 @ 11:23 ب.ظ پاسخ

  سلام میشه با عکس ماما تشخیص بکارت بده؟ و رابطه مقعدی تاثیری به بکارت داره؟

 • Sahar, 15 آبان, 1400 @ 1:04 ق.ظ پاسخ

  سلام خسته نباشید من وقتی راهنمایی بودم از صبح دل درد داشتم بعدش بعدازظهر داییم یدونه محکم زد تو کمرم شب ازم خون اومد جدیدا نامزدم سرالتشو تو میده ولی هیچ خونی نمیبینم آیا ممکنه پرده ام پاره شده باشه

 • فاطمه, 15 آبان, 1400 @ 11:01 ق.ظ پاسخ

  سلام ببخشید من ۱۵سالمه و مجرد هستم و عفونت ادرار گرفتم از همون موقع خیلی حساس شدم همش فکرمیکنم پرده بکارت اسیب دیده لطفا بهم بگید من از استرس و افسردگی دارم میمیرم

 • ناشناس, 15 آبان, 1400 @ 11:02 ق.ظ پاسخ

  سلام من پانزده سالمه و عفونت ادرار گرفتم و از همون موقع خیلی حساس شدم همش فگر میکنم پرده بکارتم اسیب دیده مجرد هم هستم تو رو خداا بهم بگید

 • فاطمه, 15 آبان, 1400 @ 11:04 ق.ظ پاسخ

  سلام من پانزده سالمه و عفونت ادرار گرفتم و از همون موقع خیلی حساس شدم همش فگر میکنم پرده بکارتم اسیب دیده مجرد هم هستم تو رو خداا بهم بگید

 • ناشناس, 15 آبان, 1400 @ 6:43 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۱۳ سالمه ی سری که پریود شدم دقیقا ی هفته بعد از پریودیم دوباره پریود شدم ممکنه که مشکلی ایجاد شده باشه ؟؟؟

 • ناشناس, 15 آبان, 1400 @ 6:50 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۱۳ سالمه ی بار که پریود شدم دقیقا ی هفته بعدش دوباره پریود شدم ممکنه ک مشکلی برام پیش اومده باشه

 • زهرا, 17 آبان, 1400 @ 2:48 ق.ظ پاسخ

  سلام با چه چیز های میشه پرده بکاررو پارکرده
  اگه میشه زود جواب بدیده این خیلی برام مهمه ممنون

 • زهرا, 17 آبان, 1400 @ 3:32 ب.ظ پاسخ

  ببخشید من خیلی خودارضایی میشم میشه بگید پرده بکارتم سالم هست یا نه اخه من ترس دارم که دلیلی میشه پرده بکارتم پاره شده باشه

 • ر, 18 آبان, 1400 @ 10:56 ق.ظ پاسخ

  سلام من بعد خود ارضایی ک داشتم انگشتم رو کامل به داخل نبردم یچیز سطحی ،بعد دو دقیقه دیدم یه خون کمی میاد تروخدا بگید پردم سالمه یا نه شرابط رفتن به دکتر رو ندارم

 • غزال, 18 آبان, 1400 @ 4:30 ب.ظ پاسخ

  سلام من رابطه داشتم از کجا بفهمم پردم سالمه ولی خونریزی نداشتم و دردم کمی دارم

 • فاطمه, 18 آبان, 1400 @ 10:14 ب.ظ پاسخ

  س من عقدبودم ونامزدم حواسش نبود دخولش مستقیم خورد به جلوبعدیکم لک بینی داشتم میخام بدونم کلاپاره شده یانه تروخدا ج بدین من عاشق ی نفرم ولی واس این موضوع میترسم

 • ., 19 آبان, 1400 @ 8:26 ق.ظ پاسخ

  من میترسم پردم پاره شده باشه آخه من آرام دستمو رو واژنم کشیدم و استرس اینکه پاره شده باشه همش باز میکردم نگاه میکردم پردم سالمه یا نه

