تشخیص سلامت پرده بکارت

تشخیص سلامت پرده بکارت

تشخیص سلامت پرده بکارت، مسئله ای است که دختران همواره با استرس به آن نگاه می کنند. این مسئله نه به دلیل داشتن رابطه جنسی، بلکه به دلیل خیال پردازی هایی است که در رسانه ها و اطرافیان برای دختران ایجاد شده است. در ادامه این مقاله در مورد موضوعات «پرده بکارت (باکرگی) چیست؟ حالت ارتجاعی پرده بکارت یعنی چه؟ آیا خودارضایی پرده بکارت را از بین می برد؟پرده بکارت چه زمانی از بین می رود؟ آیا می توان برقراری رابطه جنسی را از تجاوز تشخیص داد؟ آیا دفع کیست تخمدان باعث پارگی پرده بکارت می شود؟ و در نهایت تشخیص سلامت پرده بکارت توسط خود فرد »  می پردازیم. با ما همراه باشید.

پرده بکارت چیست؟

پرده بکارت مانند یک بافت نازک در قسمت انتهایی مهبل قرار دارد. پرده بکارت حالت ارتجاعی دارد و باکرگی افراد مختلف با هم متفاوت هستند. پرده بکارت در سنین پایین تر بافت نازک تری دارد. اما با بالا رفتن سن، لبه های فرجی مهبل عمیق تر می شود. این خود باعث می شود که این پرده ضخیم تر و عمیق تر شود.

حالت ارتجاعی پرده بکارت یعنی چه؟

اگر با مشت ، آهسته به شیشه پنجره اتاق تان بزنید، متوجه می شوید که قدرت مشت شما، در شیشه پخش می شود. اما پرده بکارت بافت نازک تری دارد. پس منظور از حالت ارتجاعی در پرده بکارت، نوعی حالت ارتعاشی است که مانع از پارگی آن می شود.

آیا خودارضایی پرده بکارت را از بین می برد؟

یکی از دغدغه های دختران جوانی که لکه خون غیرمعمول در لباس زیر خود مشاهده کرده اند، وجود پرده بکارت است. اما باید بدانید که با خودارضایی پرده بکارت شما از بین نمی رود. در کل وجود هر لکه خون غیرمعمول، آسیب به پرده بکارت شما نیست. گاهی اوقات، پریود های نامنظم دلیل این لکه بینی هاست. برخی اوقات هم آسیب رسیدن به قسمت خارجی مهبل، باعث خونریزی می شود که این هیچ ربطی به پرده بکارت ندارد.

دوچرخه سواری، اسب سواری، خود ارضایی، سقوط از ارتفاع، تصادف، حوادث حین ورزش و … فعالیت هایی هستند که دختران در حین انجام آن ها نگران پاره شدن پرده بکارت شان هستند.

برخی از آن ها به مطب ما مراجعه می کنند و عنوان می کنند که در حین دوچرخه سواری وقتی می خواستند روی صندلی دوچرخه بنشینند، دچار آسیب و لکه بینی در مهبل خود شده اند. ما آزمایش های تشخیص سلامت بکارت را در مطب مان انجام میدهیم. اما باید بدانید که هر لکه بینی ای، پاره شدن پرده بکارت نیست.

 

پرده بکارت چه زمانی از بین می رود؟

چون پرده بکارت در انتهای مهبل قرار دارد، پاره شدن آن به راحتی صورت نمی گیرد. اساساً پرده بکارت در حالتی دچار پاره گی می شود که فرد یا رابطه جنسی کامل برقرار کرده باشد، یا به آن تجاوز شده باشد.

آیا می توان برقراری رابطه جنسی را از تجاوز تشخیص داد؟

بله. در صورتی که به دختری تجاوز شده باشد، دیواره داخلی رحم دارای خونریزی و زخم هایی است که با معاینه پزشک اثبات می شود. در حالتی که پرده بکارت با شدت از بین می رود آسیب هایی را هم به دیواره مهبل و هم به مجرای ادراری وارد می کند. علاوه بر این، از پرزهای داخل رحم نیز می توان این موضوع را تشخیص داد. این موارد همگی با معاینه پزشک تشخیص داده می شود. باید بدانید که یک پزشک ماما تا 1 ماه پس از پارگی بکارت، می تواند تاریخ دقیق آن را حدس بزند.

آیا دفع کیست تخمدان باعث پارگی پرده بکارت می شود؟

کیست تخمدان از مواردی هست که هم زمینه های ارثی و هم زمینه های اکتسابی ممکن است داشته باشد. برخی افراد عنوان می کنند که اگر برای کیست های تخمدان دارو مصرف کنیم، دفع کیست ها باعث پارگی پرده بکارت ما می شود یا خیر؟

اصولاً باید بدانید که کیست تخمدان از راه واژن دفع نمی شود. بنابراین نمی تواند باعث پارگی پرده بکارت شود.

تشخیص سلامت بکارت توسط خود فرد:

اولاً برای یک پزشک متخصصان زنان ،نه عمل خود ارضایی و  نه رابطه جنسی شما، هیچکدام اهمیت ندارد. وقتی شما برای تشخیص سلامت پرده بکارت تان به یک ماما مراجعه می کنید، ایشان فقط در مورد پرده بکارت با شما صحبت خواهند کرد. ثانیاً باید بدانید که عملاً تشخیص سلامت بکارت توسط خود فرد، مسئله ای غیرممکن است. چون با نگاه کردن به پرده بکارت نمی توان به طور دقیق گفت که آیا فرد باکره است یا نه. پس حتماً تشخیص پزشک برای این مورد ضروری است.

تشخیص سلامت بکارت توسط پزشک چگونه صورت می گیرد؟

علم پزشکی، حساسیت ها و علائم خاص خود را دارد که بدون داشتن علم آن، نمی توان اظهار نظر کرد. اما به صورت کلی، یک پزشک ماما، با قرار دادن انگشت در واژن زن، میزان شلی واژن را برای تعیین پارگی یا سالم بودن پرده بکارت می سنجد. همچنین با معاینه پزشک و دستگاه های پیشرفته آنان، امکان مشاهده پرده بکارت به صورت کاملاً واضح امکان پذیر است.

 

تشخیص سلامت بکارت در رشت

در طی این مقاله با «پرده بکارت چیست؟ حالت ارتجاعی پرده بکارت یعنی چه؟ آیا خودارضایی پرده بکارت را از بین می برد؟پرده بکارت چه زمانی از بین می رود؟ آیا می توان برقراری رابطه جنسی را از تجاوز تشخیص داد؟ آیا دفع کیست تخمدان باعث پارگی پرده بکارت می شود؟ و در نهایت تشخیص سلامت پرده بکارت توسط خود فرد » آشنا شدید.

در صورتی که نیاز به تشخیص سلامت بکارت در رشت دارید، باید آن را به متخصصان زنان بسپارید. مطب خانم دکتر مؤیدنیا در رشت با تعیین وقت قبلی، پذیرای مراجعه کنندگان عزیز خواهد بود.

مطالب مرتبط
285 پاسخ
 1. سلام می خواستم بپرسم آیا خود ارضای باعث پارگی پرده میشود؟ ممنون میشم جوابم رو بدید

  1. اگه مطلب بالا رو بخونین متوجه میشین که خود ارضایی پرده بکارت رو پاره نمیکنه

   1. سلام ۱۵سالمه ۱۴سالم ک بود گول دوستام خوردم گفتن اگه انگشت بکنی داخل واژنت درد پریودیت کم میشه و منم هرشب این کارو میکردم
    چندبار ک انگشتمو کردم داخل دفع بعد یه چندقطرع ایی ازم خون اومد و من نمیفهمیدم اصلا و هرشب ب شدت رابطه جنسی فشار میدادم انگشتم میکردم تو واژنم حتی بدنمم بی حس میشودبعد از چنددقیقه انگشتم میکردم توش

    توروخدا خواهش میکنم جوابموبدید پردم پاره شوده؟؟خواهش میکنم خیلی حالم بده 😭😭😭😭😭

   2. ببخشیید. من میخام از شوهرم طلاق بگیرم الان یک ماه ازدواج کردیم یعنی شب اول فقط یکم رابطه داشتیم بدون هیچ دردی. و چند روز بعدشم یکم رابطه بدون هیچ دردی و چند روز بعدشم ی رابطه کوچک داشتیم یعنی هیچ دردی از ان احساس نکردم. ممنون میشم بگین ایا پرده بکارت من پاره شده یا هنوز شالم است

   3. سلام من چندین بار برا دیدن واژن در اینه لبه های اطراف و کشیدم امروز چهارده روز از پریود قبلیم میگذره که خون قهوه ای رنگی دیدم ممکنه پرده آسیب دیده باشه من نگرانم

  2. سلام من ی بار خود ارضا شدم اونم داخل حمام ی لکه خون آمد ممکن است من پاره شده باشم ممنون میشم جوابمو بدین

  3. سلام 18سالمه توی 13/14سالگی بزور تجاوزم کردن ولی من خونی ندیدم الانم میخوام عقد کنم چطور بفهمم پردم سالمه یا نه لطفا کمکم کن

  4. خیر
   پاره کردن پرده کار اسونی نیست پس تا رابطی جنسی ایجاد نشود پرده باز نمیشد

   1. سلام من یک دوستی دارم
    برای خود ارضایی از خیار استفاده میکرد
    امروز بهم پیغام داده که بعد از اینکه خیار رو خارج کرده دو قطره خون دیده
    پردش سالمه؟؟؟

  5. کم پیش میاد بستگی داره روشا بمالی یا اینکه ب داخل بکنی انگشتتا

 2. دختری ۱۷ ساله هستم کا در کودکی انگشست شستم با شستشو در واژنم فرو رفت میخواهم بدون مراجعه به پزشک بدان سالمم یا نه

 3. سلام من یه دختر 17ساله هستم و به تازگی ازدواج کردم برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتیم نامزدم به من شک کرده و میگه تو پرده بکارت نداری آلت من به راحتی رفت داخل واژن تو و تو درد نداشتی ولی من تا حالا رابطه نداشتم با کسی الان پرده بکارت من سالمه یا نه