 • پریا, 19 آبان, 1400 @ 5:21 ب.ظ پاسخ

  سلام خسته نباشید من ی سال قبل رابطه داشتم از پشت ها بد فرداش ی لکه اومد میشه یکم راهنماییم کنید

 • مهسا, 21 آبان, 1400 @ 5:15 ب.ظ پاسخ

  سلام من ب قصد رابطه مقعدی وارد رابطه شدم ولی دخول از جلورو کاملا حس نکردم ولی اومدم خونه لباسم خونی بود و دور رحمم ورمه زیاد داشت ممکنه بکارتم رفته باشه؟ ایا قابل ترمیمه؟

  • mohandes.shadman, 24 آبان, 1400 @ 7:08 ب.ظ پاسخ

   با سلام ،برای تشخیص قطعی نیاز به معاینه دارید.

 • پریا, 21 آبان, 1400 @ 11:59 ب.ظ پاسخ

  سلام دخترم چهارسالشه وچند وقت پیش روی صندلی فلزی بازی میکرد که یدفعه جیغ زد بعد دیدم وسط اش یکم خونی هست میترسم به پرده اش اسیب ریده باشه چطوری مطمئن بشم خیلی نگرانشم

  • mohandes.shadman, 24 آبان, 1400 @ 7:09 ب.ظ پاسخ

   سلام عزیزم، حتما بايد معاینه بشن ولی اکثر مواقع مشکل جدی وجود نداره

   • هانیه, 12 آذر, 1400 @ 2:00 ق.ظ پاسخ

    سلام من با نامزدم رابطه داشتم ولی خونریزی نداشتم فقط در حین رابطه یکم درد داشتم و نامزدم میگه تو پرده بکارت نداری حدود ۷ سانت دخول داشته ولی بدون خونریزی قبلا هم هیچ رابطه ای نداشتم آیا پردم سالمه ؟

 • محدثه, 23 آبان, 1400 @ 10:22 ق.ظ پاسخ

  سلام خسته نباشید
  قبلا خود ارضایی میکردم الان دیگ ترک کردم ولی میترسم به پردم اسیب زده باشم چون وقتی در آینه نکاه میکنم گوشه های پردم تیغه ای مانند هستش و خیلی استرس دارم

 • ناشناس, 24 آبان, 1400 @ 1:44 ق.ظ پاسخ

  سلام من چندسال پیش با موتور تصادف کردم و
  بسیار درد داشتم و کمی خون هم دیدم الان بکارتم سالم است؟

 • مهسا, 25 آبان, 1400 @ 11:22 ب.ظ پاسخ

  من نامزدم کاملا دخول را انجام میدهد بهش میگم مواظبی میگه اره اهسته وقتی به شدت بزنم پاره میشه ایا راست میگه

  • Lona, 12 دی, 1400 @ 9:20 ب.ظ پاسخ

   نه

 • فاطمه بانو🥰❤, 25 آبان, 1400 @ 11:24 ب.ظ پاسخ

  سلام من مجردم وهیچ رابطه ای نداشتم وقتی به پهلو خوابیده بودم نصف یه بند انگشت رف داخل واژنم وبعدرفتم دسشویی و بعد ادرار ب خودم فشار اووردم کمی خون اومد وروز اخرای پریودیم بود هروقت روز اخرای پریودی برم حموم لکه بینی میبینم و الان وقتی جلو آیینه چک میکنم لب های کوچیک رو که باز میکنم یه چیز غشایی تو ورودی واژن ولی هیچ سوراخی نداره
  آیا ممکنه سوراخش غیر قابل دیدن باشه یا نوعش از پرده ذره بینی باشه یا اینکه حلقوی باشه آخه سوراخ حلقوی تو هر شخصی متغیر

 • ناشناس, 27 آبان, 1400 @ 3:43 ب.ظ پاسخ

  سلام من قبلن یعنی دوازده سالم بود با یک پسر ۸ساله رابطه داشتم اما اون وقت نه پریودم دم نه چیزی نه درد داشتم نه چیزی ونه خون اومد آیا من دخترم نمیخوام باعث ازبین رفتن خوانواده ام بشم جوابم رو میدی خواهش میکنم

 • ناشناس, 29 آبان, 1400 @ 3:27 ب.ظ پاسخ

  من با نامزدم رابطه بر قرار کردم و هیچ خون ریزی نداشتم
  چیزی ام حس نکردم ن دردی ن سوزشی قبلا هم هیچ رابطه ای نداشتم چطور ممکنه یعنی پرده ندارم؟

 • بیتا, 5 آذر, 1400 @ 10:23 ق.ظ پاسخ

  سلام دخترم 16سالمه موقع رابطه با نامردم انگشت دستش تا یک بند وارد واژنم شد اما نه درد داشتم نه خون ریزی ممکنه بکارت نداشته باشم یا از قبل از دست داده باشم چون هیچ مانعی واسه ورود نبود میشه راهنماییم کنید

 • ناشناس, 5 آذر, 1400 @ 5:20 ب.ظ پاسخ

  سلام من دور اول پریودم بود من نمیفهمیدم که این چی است ترسیدم و یک کاغذ تشناب را الکول زدم و داخل واژنم کردم و بعد یک کمی خون آمد آیا پرده ام از بین رفته میشه یک کمی معلومات بدهی لطفا

 • لیلا, 5 آذر, 1400 @ 7:45 ب.ظ پاسخ

  سلام دختر ۱۵ ساله ایی هستم که از بچگی بدون اطلاع خودم خود ارضایی میکردم چند وقته ایی متوجه شدم و قست ترک دارم امروز یه قطره خون دیدم و باعث نگرانیم شد فکر میکنم نزدیک زمان پریودمه اما دل دردی نداشتم می ترسم به پدرم آسیب وارد شده باشه چطور تشخیص بدم آیا خود ارضایی به پرده ی بکارت آسیب وارد میکنه؟

 • بهار, 8 آذر, 1400 @ 1:25 ق.ظ پاسخ

  سلام من بهار هستم ۱۳ ساله من وقتی که ۸ سالم بود سوار دچرخه رفیقم شدم بعدش تورمز سری گرفتم بعدش رحمم با زربه خورد روی طیزی دچرخه بعدش دردم اومدش بعد خون اومد یکم دردی هم حس نکردم بعد وقتی که میرفتم دست شوی درحال جیش کردن سوز میزد میشه بگید چی شده لطفا جوابم بدید مهمه

  • مبینا, 29 آذر, 1400 @ 11:15 ق.ظ پاسخ

   با سلام و روز بخیر نه عزیزم پاره نشده فقط کمی ضرب دیدگی داره که به مرور زمان خوب میشه

 • ناشناس, 13 آذر, 1400 @ 8:15 ب.ظ پاسخ

  سلام من به خودارضایی مبتلا شدم
  من وقتی خودارضایی کردم فقط قسمت کلیتوریس رو مالش تند دادم و ایکنه یکم که گذشت و من دیگه ادامه ندادم یکم که ماده سفید از واژنم اومد دیدم یه قطره خون که شبیه به ژله مانند بود اومد و هیچ درد دیگری را حس نکردم
  خواستم بودن آیا پرده ی من پاره شده است یا نه؟؟؟

  لطفا جواب دهید

 • ناشناس, 19 آذر, 1400 @ 12:57 ب.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر یه سوال داشتم من ۱۸سالمه بعد از بچگی فک کنم ۱۰ سالگی بود وسواس گرفتم که یه آب پرفشار بگیرم به واژنم بعد به مدت طولانی یعنی هر باز که میرفتم دسشویی همین کار میکردم تا سن ۱۵ سالگی که فهمیدم حالا کار خوبی نیست ممکنه به پرده آسیب بزنه دیگه انجام ندادم .
  بعد الان ۳ ساله همیشه استرس اینو دارم که نکنه پاره شده باشه .
  من اصلا یه ترس خیلی عجیب همیشه داشتم به اینکه حتی یه ذره دستم یا حالا هر چیزه دیگه بکنم توش برا همین خودم اصلا نمی تونم تشخیص بدم.
  آخه من خیلی آب گرفتم به واژنم خیلییی
  بعد با فشار خیلی زیادددد
  خدا لعنتم کنه نمی دونستم اصلا
  بعد حالا میخواستم بدونم با آب پرده پاره میشه؟ امکان داره پاره باشه ؟