  1. سلام وقت بخیر خسته نباشید من از دو سال زیاد میشه ازدواج کردم مهریمو گذاشتم اجرا نامزد هستیم ولی تاریخ 1399 آبان ماه یه بار رابطه داشتیم .نامزدم به من شک کرده و میگه تو پرده بکارت نداری آلت من به راحتی رفت داخل واژن و تو درد نداشتی خون هم نیومد ولی من تا حالا باکسی رابطه نداشتم جز نامزدم . تو پزشک قانونی بعد دو سال که گذشته مشخص میشه ؟

 4. سلام من به تازگی نامزد کرده ام و با نامزد خود وارد معاشقه شدم به طوری که مهبل نامزدم را با دهان تحریک کردم و متوجه مقدار خیلی کمی خون در پایین مهبل شدم آیا ممکن است بکارت همسر بنده از بین رفته باشد لطفا راهنمایی کنید خیلی استرس دارم و ناراحتم

   1. سلام
    من شوهر ندارم
    تا حالا هم رابطه نداشتم از خواب بیدار شدم لکه خون دیدم فکر کردم قاعدگیه ولی الان یه روز کامل ازش رفته ولی خون ریزیش خیلی شدید نیست حتی اینو بگم که یه روز بیشتر طول نکشید خونشم خیلی خییییییییلی کم بون میتونم بپرسم دلیلش چی میتونه باشه خواعش میکنم جوابمو بدین خیلی استرس دارم

   2. سلام من با نامزدم یکم رابطه داشتم درحدی که فقط سرش رفت داخل بعدش ازم خون اومد اما ن درد دارم ن سوزش یعنی پردم پاره شده

  1. سلام من دیروز با دوست پسرم سکس از مقعد داشتم وحین دخول ب مقعد اشتباهی آلت از جاش در رفت و نزدیک واژنم شد و درد کمیو توی اون ناحیه احساس کردم بعد چند دقیقه از همونجا خونریزی داشتم و بعد چند ساعت که چک کردم دیدم روی پرینه ام یه شکافه میخواستم بدونم این به معنی اینه ک بکارتمو از دست دادم؟

 5. اشتباهی انگشتم موقع خواب سمت همون پرده بکارت کلیتوریس واینجاهای حساس رفت امامن نمیخواستم آسیب برسونم بهشون اشتباهی انگشتم تامقداری داخل رفت بعدروزبعدپریودشدم بادردانگاررابطه کردم ولی نکردم الان سالمم همه چیزم بکارت دهانه رحم یانه؟

 6. سلام من دیروز با نامزدم در هنگام قاعدگی سکس مقعدی داشتم و تا بعد از ۴ ساعت خون اومد آیا پردم آسیب دیده

 7. من وقتی خیلی بچه بودم انگشت زدم داخل نمیدونستم ک چی ب چیه
  اما زیاد نرفت داخل حدود۲ سانت رفت داخل
  این چن وقته خیلی ذهن منو درگیر کرده میشه توروخدا راهنمایی کنید ببینم من باکره هستم یا خیر؟
  لازم ب ذکر هست بگم ک کمی درد داشت ولی اصلا خونریزی نداشت و بعدش هم لکه بینی ندیدم
  من اون زمان پریود نمیشدم اما خوب دست زدم داخل خواهش میکنم این نگرانیه منو برطرف کنید
  من سالمم یا خیر؟😰😥🙏🙏🙏

  1. سلام من ی مدت عقد بودم الانم دارم طلاق میگیرم امروز برای معاینه بکارتم رفتم و ماما بهم گفت پردت زخم داره،میشه شما ی توضیحی بدین لطفا زخمی شدن پرده یعنی چی؟

  2. باکره یعنی هنوز هیچ رابطه جنسی نداشتی به این میگن باکره نه مشکلی نیست سالمی

 8. سلام خسته نباشین.من شش روز پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته با اسرار اون.گفت ارتجاعی میکنه اما بعد از اینکه کارشو کرد خون ازم اوند قطره قطره بعد از یروز خونریزی شدید گرفتم رفتم پیش ماما گفت پرده من گوشتیه و دوجا از پردم پاره شده.حالا خونریزیم تموم شده.خانواده ام خیلی تعصبین.اگه بفهمن قبل ازدواج رابطه داشتم برام خیلیی بد میشه.میخوام گواهی سلامت بگیرم ک کار نامزدم بوده برا اطمینان ک مشکلی پیش نیاد.تا چند وقت میتونم ثابت کنم ک کار نامزدم بوده؟

 9. اگر رابطه جنسی برقرار کنی ممکنه بکارت پاره نشه یعنی رابطه بطور کامل انجام نشده باشه ؟ مثلا سپتوم از بین بره رابطه هم در عرض چند دقیقه بوده باشه یعنی یک تا دو دقیقه بطور کامل هم انجام نشده باشه

  1. سلام من با نامزدم رابطه لاپایی داشتم که فشاری رو حس کردم و بعدش چند قطره خون اومد ازم که این خون ریزی تا نصف روز ادامه داشت نگرانم از اینکه پردم سالمه یا نه!؟

   1. ایا دختری که باکره است در هنگام مالش و خود ارضایی اب منی او با فشار زیاد از بیرون میاد یا نه؟ اکثر دختران به طور اروم از بیرون میاد

  1. سلام من ۱۳سالمه تا حالا رابطه نداشتم و اینکه حس میکنم پرده پاره شده لطفاً کمکم کنید🙏

  1. سلام خسته نباشید من دختر 15 سالمه این 6ساله خودارضایی میکنم و بهش عادت کردم نمیتونم ترکش کنم چند روز دیگه مادرم میخواد منو ببره پزشک قانونی تشخیص میده که من خودارضایی میکنم یا نه؟ ممنون میشم جواب بدین

 10. سلام من با من رابطه داشتم ودر حین نشستن آلت ب واژن برخورد و احساس سوزش در ی طرف از واژن داشتم و این ک احساس کردم واژن باز شده
  بعد از آن مقدار زیادی آب بی رنگ از بدنم خارج شد و تا سه روز دهانه واژن ب اندازه یک انگشت حالت دایره باز بود. چیزی ک هرگز ندیدم بعد از دو هفته ب ماما مراجعه کردم و او گفت ک فقط کمی آسیب داده
  ولی خودم فکر میکنم شاید واقعا پاره شده باشه
  چون بعد از گذشت دوماه گاهی موقع باد از واژن خارج میشود و اینکه میتونم دهانه واژن را مشاهده میکنم و احساس میکنم واژن شل شده است.حالا مطمعن نیستم ک بکارتم سالم هست یا ن
  الان ک ب واژن نگاه میکنم ب حالت دندانه ای هست
  لطفا راهنمایی کنید

  1. من در اولین رابته خونریزی نداشتم ولی درد شدید داشتم آلان بکارتم پاره شده

  2. سلام من خود ارضایی داشتم با شامپو امافقط مالشی بعدمتوجه شدم خونیه وخون اومد اماکم نه زیاد.خیلی میترسم ک اسیب دیده باشه پرده ام هم حلقوی.لطفا راهنماییم کنین ممکنه بیرون واژنم اسیب دیده باشه وپرده ام سالم باشه

 11. سلام من ی سوال داشتم اول از همه من ۱۳ سالمه از ۱۰ سالگی با رابطه ی جنسی آشنا شدم بعد از ۱ یا ۲ سال من لاک را متوسط کردم داخل واژنم که سر لاک از انگشت وسطی یکم فقط یکم بلند تر بود حالا بعد از چند وقت به نادرم گفتم مادرم گفت که اگر ایکارو بکنی پرده ات پاره میشود و من ترسیدم و گریه کردم چون گفت که اگر بزرگ شوی و بخواهی ازدواج کنی باید بری پیش متخصص او میبیند اگر پاره شده باشد باید بدوزی و من از ارس گریه کردم حالا خیلی درگیرش شدم که آیا پاره شده است و اینکه من وقتی نیروم دستشویی وقتی دستویی نیکنم انگار دستشویی میکنم اما ی جور میشوم که نه میسوزد نه انگار مستانم پر است و حتی در حال دستشویی هم نمیسوزد ی حالت عجیب است واقعا نیترسم که پاره نشود آیا پاره شده است؟😭

 12. پرده بکارت سالم چجوری بفهممم سالمه نامزد قبلیم دستش رف واژنم یکم خون دیدم اما رفتم ماما پزشک گف سالمه اما شک دارم

  1. بعضی از بکارت ها.بعد از رابطه جنسی دوباره به حالت اولیه برمیگرده اما خب رابطه رو دکتر میتونه تشخیص بده

  1. من الان ۱۶ سالمه ازدواج نکردم و مجردم
   ۳سال پیش شخصی به من قرص خواب داد
   و من صبح بیدار شدم او در کنار من بود
   و حالا نمیدونم باهام کاری کرده یا نه
   دکتر هم نمی تونم برم که بفهمم پرده دارم یا نه به کسی هم نمی تونم بگم
   و الان خیلی استرس دارم که نکنه پرده نداشته باشم البته خدانکنه
   حالا چجوری خودم بفهمم پرده دارم اون شخص باهام کاری نکرده

 13. من ۱۷ سالمه و ت عقد ب سر میبرم چند باری با همسرم رابطه جنسی داشتم ولی فک میکردم باریختن آبش ب پرده ام آسیب بخوره هیچ درد و خون ریزی هم نداشتم خیلی نگرانم میشه بگید آیا دختر هستم یان

  1. اگر فشار یا ضربه ای به پرده باشه پرده آسیب می خوره نه با مایع منی ولی اگر نگرانید برای معاینه تشریف بیارید

   1. میشه بپرسم با رابطه لا پایی پرده باز میشه و طوری هستش که فکر میکنم پرده بازع خبلی مدل بازی داره

   2. سلام و وقت بخیر . من فکر میکنم یکسال پیش بود بهم بدبختانه تجاوزشد اثرات موادمخدر بوده ازخودبیخودشده بود اما نزاشتم کاری کنه لباس یاشلوارم رونزاشتم دربیاره و فقط مالش میداد ازروی لباس و شلوار .حین اون رابطه اول کمی درد داشتم ولی بعدش اصلا هیچ سوزش و دردی نداشتم ازپشت روی شلوار دخول ممکنه آیا چرا کمی درد داشتم اول بعدش حتی خونریزی یا حتی کمی خون دیده نشد.تروخدا خیلی استرس دارم و نگرانم کمکم کنید منتظرپاسختون هستم 😔میخواستم بدونم دخول در مقعد ازروی شلوار آیا ممکنه نگرانم خیلی من دخترم ترس دارم دختریم روازدست داده باشم.تروخدا منتظرپاسختون هستم؟!