 • سارا حسینی, 21 آذر, 1400 @ 2:21 ب.ظ پاسخ

  سلام آیا در سن ۸ یا ۹ سالگی رابطه جنسی داشته باشی پرده بکارت پاره میشه

 • سارا حسینی, 21 آذر, 1400 @ 2:25 ب.ظ پاسخ

  سلام من در سن ۱۰ سالگی رابطه جنسی داشتم آن وقت نمی‌فهیدم پرده بکارت پاره بشه کاری بده ولی الان ۱۶ سالمه چطور بفهمم پرده بکارتم پاره شده یا نه من نمیتونم دکتر برم لطفاً کمک کنید

 • م, 23 آذر, 1400 @ 5:44 ب.ظ پاسخ

  سلام راستش با رلم رفتی یکم چیز کنیم رفت ناز بده احساس میکنم دوطرف پردمو کشید یکم باز شد ممکنه اسیب دیده باشه یا پاره شدع باشه؟ اخه بعدش تا یه چنساعتی ی سوز کوچیگی میکرد

 • مریم, 23 آذر, 1400 @ 5:55 ب.ظ پاسخ

  سلم
  منب اسرار رلم اجازه دادم ب دسگاه تناسلیم دس بزنه.. رفت نازش بده خیر سرش ت ناز داد دو طرف پرده رو کشید تا اب بیاد بعد احساس سوز کردم تا چن ساعت اونقدرام شدشد نبود ولی سوز داشت خون هم نیومد‌‌‌.. ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟

 • .., 18 دی, 1400 @ 6:40 ب.ظ پاسخ

  من۱۵ سالمه و یه چیز بزرگ کردم تو اونجام و یکم خون اومدحالا میخام بدونم پرده اش زدم یا نه

  • ناشناسم, 30 فروردین, 1401 @ 5:05 ب.ظ پاسخ

   خا عزیز من چی انتظار داری پرده است ها

 • ناشناس, 25 دی, 1400 @ 10:43 ب.ظ پاسخ

  سلام من وقتی بچه بودم از دیوار پریدم پام خورد ب واژنم بعد یکم خون اومد میشه بگید من سالمم یا ن 😥

 • دیانا, 28 دی, 1400 @ 4:51 ق.ظ پاسخ

  سلام من، 15سالمه رابطع داشتم قبلن کوچیک تر بودم ولی از روی شلوار الانم خود ارضایی میشم گاهی اوقات مجردم نمیتونم برم از خونمون بیرون قرارع عقد کنم تورو. خدا از کجا بدونم پردم سالمه😭😭😭تورو خدا بگین

 • ناشناس, 7 بهمن, 1400 @ 7:02 ب.ظ پاسخ

  سلام ببخشید پرده بکارت تنهابارابطه پاره میشه یا افتادن به زمین یا پریودباشی بیوفتی زمین پاره میشه یا احساس کنی رابطه داری پاره میشه

  • ناشناسم, 30 فروردین, 1401 @ 5:08 ب.ظ پاسخ

   احساس کنی رو نمیدونم ولی بقیع شرایط اصلا

 • ناشناس, 9 بهمن, 1400 @ 9:47 ب.ظ پاسخ

  سلام من حلقویم و‌تا حالا سکسم نداشتم فقط با دست و انگشت یکم داخل واژنم کردم بعدا مشکل واسم بوجود میاره یا منظورم واسه ازدواجه

 • تی تا, 9 بهمن, 1400 @ 9:50 ب.ظ پاسخ

  سلام من حلقویم و‌تا حالا سکسم نداشتم فقط با دست و انگشت یکم داخل واژنم کردم بعدا مشکل واسم بوجود میاره منظورم واسه ازدواجه

 • ناشناس, 22 بهمن, 1400 @ 3:14 ق.ظ پاسخ

  سلام ترخدا دارم نامزد میکنم من چند بار خودارضایی کردم و وقتی یکم دستم رو جلوی واژن میکنم انگاری میره تو میشه بگید پارس یا نه ترخدا کمکم کنید

 • لیلی, 31 فروردین, 1401 @ 7:52 ق.ظ پاسخ

  سلام من دخترم آیا اگه نیستم برم بدوزمم؟ چون حس میکنم از واژنم هوا میاد داخل از اونجا از درون سردم میشه انگاری سوز میاد توش تورو خدا بگید من چیکار کنم خیلی نگرانم….

 • مهتا, 3 اردیبهشت, 1401 @ 7:31 ب.ظ پاسخ

  سلام من دختر هستم و ۱۲ سالمه من از ۱۰ سالگی به صورت کاملا عجیبی در حمام با فشار آب خود ارضایی میکردم احساس سوزش یا دردی رو احساس نمی‌کردم خون ریزی هم نداشتم اما آخرین بار بعد خود ارضایی چند روز بعدش پریود شدم و اینکه من از زمان نوزادی مقداری گوشت اضافه در ناحیه بکارت داشتم
  از همون موقع هم تا جایی که یادمه بکارت م حالت عجیبی داشت که چند روز پیش در باره پرده بکارت اطلاع پیدا کردم و بعد متوجه شدم که ناحیه وارژنم شل شده و بد حالت من هر بار که میرم حمام گریه میکنم و میترسم الان که در بالا خودم که خود ارضایی نخشی در پارگی ندارن کمی خیالم راحت شد اما باز هم نگرانم .😭
  ت

 • 0 0 0 0 0, 8 اردیبهشت, 1401 @ 3:28 ب.ظ پاسخ

  سلام خوبید من قبل خود ارضی میکردم و فهمیدم اشتباه ترکش کردم ولب خب ی بار ک داشتم انجامش میدادم زیادی تکونش دادم فکر کنم ولی چیزی وارد نکردم داخلش بعد10 یا15 بعدش ک رفتم دستشویی یک تو ماده سفید رنگ ب رگ خیلی کم خون بود بعد اون دیگه انجام ندادم ممکنه پردم اسیب دیده باشه یا پاره؟ بعد امروز 5روز از پربودیم میگذره و من فقط ی کوچولو ب بالا واژ.. دست زدم و مالیدم بعد ک دیدم همون موقع خون میاد رنگش هم رنگ خونه روشن بود ایا ممکنه پردم پاره شده باشه؟؟ ایا وقتی اردواج کردم قبلش برم دکتر و معایه کنه تشخص میده اگه پارع شد بر اثر رابطه ن

 • مهسا, 19 اردیبهشت, 1401 @ 9:34 ب.ظ پاسخ

  سلام من دختری هستم که شب زفافی که با شوهرم داشتم خیلی استرس داشتم والا به اوج لذت نرسیدم و شهوتی نشدم و درد پارگی پرده بکارتم هم احساس کردم اما خون نیومد همسرم بهم شک کرد اما دو روز بعد از رابطه که خیلی شهوتی شده بودیم صبحش که رفتم سرویس بهداشتی ازم خون اومد میشه بگین پرده بکارت من سالمه یا نه؟

 • سارا, 27 اردیبهشت, 1401 @ 7:25 ب.ظ پاسخ

  سلام من حدود دو سه بار با نامزدم رابطه داشتم از جلو اما الان رفتم پيشه ماما گفتن پردم سالمه ايا ممكنه تشخيصش اشتباه باشه