  2. 😑🤣
   واقعا چرا همچین فکری میکردی؟
   خب حالا شده دیگه عیب نداره عقدی شوهرته

 14. سلام خسته نباشید
  من دیروز رفتم واسه معاینه بکارت گفتن پرده از نوع ارتجاعیه وقتی برگشتم حدود یه قطره لکه بینی دیدم و واژنم کمی درد میکرد ممکنه اسیبی به پردم وارد شده باشه ؟میخوام عقد کنم تو رو خدا جوابمو بدیم

  1. سلام روز بخیر
   ممکن است به خاطر معاینه کمی آسیب دیده باشد ولی باید بررسی مجدد شوید برای این کار از پزشکی که معاینه کردند سوال کنید

  2. سلام من در ۱۳ سالگی دوچرخه سواری میکردم که واژنم به طور وحشت ناک با صندل دوچرخه برخورد کرد یکم خون اومد یکم درد داشتم ولی ممکن تمام پردم پاره شده باشه تروخدا جوابمو بدین

   1. سلام من زمانی که 11 سالم بود به اسرار برادرم که 2 سال از خودم کوچکتر بود در حد 5 دقیقه، رابطه دخول برقرار کردیم از روی بچگی، اصلا سرمون نمیشد ، و یه ذره درد داشت نه خیلی، فردای اون روز یا نمیدونم چند روز بعد لکه خون اندازه یه سکه پولی روی شلوار زیرم دیدم 😔میگید پرده سالمه یا نه؟ خیلی استرس دارم

 15. سلام روز دوم پریودی رابطه داشتم ‌…خیلی زیاد دخول انجام نشد و بصورت اهسته بود نیم ساعت بعد کمی خون ریزی داشتم ممکنه خونریزی به علت ماره شدن بکارت باشه من هیچ درد و سوزشی هم نداشتم

  1. سلام خانم دکتر میشه جواب بدید تروخدا
   هیچ علامتی ندارم ولی چیزی مشاهده میکنم آیا پرده بکارت پاره شده

 16. من یک مردم نامزدم با نامزد قبلیش که جداشدن رابطه داشته
  الان از کجا باید فهمید پرده شالم هست یا نه
  اگه رابطه ایی وجود داشته اگر پرده ارتجاعی باشه معلوم میشه؟؟
  لطفا واسم مهم هست
  خواهش میکنم جوابمو بدین

  1. خودت داری میگی با نامزد قبلیش رابطه داشته . چه اهمیتی داره رابطه کامل بوده یا نه ؟ شما خودت رابطه نداشتی ؟ واقعا توی این دوره زمونه چه طرز فکرایی وجود داره
   ارزش خانمت برات به پرده‌ش هست ؟؟؟

 17. سلام ببخشید من با نامزدم رابطه داشتم ب صورت داگی استایل اصلا دخول انجام نشد فقط از پشت سر خورد و ب واژنم برخورد کرد بعد نامزدم با دست مالش داد بعد که نگاش کردم چن قطره خون دیدم دیدم ک دهانه ی واژنم قسمت پایینیش خیلی کم زخمی شده الان من هنوز دخترم یا نه

  1. دختری نترس مشکلی نیس زخم خارجی بوده دیگه پرده داخله زخمی شده از بیرون خون اومده برای زخمع اس

   1. سلام من بار اول پریودیم شیلنگ اب را به درون وازتم کردم و ابرا تا اخر باز کردم حالا نمیدونم پرده بکارتم پاره شده یا نه هر کی میدونه جوابم رو بده من باید به کسی که اومده خاستگاری بگم بعد عقد کنیم
    بعد در ازمایش خون واژن هم نگاه میکنن

    اگه میشه جوابم رو بدید

 18. سلام ببخشید من با نامزدم رابطه جنسی داشتم به صورت داگی استایل اصلا دخول انجام نشد فقط از پشت سر خورد و ب شدت به دهانه ی واژنم برخورد کرد و کمی دردم گرفت بعد نامزدم با دست مالش داد بعد که نگاش کردم چن قطره خون دیدم که دهانه ی واژنم قسمت پایینیش خیلی کم زخمی شده الان این پرده ی بکارتم پاره شده یا با ناخون نامزدم زخمی تورو خدا جوابم رو بدید

  1. برا منم همچین اتفاقی افتاد اما روز اول پریودی و ناخواسته تا حالام رابطه نداشتم بار اولم بود تا حس کردم داد زدم اما درد چیزی حس نکردم الانم پریودم دارم از نگرانی میمیرم رفتی دکتر بتو چی گفت ؟

 19. من 14 سالمه یبار که عادت ماهگی بودم تو دسشویی اشتباهی فشار اب زیاد شد و من یهو پریدم بعد خون با فشار میومد ترسیدم😭اومدم نگا کردم خوندم گفتم نه الان اومدم از یکی از روش هارو خوندم و انجام دادم میترسم یعنی واقعا پاره شده؟ با فشار اب؟ تورو خدا بهم بگین من بخاطر این موضوع به خود کشی هم فکر کردم
  اخه کیو که باور کنه با فشار آب اینجوری شده 😔

  1. نه مطمئن باش نشده واقتی آب با فشار رفته توش جلوی خونریزیتو‌ گرفته و بعدش برا همون با فشار خون زیادی اومده بیرون
   و اینکه افرادی که با ورژن خیس و در تحریک کامل رابطه جنسی کامل دارن بکارتسون آسیب نمیبینه چه برسه به تو که فقط آب بوده چیزی نیست آروم باش

 20. سلام وقت بخیر.با نامردم رابطه جنسی کامل نداشتم اما التشون وقتی به واژنم برخورد میکرد حس درد داشتم.ایا بکارتم پاره شده؟

 21. سلام… من خیلی نگران بکارتمم… درس سنای خیلی کم یادم نی از سر کنجکاوی سر انگشتمو از روی شلوار ب داخل واژنم بردم زیاد نبود… و تا چند وقتا پیش خودارضایی میکردم اما چیزی داخل نمیکردم فقط با مالش… الان حس میکنم واژنم تغییر کرده خیلی نگرانم.. کمکم کنید احتمال اسیب دیده باشم هست!؟

  1. از نظر علمی تشخیص باکره بودن از روی ظاهر امکان نداره و آزمایش بکارت رو سازمان جهانی بهداشت بدلیل قابل تشخیص نبودن‌ باکرگی یک زن ممنوع و غیر قانونی اعلام کرده
   بخاطر رشد بدن و تغییرات بعد از بلوغ و فعالیتهای روزانه تغیر شکل ورژن طبیعیه

 22. سلام من با داداشم دعوا کردم لگتش خورد کی لکه دیدم الان خیلی میترسم ک پرده بکارتم آسیب ندیده باشه چیکار کنم

 23. سلام من 15 سالمه مجرد هستم رابطه جنسی هم نداشتم تا حالا فقط یکی دو بار خودارضایی کردم اونم هیچی داخل بدنم نبردم فقط یکم پاهام رو به هم فشردم احساس میکنم بدنم یجوری شده ایا پردم پارع شدع ?!

  1. نه دیوونه
   بکارت مثل یک کش مو کش میاد و اگه فشار خیلی زیادی وارد بشه پاره میشه
   با این چیزها‌ آسیبی نمیبینه

 24. ایا امکان این که به مرور زمان که سن مون بالا میره بدون اینکه رابطه داشته باشیم بدن ما بزرگ بشع یا تغییر کنع ?! لطفا جوابمو بدین

  1. نه دیگه در اون حدم آسیب پذیر نیست اگه دخول نداشتی خیالت راحت

 25. سلام من الان من عقد هستم دفعه اولم بود با همسرم با نا گهانی رفت جِلو تونم دوبار فکر کنم یک سانت یا دو سانت جلو رفت سوزش هم دارم شب دوم پریودی مم هستش ممکنه پرده پاره شده باشه این دفعه اولم بود با همسرم خاهش می کنم زود جوابم رو بدین
  ممنون

 26. سلام من الان عقدم سر هوش شوهرم دوبار وارد جلو شد فکر کنم یک سانت یا دوسانت وارد شد میشه بهم شب دوم پریودیمم هستش میشه بگین دخترم هنوزم یا نه

  1. رشت،چهارراه گلسار،روبروی داروخانه گلسار،ساختمان پزشکان آبان،طبقه پنجم،واحد ۱۲

 27. سلام من الان من عقد هستم دفعه اولم بود با همسرم با نا گهانی رفت جِلو تونم دوبار فکر کنم یک سانت یا دو سانت جلو رفت سوزش هم دارم شب دوم پریودی مم هستش ممکنه پرده پاره شده باشه این دفعه اولم بود با همسرم خاهش می کنم زود جوابم رو بدین
  ممنون

  1. رشت،چهارراه گلسار،روبروی داروخانه گلسار،ساختمان پزشکان آبان،طبقه پنجم،واحد ۱۲

  2. سلام وقت بخیر من با نامزدم برااولین بار رابطه داشتم اون فقط انگشتشو کرد تو بدنم ولی هیچ دردی یاسوزشی یاخونی نیومد میخواستم ببینم من هنوز دخترهستم

 28. سلام ببخشید من با نامزده رابطه نداشتم امروز فقط روز پنجم پریودم موقع لاپایی یکم رفت بعد ۱٠ دقیقه که رفتم دستشویی خون دیدم از پریودیه یا بکارت؟

 29. سلام میشه با عکس ماما تشخیص بکارت بده؟ و رابطه مقعدی تاثیری به بکارت داره؟

  1. سلام ببخشید من یک رابطع داشتم درحد نیم ساعت یا یک ربع بعد هنگام رابطم خونریزی داشتم ک همزمان با رابطه همراه بود بعد دیگ فرداش یکم اومد اونم قهوه ای بعد دیگ نیومد و سوزش و دردی هم نداشتم ایا ممکن پردم پاره شده باشه؟؟؟؟؟

   تورو خدا جوابمو میشع بدین

 30. سلام خسته نباشید من وقتی راهنمایی بودم از صبح دل درد داشتم بعدش بعدازظهر داییم یدونه محکم زد تو کمرم شب ازم خون اومد جدیدا نامزدم سرالتشو تو میده ولی هیچ خونی نمیبینم آیا ممکنه پرده ام پاره شده باشه

 31. سلام ببخشید من ۱۵سالمه و مجرد هستم و عفونت ادرار گرفتم از همون موقع خیلی حساس شدم همش فکرمیکنم پرده بکارت اسیب دیده لطفا بهم بگید من از استرس و افسردگی دارم میمیرم

  1. عفونت ادرار باعث دیده شدن لکه های. خون در ادرار میشه نگران نشو ولی حتما به دکتر برو تا عفونتت رفع بشه بدتر نشه

 32. سلام من پانزده سالمه و عفونت ادرار گرفتم و از همون موقع خیلی حساس شدم همش فگر میکنم پرده بکارتم اسیب دیده مجرد هم هستم تو رو خداا بهم بگید

 33. سلام من پانزده سالمه و عفونت ادرار گرفتم و از همون موقع خیلی حساس شدم همش فگر میکنم پرده بکارتم اسیب دیده مجرد هم هستم تو رو خداا بهم بگید

 34. سلام من ۱۳ سالمه ی سری که پریود شدم دقیقا ی هفته بعد از پریودیم دوباره پریود شدم ممکنه که مشکلی ایجاد شده باشه ؟؟؟

 35. سلام من ۱۳ سالمه ی بار که پریود شدم دقیقا ی هفته بعدش دوباره پریود شدم ممکنه ک مشکلی برام پیش اومده باشه

 36. سلام با چه چیز های میشه پرده بکاررو پارکرده
  اگه میشه زود جواب بدیده این خیلی برام مهمه ممنون

 37. ببخشید من خیلی خودارضایی میشم میشه بگید پرده بکارتم سالم هست یا نه اخه من ترس دارم که دلیلی میشه پرده بکارتم پاره شده باشه

 38. سلام من بعد خود ارضایی ک داشتم انگشتم رو کامل به داخل نبردم یچیز سطحی ،بعد دو دقیقه دیدم یه خون کمی میاد تروخدا بگید پردم سالمه یا نه شرابط رفتن به دکتر رو ندارم

 39. سلام من رابطه داشتم از کجا بفهمم پردم سالمه ولی خونریزی نداشتم و دردم کمی دارم

 40. س من عقدبودم ونامزدم حواسش نبود دخولش مستقیم خورد به جلوبعدیکم لک بینی داشتم میخام بدونم کلاپاره شده یانه تروخدا ج بدین من عاشق ی نفرم ولی واس این موضوع میترسم

 41. من میترسم پردم پاره شده باشه آخه من آرام دستمو رو واژنم کشیدم و استرس اینکه پاره شده باشه همش باز میکردم نگاه میکردم پردم سالمه یا نه

 42. سلام خسته نباشید من ی سال قبل رابطه داشتم از پشت ها بد فرداش ی لکه اومد میشه یکم راهنماییم کنید

 43. سلام من ب قصد رابطه مقعدی وارد رابطه شدم ولی دخول از جلورو کاملا حس نکردم ولی اومدم خونه لباسم خونی بود و دور رحمم ورمه زیاد داشت ممکنه بکارتم رفته باشه؟ ایا قابل ترمیمه؟

   1. سلام و وقت بخیر من الان ۱۶ سالمه وقتی کلاس شیشم بودم از سر کنجکاوی یه خودکار رو حدود دو یا سه سانت فرو کردم داخل واژنم و بعد از اون هیچ خون و لکه ای ندیدم تا کلاس نهم ک پریود شدم و الان مدتیه که واژنم شل و به صورت دایره ای بازه نمیدونم دقیق ولی یه جوریه اما من جز روز های پریودیم خونی از بدنم نیومده و چیزی رو جز همون خودکار همون موقع وارد بدنم نکردم ولی یک بار دوست پسرم خواست از جلو رابطه داشته باشه یکم فشار داد دردم اومد ولی وارد بدنم نشد هیچ خون و لکه ای ندیدم ولی خیلی میسوخت بدنم و الان نگرانم میشه بگید من دخترم یا نه؟!به هیچ کسی هم نمیتونم چیزی بگم و دکتری چیزی برم میترسم خیلی میشه کمکم کنید خواهش میکنم هر کاری انجام میدم فقط کمکم کنید😓💔

 44. سلام دخترم چهارسالشه وچند وقت پیش روی صندلی فلزی بازی میکرد که یدفعه جیغ زد بعد دیدم وسط اش یکم خونی هست میترسم به پرده اش اسیب ریده باشه چطوری مطمئن بشم خیلی نگرانشم

  1. سلام عزیزم، حتما بايد معاینه بشن ولی اکثر مواقع مشکل جدی وجود نداره

   1. سلام من با نامزدم رابطه داشتم ولی خونریزی نداشتم فقط در حین رابطه یکم درد داشتم و نامزدم میگه تو پرده بکارت نداری حدود ۷ سانت دخول داشته ولی بدون خونریزی قبلا هم هیچ رابطه ای نداشتم آیا پردم سالمه ؟

 45. سلام خسته نباشید
  قبلا خود ارضایی میکردم الان دیگ ترک کردم ولی میترسم به پردم اسیب زده باشم چون وقتی در آینه نکاه میکنم گوشه های پردم تیغه ای مانند هستش و خیلی استرس دارم

 46. سلام من چندسال پیش با موتور تصادف کردم و
  بسیار درد داشتم و کمی خون هم دیدم الان بکارتم سالم است؟

 47. من نامزدم کاملا دخول را انجام میدهد بهش میگم مواظبی میگه اره اهسته وقتی به شدت بزنم پاره میشه ایا راست میگه

 48. سلام من مجردم وهیچ رابطه ای نداشتم وقتی به پهلو خوابیده بودم نصف یه بند انگشت رف داخل واژنم وبعدرفتم دسشویی و بعد ادرار ب خودم فشار اووردم کمی خون اومد وروز اخرای پریودیم بود هروقت روز اخرای پریودی برم حموم لکه بینی میبینم و الان وقتی جلو آیینه چک میکنم لب های کوچیک رو که باز میکنم یه چیز غشایی تو ورودی واژن ولی هیچ سوراخی نداره
  آیا ممکنه سوراخش غیر قابل دیدن باشه یا نوعش از پرده ذره بینی باشه یا اینکه حلقوی باشه آخه سوراخ حلقوی تو هر شخصی متغیر

 49. سلام من قبلن یعنی دوازده سالم بود با یک پسر ۸ساله رابطه داشتم اما اون وقت نه پریودم دم نه چیزی نه درد داشتم نه چیزی ونه خون اومد آیا من دخترم نمیخوام باعث ازبین رفتن خوانواده ام بشم جوابم رو میدی خواهش میکنم

 50. من با نامزدم رابطه بر قرار کردم و هیچ خون ریزی نداشتم
  چیزی ام حس نکردم ن دردی ن سوزشی قبلا هم هیچ رابطه ای نداشتم چطور ممکنه یعنی پرده ندارم؟

 51. سلام دخترم 16سالمه موقع رابطه با نامردم انگشت دستش تا یک بند وارد واژنم شد اما نه درد داشتم نه خون ریزی ممکنه بکارت نداشته باشم یا از قبل از دست داده باشم چون هیچ مانعی واسه ورود نبود میشه راهنماییم کنید

 52. سلام من دور اول پریودم بود من نمیفهمیدم که این چی است ترسیدم و یک کاغذ تشناب را الکول زدم و داخل واژنم کردم و بعد یک کمی خون آمد آیا پرده ام از بین رفته میشه یک کمی معلومات بدهی لطفا

 53. سلام دختر ۱۵ ساله ایی هستم که از بچگی بدون اطلاع خودم خود ارضایی میکردم چند وقته ایی متوجه شدم و قست ترک دارم امروز یه قطره خون دیدم و باعث نگرانیم شد فکر میکنم نزدیک زمان پریودمه اما دل دردی نداشتم می ترسم به پدرم آسیب وارد شده باشه چطور تشخیص بدم آیا خود ارضایی به پرده ی بکارت آسیب وارد میکنه؟

 54. سلام من بهار هستم ۱۳ ساله من وقتی که ۸ سالم بود سوار دچرخه رفیقم شدم بعدش تورمز سری گرفتم بعدش رحمم با زربه خورد روی طیزی دچرخه بعدش دردم اومدش بعد خون اومد یکم دردی هم حس نکردم بعد وقتی که میرفتم دست شوی درحال جیش کردن سوز میزد میشه بگید چی شده لطفا جوابم بدید مهمه

  1. با سلام و روز بخیر نه عزیزم پاره نشده فقط کمی ضرب دیدگی داره که به مرور زمان خوب میشه

 55. سلام من به خودارضایی مبتلا شدم
  من وقتی خودارضایی کردم فقط قسمت کلیتوریس رو مالش تند دادم و ایکنه یکم که گذشت و من دیگه ادامه ندادم یکم که ماده سفید از واژنم اومد دیدم یه قطره خون که شبیه به ژله مانند بود اومد و هیچ درد دیگری را حس نکردم
  خواستم بودن آیا پرده ی من پاره شده است یا نه؟؟؟

  لطفا جواب دهید

 56. سلام خانم دکتر یه سوال داشتم من ۱۸سالمه بعد از بچگی فک کنم ۱۰ سالگی بود وسواس گرفتم که یه آب پرفشار بگیرم به واژنم بعد به مدت طولانی یعنی هر باز که میرفتم دسشویی همین کار میکردم تا سن ۱۵ سالگی که فهمیدم حالا کار خوبی نیست ممکنه به پرده آسیب بزنه .بعد الان ۳ ساله همیشه استرس اینو دارم که نکنه پاره شده باشه .من اصلا یه ترس خیلی عجیب همیشه داشتم به اینکه حتی یه ذره دستم یا حالا هر چیزه دیگه بکنم توش برا همین خودم اصلا نمی تونم تشخیص بدم. آخه من خیلی آب گرفتم یعنی خیلی بعد با فشار خیلی زیادخدا لعنتت کنه نمی دونستم اصلا بعد حالا میخواستم بدونم با آب پرده پاره میشه؟ امکان داره پاره باشه ؟
  تو رو خدا جوابم بدبد خیلی استرس دارم.