  • mohandes.shadman, 1 خرداد, 1401 @ 10:15 ق.ظ پاسخ

   ممکنه نوع پرده تون حلقوی باشه و سالم بمونه در هر رابطه ای

 • ساناز, 2 خرداد, 1401 @ 7:00 ب.ظ پاسخ

  سلام من چند سالی خود ارضایی دارم تا به حال خونی ندیدم امروز هم خود ارضایی داشتم خون دیدم ممکن پردم پاره شد باش چیزی داخل نکردم روز اخر پریودم هم بود

 • مائده, 3 خرداد, 1401 @ 12:54 ب.ظ پاسخ

  من هدود یه سال شاید کمتر انگشت متوسط رو توی واژن میکردم و تمیز میکردمش یا سر شلنگ رو هیچ درد یا خون ریزی یا لکه بودی نداشتم ولی دو روزه دیگه این کار رو نمیکنم
  ۱۳ سالمه و هیچ نوع رابطه نداشتم
  خیلی خیلی نگرانم
  میشه بگید پرده ام سالمه یانه ؟ لطفا جواب بدید

  • mohandes.shadman, 4 خرداد, 1401 @ 10:19 ق.ظ پاسخ

   باید معاینه شید

   • مائده, 6 خرداد, 1401 @ 2:56 ب.ظ پاسخ

    آخه نمیتونم به کسی بگم😭

  • Nanaz, 3 تیر, 1401 @ 7:06 ب.ظ پاسخ

   سلام دختر ۱۷ ساله هستم ایا رابطه پشت به پرده بکارت ربط دار

 • ناشناس, 7 خرداد, 1401 @ 2:51 ق.ظ پاسخ

  سلام مطب کجاست؟

  • mohandes.shadman, 7 خرداد, 1401 @ 1:30 ب.ظ پاسخ

   رشت،چهارراه گلسار،روبروی داروخانه گلسار،ساختمان پزشکان آبان،طبقه پنجم،واحد ۱۲

 • ناشناس, 7 خرداد, 1401 @ 10:05 ق.ظ پاسخ

  سلام من چند وقت پیش فقط یکبار انگشت اشاره رو وارد واژن کردم اما هیچ درد، سوزش یا خونی نیومد ایا پرده من سالم هست؟
  لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

 • ناشناس, 7 خرداد, 1401 @ 11:53 ق.ظ پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من نامزد کردم ویباررابطه داشتم اماالتش اندازه دویاسه سانت داخل واژنم کرد دردم داشتم اماهیچ خونی نیومدبعدش که رفتم حموم یه لکه دیدم سوزش داشتم بعدش خودمم بانگشت داخل کردم هنوزم دردداشتم اماترسیدم دیگه تااخرانگشتموداخل کنم ایامن پردم هنوزهست یاندارم😔

 • رها, 28 خرداد, 1401 @ 9:11 ب.ظ پاسخ

  سلام خسته نباشین من با دوس پسرم رابط از پشت داشتم ک یهو ۲ یا ۳ ثانت از جلو رفت بعد خون ریزی دیدم یعنی پرده آسیب دیده یا ن

 • عسل, 31 خرداد, 1401 @ 11:03 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۱۰-۱۱سالم بود پسر داییم چند باری بهم دست درازی کرده بود
  ولی نه دردی داشتم و نه خونی
  میشه بگید من دختر هستم یا نه الان ۱۵ سالم هستش

 • Mahsa, 1 تیر, 1401 @ 2:23 ق.ظ پاسخ

  سلام دختر۲۴یی هستم.تازه نامزد کردم هیچ ارتباط جنسی هم نداشتم تاالان.ولی وقتی بچه بودم یکی از پسرای اقواممون ک من باخواهرش دوست بودم ورزش کار بودماروبلادمیکردو مثلاباماورزش میکرد یروزی انگشتشوداخلواژنم فشارداد ن دردی داشتم ن خونریزی.ممکنه بگید ایامیتونه پرده بکارتم سالم باشه یانه؟؟