 57. سلام خانم دکتر یه سوال داشتم من ۱۸سالمه بعد از بچگی فک کنم ۱۰ سالگی بود وسواس گرفتم که یه آب پرفشار بگیرم به واژنم بعد به مدت طولانی یعنی هر باز که میرفتم دسشویی همین کار میکردم تا سن ۱۵ سالگی که فهمیدم حالا کار خوبی نیست ممکنه به پرده آسیب بزنه دیگه انجام ندادم .
  بعد الان ۳ ساله همیشه استرس اینو دارم که نکنه پاره شده باشه .
  من اصلا یه ترس خیلی عجیب همیشه داشتم به اینکه حتی یه ذره دستم یا حالا هر چیزه دیگه بکنم توش برا همین خودم اصلا نمی تونم تشخیص بدم.
  آخه من خیلی آب گرفتم به واژنم خیلییی
  بعد با فشار خیلی زیادددد
  خدا لعنتم کنه نمی دونستم اصلا
  بعد حالا میخواستم بدونم با آب پرده پاره میشه؟ امکان داره پاره باشه ؟

 58. سلام آیا در سن ۸ یا ۹ سالگی رابطه جنسی داشته باشی پرده بکارت پاره میشه

 59. سلام من در سن ۱۰ سالگی رابطه جنسی داشتم آن وقت نمی‌فهیدم پرده بکارت پاره بشه کاری بده ولی الان ۱۶ سالمه چطور بفهمم پرده بکارتم پاره شده یا نه من نمیتونم دکتر برم لطفاً کمک کنید

 60. سلام راستش با رلم رفتی یکم چیز کنیم رفت ناز بده احساس میکنم دوطرف پردمو کشید یکم باز شد ممکنه اسیب دیده باشه یا پاره شدع باشه؟ اخه بعدش تا یه چنساعتی ی سوز کوچیگی میکرد

 61. سلم
  منب اسرار رلم اجازه دادم ب دسگاه تناسلیم دس بزنه.. رفت نازش بده خیر سرش ت ناز داد دو طرف پرده رو کشید تا اب بیاد بعد احساس سوز کردم تا چن ساعت اونقدرام شدشد نبود ولی سوز داشت خون هم نیومد‌‌‌.. ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟

 62. من۱۵ سالمه و یه چیز بزرگ کردم تو اونجام و یکم خون اومدحالا میخام بدونم پرده اش زدم یا نه

  1. سلام من 14 سالمه وقتی که 12 سالم بود با ماژیک به واژن خودم فشار اوردم اما نه لکه خونی آمد نه چیزی یادم نیست که چند روز بعدش عادت ماهانه شدم الان که فهمیدم برای ازدواج بدرد میخوره میخوام بدونم که پرده بکارت من آسیب دیده یا نه تو رو خدا خانم دکتر التماس میکنم بهم بگین بعد از کجا باید بفهمم که جواب سئوالم رو دادین یا نه من نمیتونم بیام از خونه بیرون که برم دکتر مشخص بشه

 63. سلام من وقتی بچه بودم از دیوار پریدم پام خورد ب واژنم بعد یکم خون اومد میشه بگید من سالمم یا ن 😥

 64. سلام من، 15سالمه رابطع داشتم قبلن کوچیک تر بودم ولی از روی شلوار الانم خود ارضایی میشم گاهی اوقات مجردم نمیتونم برم از خونمون بیرون قرارع عقد کنم تورو. خدا از کجا بدونم پردم سالمه😭😭😭تورو خدا بگین

 65. سلام ببخشید پرده بکارت تنهابارابطه پاره میشه یا افتادن به زمین یا پریودباشی بیوفتی زمین پاره میشه یا احساس کنی رابطه داری پاره میشه

 66. سلام من حلقویم و‌تا حالا سکسم نداشتم فقط با دست و انگشت یکم داخل واژنم کردم بعدا مشکل واسم بوجود میاره یا منظورم واسه ازدواجه

 67. سلام من حلقویم و‌تا حالا سکسم نداشتم فقط با دست و انگشت یکم داخل واژنم کردم بعدا مشکل واسم بوجود میاره منظورم واسه ازدواجه

 68. سلام ترخدا دارم نامزد میکنم من چند بار خودارضایی کردم و وقتی یکم دستم رو جلوی واژن میکنم انگاری میره تو میشه بگید پارس یا نه ترخدا کمکم کنید

  1. آره برای من هم همین مشکل به وجود آمده میشه بگید که پاره هست یا نه از کجا باید بفهمیم که شما جواب ما را دادین

 69. سلام من 16 سالمه یک بار یک چیز نازک و به اندازه دو بند انگش وارد شد و بعدش کمی خون اومد
  میخواستم بدونم پرده من سالم یانه

 70. سلام من ی چن وقت میشه به دلیل عفونتی که داشتم مجبور شدم که محلی اون رو درمان کنم و با تجویز پزشک خوب نشدم
  و یک دارو بهم دادن که گفتم باید وارد واژنت کنی به طوریی که کامل رد بشه
  و من هم همین کار کردم و الان عفونتم خوب شده.این دارو رو چن با استفاده کردم
  ممکنه باکره نباشم ؟

 71. سلام من ۱۳ سالمه برا یاولین بار عادت ماهانه شدم تقریبا دو روز این خونریزی انجام گرفت بعد دو روز تموم شد ینی از ماه ۲۹ تا ماه بعدی ۱ میشه ۳ روز ،
  الان یه ماه هس که نشدم میترسم اتفاقی به پرده ی بکارتم اسیب دیده یا پاره شدم باشه 😰
  مادرم میگه شاید وقتت عوض بشه برا اونه ممکنه که وقتی بکارت پاره شده باشه خونریزیش دوروز طول بکشه ؟
  گفته بودن که پاره شدن بکارت بدون خونریزی هم هست این سوال چند مدتیه ذهنمو خیلی درگیر کرده میشه منو از نگرانی در بیارین لطفا لطفا بگین که من سالمم یا خیر ؟؟؟؟؟؟🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥺🥺😭

 72. سلام من امروز خودم رو ارضا کردم ولی بعد از چند ثانیه خون بسیار کمی از واژنم اومد و بعد درد و سوزش دارم و سرگیجه هم دارم خواستم بدونم پاره شده یا نه؟

 73. سلام ببخشید من قبلا با دوست پسرم رابطه معقدی داشتم آیا آسیب به پرده بکارتم دارد یا نه جوابم بدید

 74. سلام من قبلا عفونت داشتم خودم را یک بار به شدت خاروندن که باعث شد یه لکه خون روی لباس زیزم بیاد و من این روزا خیلی درگیر هستم که پرده ی بکارتم بوده یا نه خودم رو زخم کردم آخه دکتر هم که رفتم همه چیز رو به مامانم گفت وچند تا کرم اینکه گفت خواستم بدونم پرده ی بگارتم پاره شده یا نه؟؟؟

 75. سلام من میخواستم بپرسم که اگه یه پسر الت خود را نزدیک ب رحم دختر کنه وبه اون بسابه اما داخل نره اون موقع پرده باز شده تورا ب خدا جوابم بدین من خیلی نگرانم

 76. سلام خسته نباشید من یه بار با نامزدم از عقب انجام دادم و یکمم با بیرون رحمم با التش مالید می‌خوام بدونم پردم خراش برنداشته یا نه یعنی خونم ندیدم بعدشم پرده ی من حلقویه

 77. سلام خسته نباشید من یه بار با نامزدم از عقب انجام دادم میخواهم بدونم ضربه ندیده یانه ولی خونم ندیدم

 78. سلام من دختری ۱۴ ساله من یبار یکمی از انگشتما وارد واژن کردم خونم نیومد آیا پردم سالمه

 79. سلام یی بار رابطه داشتم با نامزادم میشه بگید پرده دارم یا نه بعد از چند بار رابطه پریود نشدم ولی کمر درد و پا درد دارم میشه بگید پرده ام سالم یا نه😔😪

 80. سلام من چند روز پیش با بادمجون خودم رو ارضا کردم ایا پرده بکارتم پاره شده لطفا جواب بدید

 81. سلام .دختری هستم ۲۲ساله خودارضایی کردم ولی انگشت یا هیچ شی خارجی رو داخل واژنم فرو نکردم ولی الان یه کمردرد جزئی دارم و اینکه موقع خودارضایی پریود بودم ایا ممکنه پرده بکارتم اسیب دیده باشه ؟و اینکه در کل خانواده و فامیل بیشتر دخترا پرده ارتجاعی دارن ایا ممکنه ب طور ژنتیکی پرده بکارت من هم ارتجاعی یا حلقوی باشع ؟لطفا راهنمایی کنید

 82. سلام من مجردم
  ولی با رلم از پشت رابطه داشتم
  همون موقع از جلو کمی خون اومد چن روزی اینطور بود مثل درد پریودی بود
  بنظرتون از پریودی بوده یا بکارت

 83. سلام من دخترم آیا اگه نیستم برم بدوزمم؟ چون حس میکنم از واژنم هوا میاد داخل از اونجا از درون سردم میشه انگاری سوز میاد توش تورو خدا بگید من چیکار کنم خیلی نگرانم….

 84. سلام من دختر هستم و ۱۲ سالمه من از ۱۰ سالگی به صورت کاملا عجیبی در حمام با فشار آب خود ارضایی میکردم احساس سوزش یا دردی رو احساس نمی‌کردم خون ریزی هم نداشتم اما آخرین بار بعد خود ارضایی چند روز بعدش پریود شدم و اینکه من از زمان نوزادی مقداری گوشت اضافه در ناحیه بکارت داشتم
  از همون موقع هم تا جایی که یادمه بکارت م حالت عجیبی داشت که چند روز پیش در باره پرده بکارت اطلاع پیدا کردم و بعد متوجه شدم که ناحیه وارژنم شل شده و بد حالت من هر بار که میرم حمام گریه میکنم و میترسم الان که در بالا خودم که خود ارضایی نخشی در پارگی ندارن کمی خیالم راحت شد اما باز هم نگرانم .😭
  ت

 85. سلام خوبید من قبل خود ارضی میکردم و فهمیدم اشتباه ترکش کردم ولب خب ی بار ک داشتم انجامش میدادم زیادی تکونش دادم فکر کنم ولی چیزی وارد نکردم داخلش بعد10 یا15 بعدش ک رفتم دستشویی یک تو ماده سفید رنگ ب رگ خیلی کم خون بود بعد اون دیگه انجام ندادم ممکنه پردم اسیب دیده باشه یا پاره؟ بعد امروز 5روز از پربودیم میگذره و من فقط ی کوچولو ب بالا واژ.. دست زدم و مالیدم بعد ک دیدم همون موقع خون میاد رنگش هم رنگ خونه روشن بود ایا ممکنه پردم پاره شده باشه؟؟ ایا وقتی اردواج کردم قبلش برم دکتر و معایه کنه تشخص میده اگه پارع شد بر اثر رابطه ن

 86. سلام من دختری هستم که شب زفافی که با شوهرم داشتم خیلی استرس داشتم والا به اوج لذت نرسیدم و شهوتی نشدم و درد پارگی پرده بکارتم هم احساس کردم اما خون نیومد همسرم بهم شک کرد اما دو روز بعد از رابطه که خیلی شهوتی شده بودیم صبحش که رفتم سرویس بهداشتی ازم خون اومد میشه بگین پرده بکارت من سالمه یا نه؟

 87. سلام من حدود دو سه بار با نامزدم رابطه داشتم از جلو اما الان رفتم پيشه ماما گفتن پردم سالمه ايا ممكنه تشخيصش اشتباه باشه

 88. سلام من چند سالی خود ارضایی دارم تا به حال خونی ندیدم امروز هم خود ارضایی داشتم خون دیدم ممکن پردم پاره شد باش چیزی داخل نکردم روز اخر پریودم هم بود

 89. من هدود یه سال شاید کمتر انگشت متوسط رو توی واژن میکردم و تمیز میکردمش یا سر شلنگ رو هیچ درد یا خون ریزی یا لکه بودی نداشتم ولی دو روزه دیگه این کار رو نمیکنم
  ۱۳ سالمه و هیچ نوع رابطه نداشتم
  خیلی خیلی نگرانم
  میشه بگید پرده ام سالمه یانه ؟ لطفا جواب بدید

 90. سلام من دخترم ک رلم یه روز خونمون بود
  انگشت بزرگش رو کامل کرد داخل واژنم و هی تکون میداد و با انگشت تلمبه میزد
  ولی رفتم پزشک گفت فقط زخمی شده و خوب میشه
  ولی چن روز پیش پوزیشن از پشت رورفت نیم ساعت کامل رفت و هی تلمبه میزد و بالا پایین میکر آلتشو خیلی درد داشت
  ولی خونریزی نداشتم فقط آبم میپاشید و مقدار زیادی آبم ریخت زمین یه حالت مایع سفید بود
  الان من پردم سالمه یا نه؟

 91. سلام
  من یه بار احساس کردم چیزی رفته تو واژنم با گوش پاکن اومدم در بیارم
  ولی کامل رفت تو دیدم لذت داره چن بار تکرار کردم گوش پاکن هم خیلی دراز بود اندازه مداد بود بعد یه قطره خون اومد الان خیلی پشیمونم
  ولی گوش پاک کن به راحتی رفت تو واژنم

 92. اما نمیتونم یعنی نمیشه به کسی بگم
  نمیشه از روی عکس یا چیز های دیگه ای تشخیص بدید
  خدا منو بکشه
  بخدا اگه اتفاقی اوفتاده باشه خودم رو میکشم
  واقعا حالم خوب نیست
  شما توی مطلب ها تون نوشتید پرده فقد با رابطه ی جنسی پاره میشه 😭🥺🥺🥺🥺تو رو خدا کمک کنید تا دست به کاری دزدم

  1. رشت،چهارراه گلسار،روبروی داروخانه گلسار،ساختمان پزشکان آبان،طبقه پنجم،واحد ۱۲

   1. سلام من ب پهلو داز کشیدم بودم و اونم زیر پتو الان میترسم ن خونی داشتم و درد فقط یکم اونم ففط سر دخول رو برد درد گرفت گفتم نکن و در بچه گی بود ایا ممکن پرده بکارتم پاره باشه میترسم از جلو زده باه میشع راهنمایی کنید

 93. سلام من چند وقت پیش فقط یکبار انگشت اشاره رو وارد واژن کردم اما هیچ درد، سوزش یا خونی نیومد ایا پرده من سالم هست؟
  لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

 94. سلام وقتتون بخیر من نامزد کردم ویباررابطه داشتم اماالتش اندازه دویاسه سانت داخل واژنم کرد دردم داشتم اماهیچ خونی نیومدبعدش که رفتم حموم یه لکه دیدم سوزش داشتم بعدش خودمم بانگشت داخل کردم هنوزم دردداشتم اماترسیدم دیگه تااخرانگشتموداخل کنم ایامن پردم هنوزهست یاندارم😔

 95. سلام توروخدا راهنمایی کنید
  من توی دوران عقدم و چند باری رابطه داشتم ولی هر دفعه فقط درد بوده و خونی نبود
  میشه راهنمایی کنید که من پرده بکارت دارم یا نه
  و اینکه امکان داره پرده بکارت داحل وازن باشه ؟

 96. سلام خسته نباشید
  من تازه رفتم تو ۱۹ سال دارم ازدواج میکنم تا چند روز دیگه ام میخوان من و برای معاینه ببرن دکتر حدودن ۷ سالم بود ک بهم تجاوز شد اما ب هیچ کس نتونستم بگم ن درد داشتم ن خونریزی ب نظرتون سالمه لطفا کمکم کنین

 97. بایرام و خسته نباشید خدمت شما جناب دکتر عزیز من ۲۸ سالمه و چندوقت یبار واژنم رو وسط دوتا رانم فشار میدم یکم آیا باعث آسیب ب پرده میشود؟؟؟

 98. سلام خدمت شما جناب دکتر من ۲۸ سالمه هرازگاهی واژنم رو وسط دوتا رانم فشار میدم یکم آیا باعث آسیب ب پرده بکارت میشود ؟؟؟

 99. سلام وقتتون بخیر من وقتی بچه بودم رابطه داشتم الان 15سالمه آیا پرده بکارتم پاره شده یانع

 100. سلام وقتتون بخیر من ۲۱ سالمه دو سال پیش بند اول انگشت کوچیکم رو داخل واژنم کرد ولی که درد نه خونریزی نداشتم یعنی همون بند اول هم انگار به مانعی برخورد کرد و جلوتر نرفت بنظرتون بکارتم آسیب دیده؟

 101. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم اگه پرده سالم باشه ولی اب منی بریزه داخل واژن امکان باردار شدن هست لطفا راهنمایی کنید

 102. سلام من خودارزیابی میکنم بدون استفاده از وسایل از کجا بدونم پرده بکارتم سالم است؟

 103. به مشکلی برخوردم که با یه شخصی دوست بودم ولی پسره بخاطره اینکه منو از دست نده واسه خودش بشم بکارتمو ازم گرفته والان با یه نفر میخوام ازدواج کنم طرفم متوجه این قضیه شده میگه مشکل ندارم ولی سرد شده باهام به یه کمک نیاز دارم که چه کاری باید کنم ازاین وضعیت دربیام هذینه زیادی هم نمیتونم پرداخت کنم که برم بدم جراحی کنن به راهنمایی کنین که ببینم چه کاری میتونم انجام بدم دانشجو هم هستم هیچ سرمایه ای ندارم

 104. سلام میشع بم بگید که پارگی بکارت بین اون دوتا گوشتی ک روهم قرار گرفتن در واژن اتفاق میوفتع یا زیر اودوتیکه گوشت؟اخه من الان پریود هستم و به خاطر یع اتفاق متوجه شدم کع بین اون دوتا یه دایره کوچیک هستش ک ایا به خاطر پریود بودنم نیست؟

 105. من دختر هستم و زمانی که سر پا میشینم ۳ تا دایره شکل از جلوم دست زده میشه من نمیدونم اینه چیه و اصلا پرده بکارتم سالمه یا نه

 106. سلام من چند وثت پیش ی وسیله ای کردم داخلم و بعدش تا ۸ روز خونریزی داشتم ایا بکارتم پاره شده یا ن؟میتونه اون خون مال پریودی باشه یا مال بکارت؟

 107. سلام ببخشید من دو روزه در عادته ماهیانه هستم ۱۶ سالمه
  و فوتبال کردم و چند بار افتادم
  آیا امکان دارد پرده بکارت پاره شده باشد

  یا اگر به پشت ضربه وارد شود پرده بکارت پاره می شود

 108. سلام
  من با شوهرم که عقد هستیم رابطه داشتم و الت ایشون روی واژن من چند بار کشیده شد ولی داخل واژن نرفت
  ولی یه لحظه التش با ضربه خورد به قسمت پایین واژن که بین مقعد و واژن قرارداره وزخمی شد و خون اومد درد و سوزشی در داخل واژن نداشتم فقط قسمت بیرون زخم شد ایا پرده بکارت سالم هست یا خیر لطفا جواب بدین

 109. ببخشید شما ک میگین با خودارضایی پرده زده نمیشه ینی اگه مثلا انگشت وسط رو وارد واژن بکنی هم آسیبی نمیبینه؟
  و اینکه اگه میشه یه راهکار بگین که خود شخص بتونه تشخیص بده که بکارتش سالمه یانه. شاید یکی نتونه بره پیش دکتر😕

 110. سلام خسته نباشید.من۱۶سالم هست و تحت تاثیر حرفای دیگران تبریک شدم تابه خودم دست بزنم،و چندین بار انگشت وسط رو به داخل فرو کردم،چندبار پس از انجام این کار احساس درد کردم اما نه سوزش داشتم نه خون ریزی الانم حس میکنم واژنم شل شده،🥺🥺میشه لطفا بگین پردم آسیبی دیده یانه،من خیلی نگرانم،به کسی هم نمیتونم بگم.پیش دکترم نمیتونم برم.لطف بزرگی میکنید اگر جواب بدین.