 • ناشناس, 5 تیر, 1401 @ 0:32 ق.ظ پاسخ

  سلام، من چند بار خود ارضاعی کردم الانم کمی خون اومده خیلی میترسم الان،من دخترم یا نه خواهش میکنم جواب بدین

 • الینا, 11 تیر, 1401 @ 0:03 ق.ظ پاسخ

  خانم دکتر من در بچگی خیلی خود ارضایی میکردم و تا همین الان که ۱۷ سالمه انجام میدم ولی چیزایی که انگولک میکردم خیلی داخل نمیکردم تا اینکه چند روز پیش انگشتم رو برای آزمایش کردم و تا ته رفت و عکس هم گرفتم چیزی‌متوجه نشدم ولی یه حس درونی بهم میگه که پاره شده پرده ام و خیلی نگرانم اگر خانوادم بفهمن من رو میکشن لطفا جواب بدید

 • فاطمه, 23 تیر, 1401 @ 0:51 ق.ظ پاسخ

  سلام ببخشید من یبار رابطه جنسی داشتم اما نمی‌دونم پرده پاره شده یان ولی وقتی انگشتمو توش میکنم ۳سانت می‌ره آیا یعنی پرده پاره شده لطفاً جواب بدین

 • فاطمه, 23 تیر, 1401 @ 0:53 ق.ظ پاسخ

  سلام ببخشید من یبار رابطه جنسی داشتم اما نمی‌دونم پرده بکارت پاره شده یان ولی الان که انگشتمو توش میکنم ۳سانت میره توش یعنی پاره شده لطفاً جواب بدین

 • فاطمه, 23 تیر, 1401 @ 0:57 ق.ظ پاسخ

  سلام من یبار رابطه جنسی داشتم اما نمی‌دونم پرده بکارت پاره شده یان ولی الان که انگشتمو توش کردم ۳سانت رفت یعنی پاره شده

 • زینب, 23 تیر, 1401 @ 6:31 ب.ظ پاسخ

  سلام ببخشید من چند سال پیش با نامزدم چندین بار رابطه داشتم ( البته الان جدا شدیم ) در موقع رابطه هیچ دخولی به طور کامل انجام نشد فقط یک بار آلتش به سر واژنم برخورد کرد درد داشتم ولی خون ریزی نه بعدش رفتم پیش متخصص زنان بهم گفت که قسمت پایین پرده یه چند تا پارگی به چشم میخوره حالا میخواستم بدونم که من هنوز هم دخترم یا نه ؟

 • Taraneh, 24 تیر, 1401 @ 0:05 ق.ظ پاسخ

  من رابطه داشتم بعد از رابطه خونریزی ریزی داشتم
  ولی انگشتمو داخل ک میکنم خون نمیاد فقط همون اولش هم آب میخوره میسوزه هم انگشت ک میزنم خون میاد

 • لاله, 25 تیر, 1401 @ 10:05 ق.ظ پاسخ

  سلام
  من عفونت دارم و یک بار که زیاد(غلیظ وچسبناک) بود مجبور شدم بکشم اما اصلا دستم رو وارد نکردم فقط کمی از ترشح بیرون بود من با دستمال گرفتم و کشیدم تا همه ترشح از داخل واژن بیاد بیرون. حالا خیلی میترسم آسیب برسه
  به پرده آسیب میزنه؟

  اگه کسی خودارضایی بکنه بدون دخول بعد اون ترشحات رو با آب بشوره (فشار متوسط) پرده پاره میشه؟
  فشار آب حتی اگه زیاد باشه آسیبی به بکارت میزنه؟

  خیلی ممنون میشم جوابم رو بدین 🙏🏻

 • لاله, 22 مرداد, 1401 @ 3:18 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۱۵ سالم من با دوست پسرم رابطه کرد پشت یهو خون امد یعنی پرده پاره شد لطفا بهم بگید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.