 111. سلام خسته نباشید، ببخشید من ۱۶سالمه چندین بار از روی کنجکاوی و نادانی انگشت وسط رو داخل واژنم بردم و البته سوزش و خونریزی نداشتم و فقط یکبار احساس دردخیلی کمی کردم،متاسفانه نمیتونم موضوع رو به خانوادم بگم یابه دکتر مراجعه کنم،ممکنه پردم آسیبی دیده باشه؟؟؟؟ توروخدا جوابم رو بدین این موضوع واسم خیلی حیاطی و مهم🤕🤕🤕🤕

 112. سلام !
  من سنم خیلی کم بود ینی۱۰سال ب دانسته اشتباه خود ارضایی میکردم بعد اون موقع یکبار با خودکار تهش
  این کارو کردم و قسمت پایینی واژن بعد خون خیلی کم یک یک کوچولو یک لکه خیلی کم مثل خوناب
  خون خالص نبود میشه کمک کنید !!!؟لطفا

 113. سلام خست نباش خانم دکتر من با نامزدم ربط داشتم از پشت

  بعد از چند ساعت یه کم خون دیدم خوستم ببنم مشکل نیست خیلی ناراحتم

 114. سلام وقتتون بخیر من چند روز پیش به پردم نگاه کردم
  هرز گاهی سوراخ پردم کوچک است و هرز گاهی هم اون سوراخ شکلش تغییر می‌کنه این از چیه یعنی پردم آسیب دیده خیلی نگرانم میشه جواب بدید.

 115. سلام
  من خودم ک عکس بکارتم عکس گرفتم ی داریره مانندی جلوی بکارتمو گرفته
  بود تو نت سرج کردم نوشته بود بکارت
  مسدود
  ولی من پریودیم منظمه هیچ علایم پرده بکارت هم ندارم فقط شکلش اینجوره
  برای رابطه مشکلی پیش نمیاد.

 116. سلام خسته نباشین من با دوس پسرم رابط از پشت داشتم ک یهو ۲ یا ۳ ثانت از جلو رفت بعد خون ریزی دیدم یعنی پرده آسیب دیده یا ن

 117. سلام من ۱۰-۱۱سالم بود پسر داییم چند باری بهم دست درازی کرده بود
  ولی نه دردی داشتم و نه خونی
  میشه بگید من دختر هستم یا نه الان ۱۵ سالم هستش

 118. سلام دختر۲۴یی هستم.تازه نامزد کردم هیچ ارتباط جنسی هم نداشتم تاالان.ولی وقتی بچه بودم یکی از پسرای اقواممون ک من باخواهرش دوست بودم ورزش کار بودماروبلادمیکردو مثلاباماورزش میکرد یروزی انگشتشوداخلواژنم فشارداد ن دردی داشتم ن خونریزی.ممکنه بگید ایامیتونه پرده بکارتم سالم باشه یانه؟؟

 119. سلام، من چند بار خود ارضاعی کردم الانم کمی خون اومده خیلی میترسم الان،من دخترم یا نه خواهش میکنم جواب بدین

 120. سلام . من خیلی استرس دارم که پرده بکارم پاره شده باشه . از کجا باید بفهمیم که پاره شده یا نه ؟

 121. سلام خسه نباشید
  دخترم‌۱۸ ساله
  رابطه مقعدی داشتم‌
  ولی حس کردم‌ تا ی حدی داخل واژنمم فرو کرد
  بعد دوتا از انگشتاش کامل داخل واژنم بود
  خون نیومد فقط یکم‌بعدش سوزش داشتم
  بعد کسی ک باهاش رابطه داشتم‌ گف پرده ام‌ ارتجاعی هستش

  الان من پرده بکارت ندارم؟؟؟!

 122. خانم دکتر من در بچگی خیلی خود ارضایی میکردم و تا همین الان که ۱۷ سالمه انجام میدم ولی چیزایی که انگولک میکردم خیلی داخل نمیکردم تا اینکه چند روز پیش انگشتم رو برای آزمایش کردم و تا ته رفت و عکس هم گرفتم چیزی‌متوجه نشدم ولی یه حس درونی بهم میگه که پاره شده پرده ام و خیلی نگرانم اگر خانوادم بفهمن من رو میکشن لطفا جواب بدید

 123. سلام خسته نباشید ببخشید من سه سال پیش هجده ساله بودم که با سوسیس از جلو فرستادم که درد داشت سریع در آوردم ک چند قطره خون اومده بود خیلی ترسیدم یعنی پاره شده نمی‌دونم واقعا چرا این کارو کردم الان خیلی پشیمونم مخصوصا این که کار خودم بوده بیشتر ازیت ام می‌کنه اخه دوستام میگفتن انجام میدن و آسیبی ندیدن ولی من ک خون دیدم خیلی پشیمونم شدم الان یعنی آسیب دیدم😔و پرده ام از بین رفته؟

 124. سلام ببخشید من یبار رابطه جنسی داشتم اما نمی‌دونم پرده پاره شده یان ولی وقتی انگشتمو توش میکنم ۳سانت می‌ره آیا یعنی پرده پاره شده لطفاً جواب بدین

 125. سلام ببخشید من یبار رابطه جنسی داشتم اما نمی‌دونم پرده بکارت پاره شده یان ولی الان که انگشتمو توش میکنم ۳سانت میره توش یعنی پاره شده لطفاً جواب بدین

 126. سلام من یبار رابطه جنسی داشتم اما نمی‌دونم پرده بکارت پاره شده یان ولی الان که انگشتمو توش کردم ۳سانت رفت یعنی پاره شده

 127. سلام ببخشید من چند سال پیش با نامزدم چندین بار رابطه داشتم ( البته الان جدا شدیم ) در موقع رابطه هیچ دخولی به طور کامل انجام نشد فقط یک بار آلتش به سر واژنم برخورد کرد درد داشتم ولی خون ریزی نه بعدش رفتم پیش متخصص زنان بهم گفت که قسمت پایین پرده یه چند تا پارگی به چشم میخوره حالا میخواستم بدونم که من هنوز هم دخترم یا نه ؟

 128. من رابطه داشتم بعد از رابطه خونریزی ریزی داشتم
  ولی انگشتمو داخل ک میکنم خون نمیاد فقط همون اولش هم آب میخوره میسوزه هم انگشت ک میزنم خون میاد

 129. سلام
  من عفونت دارم و یک بار که زیاد(غلیظ وچسبناک) بود مجبور شدم بکشم اما اصلا دستم رو وارد نکردم فقط کمی از ترشح بیرون بود من با دستمال گرفتم و کشیدم تا همه ترشح از داخل واژن بیاد بیرون. حالا خیلی میترسم آسیب برسه
  به پرده آسیب میزنه؟

  اگه کسی خودارضایی بکنه بدون دخول بعد اون ترشحات رو با آب بشوره (فشار متوسط) پرده پاره میشه؟
  فشار آب حتی اگه زیاد باشه آسیبی به بکارت میزنه؟

  خیلی ممنون میشم جوابم رو بدین 🙏🏻

 130. سلام من ۱۷ سالمه و مجرد هستم امروز آخرین روز پریودیم بود شبش خود ارضای داشتم با مالش بعد وقتی به دستشویی رفتم یهو ازم خون لخته ای اومد ترسیدم پرده بکاردت باشه آیا از پریودی بوده ؟

 131. سلام ،تو دوره عادت ماهانه میخاسم عادت ماهانه بشم بعدزیر دلم خیلی تیر میکشید دوس پسرم ک داشت معاشقه میکرد اومد روم داشت گردنم میخورد بعد 3ساعت رفتم سرویس بهداشتی یه لخته خون مایل به تیره و روش دیدم ،فردای اون روز عادت ماهانه نشدم بعد پنج روز عادت. ماهانه شدم ،قبلش خیلی استرس داشتم میخام ببینم پردم سالمه یانه؟

 132. سلام من چندبار خورد ارضایی کردم چیزی تو بدنم نکردم رابطه جنسی هم نداشتم میشه بدونم سلام یا ن لطفا جواب بدین خیلی نگرانم

 133. سلام ببخشید
  من دخول در حد دو سانت داشتم با جسم خارجی
  برای معاینه به متخصص زنان و زایمان مراجعه کردم
  گفت سالمی ولی من شک دارم
  بنظرتون میشه اشتباه نظر داده باشه

 134. سلام من ۱۵ سالم من با دوست پسرم رابطه کرد پشت یهو خون امد یعنی پرده پاره شد لطفا بهم بگید

 135. سلام من به مدت 1 الی 3 ماه خودارضایی داشتم
  در متن دیدم که گفته بود باعث پارکی نمیشه اما من هر چقدر به واژن و داخل واژنم نگاه میکنم هیچ پرده ای نمیبینم
  میشه لطفا بهم بگید پرده ی من پاره شده یانه؟

 136. سلام من روزاخرپریودیم بانامزدم ازپشت رابطه داشتم ک یهوالتش ب واژنم برخوردکردوکمی خونریزی کردم میشه بگین پرده سالمه یان خواهش میکنم جواب بدین

 137. سلام…
  نامزدم انگشتشو داخل رحمم کرده ولی خون ریزی نداشتم درد هم نداشتم میخاستم بدونم ممکنه ب پردم آسیبی رسیده باشه

 138. سلام ببخشید یه سوال دارم
  من یه دختر 19 ساله هستم
  شوهر هم ندارم
  من از خواب بیدار شدم رفتم دستشویی مقدار خیلییییییییی… کمی خون دیدم فکر کردم پریویود شدم ولی الان یروز گزشته و خونش زیاد نمیشه و اینکه نه دردی نه چیزی میخواستم این واقعا قاعدگیه یه چیز دیگست خواش میکنم راهنمایی کنید لطفا خیلی استرس دارم

 139. سلام خستع نباشید من وقتی بچه بودم پسر خالم از پشت خیلی کم وارد باسنم کرد و حالا خیلی میترسم ک نکن پاره شده باش پردع بکارتم خودم نگاه کردم فقط یه لایه سفید بود الان خیلی میترسم ک از جلو نزده باشه اطفا بگین

 140. سلام من وقتی بچه بودم پسر خالم از پشت وارد باسنم کرد ولی هیچ خونی نداشتم و اونم فقط سرشو دخول رو برد و الان میترسم ک نکن رفته باشه جلو خودم نگاه کردم اصلا پرده بکارت ففط دو تیکه سفید دیدم الان چیکار کنم میشه راهنمایی کنید

 141. سلام من با نامزدم رابطه داشتم درحدی که فقط سرش رفته تو بعدش ازم خون اومد اصلان ن درد دارم ن سوزش یعنی پدرم پاره شده ممنون میشم جوابمو بدین

 142. سلام من با نامزدم معاشقه داشتیم بعد دیدم که کمی خون ازم اومده درصورتیکه اصلا دخول نشده بود فقط نوکش بود اونم محکم برخورد نکرده بود میخام بدونم پرده ام پاره شده یانه وقتی خون اومد خیلی ترسیدم تا شب با دستمال تمیز میکردم یک جور مایع آب مانند چسپناک کمی زرد رنگ و خیلی کم خونی می‌دیدم فرداش دیگه چیزی نیومد تو آینه هم دیدم قسمت پایین پرده انگار مث زخم شده ازش همون آب کمی خونی خارج شد الان نمی‌دونم از واژن اومده یا پرده آسیب دیده نمیتونم دکتر برم میشه راهنمایی کنید 😔

 143. ببخشید چطور بفامیم پرده سالمه چه علاعمیه مثلا چه چیزی نشان دهنده هست چه نشونه هایی هست

 144. سلام من ۱۷ سالمه و سه سال پیش تقریباً از روی کنجکاوی شی رو وارد واژنم کردم و اون موقعه من حتی نمیدونستم پرده چیه مقداری کمی خون آمد امکانش هست پرده پاره شده باشد لطفاً جواب بدید خیلی عذاب وجدان دارم ناراحتم😭😭😭

 145. سلام خسته نباشید من بعد از چن سال عقد دارم از همسرم جدا میشم رابطه ای ک بخواد ب بکارتم آسیب بزنه نداشتم،رفتم پزشکی قانونی واسه معاینه در حین معاینه هم خیلی درد داشتم هم ی مقدار خون اومد ک گفتن بخاطر سفت کردن عضلاتت خون اومد آیا برام مشکلی پیش اومده ک خانم دکتر بهم نگفت.

 146. سلام من دیروز با عشقم با اسرار اون رابطه جنسی داشتم و من بهش گفتم که از پشت اون خودشم قبول کرد اما بعد از تموم شدنش کمی خون روی دستمال دیدم و نفهمیدم از کجامه وقتی هم که رفتم سرویس کمی خون ریخت اما اینو بگم در حین رابطه هیچ دردی یا سوزشی احساس نکردم میشه جواب بدید ک ایا پرده سالم هست یا نه

 147. سلام من دیروز با عشقم با اسرار اون رابطه جنسی داشتم و من بهش گفتم که از پشت اون خودشم قبول کرد اما بعد از تموم شدنش کمی خون روی دستمال دیدم و نفهمیدم از کجامه وقتی هم که رفتم سرویس کمی خون ریخت اما اینو بگم در حین رابطه هیچ دردی یا سوزشی احساس نکردم میشه جواب بدید ک ایا پرده سالم هست یا نه اون گفت که من ندیدم ک از کجا بوده اما مطمئنم که پردتو نزدم میشه بگین خیلی نگرانم

 148. سلام‌ من‌ دختر‌ ۱۵‌ساله‌ هستم‌ یک‌ سه‌ چهار‌ باری‌ خود‌ ارضایی‌ کردم‌ اونم‌ با‌ مالش‌ اما‌ چیزی‌ داخل‌ نکردم‌ و‌ خونی‌ نیومد‌ یکی‌ دو‌ بار‌ اول‌حس‌ بدی‌ داشتم‌ واحساس‌ درد‌ میکردم‌ ا‌یا‌ پرده‌ام‌ سالمه خانم‌ دکتر‌ من‌ خیلی‌ استرس‌ دارم‌ و‌ پریودیم‌ تو‌ اون‌ یکی‌ دو‌ بار‌ خود‌ارضایی‌ دیر‌ شدم‌ الانم‌ فعلا‌ نشدم‌ خیلی‌ میترسم‌ حس‌ بد‌ و‌ خفه‌ کننده‌ایی‌ دارم‌ میشه‌ کمکم‌ کنین‌ که‌ ایا‌ پرده‌ام‌سالمه؟‌ یا‌ عقب‌افتادن‌ پریودیم‌ جدی‌ نیست‌؟من‌ مجردم‌

 149. سلام ..من حدود یک ماه نامزد کردم ورابط جنسی با خانمم داشتم اولین رلبط جنسی هیچ گونه خونی که از واژن بیرون بزنه ندیدم بعداز ۳ساعت خانمم گفت ببین خون پرده بکارتمو پاره کردی ولی من قبول نکردم ایا همسر من بکارت داشته اون خون مربوط به پرده بکارت بودیا خیر

 150. سلام من ۱۷ سالمه هر هفته خود ارضایی میکنم ممکنه پرده بکارتم‌ پاره شده باشه یبار با خيار یه سانت زدم داخل ممکنه الان پرده بکارت نداشته باشممم🥺💔
  ترو خدا جواب بدین

 151. سلام
  من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم ولی یه دفعه با ضرب به واژنم برخورد کردبعدش ازم خون اومد تا یه روز بعدش ازم خون میمد و سوزش داشتم انگار زخم شده بود الانم به همون صورت زخم مونده ممکنه پردم آسیب دیده باشه
  لطفا جوابمو بدین

 152. سلام خوب هستید من قرار تا چند روز دیه عقد کنم ولی خیلی میترسم که پرده بکارت نداشته باشم پیش. ماما هم رفته بودم می‌گفت سالمه ولی خودم شک دارم آخه یه بار سوار یه ماشین شدم مرد با زور به واژنم دس زد ترسیدم با انگشتش پردمو بزنه میشه راهنماییم کنید توروخدا میترسم میشه چطوری بفهمم. پرده دارم یا نه کمکم کنید

 153. سلام من یه دختر ۱۷ ساله هستم با نامزدم چند بار رابطه داشتم لاپایی و درد داشتم ولی خونی ازم نیومد ینی پردم سالمه یا ن اخه خیلی میترسم چیزی شده باشع😟

 154. سلام من ارزو هستم 18 سالمه و 4 سال پیش بهم تجاوز شد ولی با یه انگشت تجاوز بهم کرد و بعدش خون ریزی داشتم که نوار بهداشتی میزاشتم میخاستم متامن شم که پرده بکارت دارم یا ن یا ارتجای هستم میشه بهم بگید توروخدا خیلی نگرانم 😥😥

 155. سلام من ارزو هستم 18 سالمه و 4 سال پیش بهم تجاوز شد ولی با یه انگشت تجاوز بهم کرد و بعدش خون ریزی داشتم که نوار بهداشتی میزاشتم میخاستم متامن شم که پرده بکارت دارم یا ن یا ارتجای هستم میشه بهم بگید توروخدا خیلی نگرانم 😥😥

 156. من خود ارضایی داشتم و بعد از اون اول مقدار کمی خون و بعد مقدار تقریبا زیادی خون اومد و زیر دلم درد میکنه ممکنه که پرده پار۶ شده باشه خیلی استرس دارم از ترس دارم میمیرم لطفا جواب بدین

 157. سلام من الان چهارساله عقد کردم بزور و تمیخاستم کنار اون مرد بخابم یک شب بزور باهام رابطه برقرار کرد که الکی گفتم درد دارم کشید عقب الان میخام ازدواج کنم و نامزدم مبگه باید ازمایش بدی ببینم سالمی پرده ندارم الان یعنی توروخدا کمک کنید.

 158. سلام خسته نباید من با نامزدم چندباری رابطه داشتم ولی کامل نبوده چند بارم انگشتشو وارد نانازم کرده الان میخوام جدا بشم آیا دخترم یان ت رو خدا جواب بدین

 159. سلام ببخشید من دیشب پردمو زدم با انگشت ولی نه کامل فقط سوراخ شد اگه رابطه جنسی برقرار کنم بازم خون میاد یا درد داره؟

 160. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم آیا با آزمایش خون هم باکره نبودن قابل تشخیص هست؟

 161. من یک سال که دیگه ارضات نداشتم والان ۱۷سالمه میترسم اون چند سالی که ارضا داشتم پردم نباشع خیلی میترسم

 162. خب بستگی داره دخول داشته یا نه چون پرده در انتهایی واژن قرار دارد

 163. سلام ببخشید سوراخ واژن من از حالت طبیعی خیلی بزرگ تره تا حالام خود ارضایی با هیچ وسیله ای نداشتم و هیچی حتی انگشتمم توش فرو نکردم ولی اصلا پرده و این چیزا معلوم نیست میشه بهم بگین عادین یا نه لطفاً خیلی نگرانم

 164. خب من حدود چند روز پیش انگشتم و کردم تو واژنم جهت کنجکاوی ‌..
  و وقتی بیرون آوردم یه مایه صورتی رنگ مایل به قرمز رو دستم بود..
  یعنی پردم و از دست دادم؟!

 165. سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و چند روز پیش برای اینکه ببینم پردم چه شکلیه خیلی لبه های واژنمو کشیدم تا بتونم ببینم الان باز شده و حالت قبلی و نداره و بخاطر کشیدن زیاد ۲ روزه سوزشو یکم درد دارم و وقتی نگاه میکنم میتونم داخلو ببینم و انگار که گشاد شده و کش اومده پردم سالمه چیکار باید کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *