بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت

بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت برای شما بستگی به مواردی مانند محل شما، تخصص پزشک، کیفیت خدمات، تجربه و تخصص چندین پزشک و مرکز لابیاپلاستی بستگی دارد.چون همیشه اولین اقدامی که برای لابیاپلاستی میخواهید انجام دهید، پیدا کردن جراح لابیاپلاستی است. برای انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی، می توانید از خدمات مشاوره پزشکی اینترنتی استفاده کنید. یا با چندین پزشک و مرکز مشورت کنید. در نهایت پس از مقایسه مزایا و معایب هر گزینه، تصمیم بهتری بگیرید. اما دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان زایمان رشت با نمونه رضایت های بسیار در زمینه لابیاپلاستی، دارای بورد تخصصی و تخصص در زمینه عمل های زیبایی زنان، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن ، درمان زگیل تناسلی در زنان و … در حال حاضر بهترین جراح لابیاپلاستی رشت شناخته شده اند. 

ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت

به دنبال کار با بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت حرفه ای و با تجربه بودن جراح بسیار مهم است. مهارت های بالینی، تخصص مورد نظر و تجربه پزشک، از مهمترین ویژگی هایی هستند. باید در یک جراح لابیاپلاستی به دنبال آنها باشید.

برای پیدا کردن بهترین جراح لابیاپلاستی، می‌توانید. از راه‌های زیر استفاده کنید:

 • مشورت با پزشکان تخصصی:

با بررسی سوابق پزشکان و بررسی تحصیلاتشان، می‌توانید. به یک جراح لابیاپلاستی ماهر و با تخصص روی بیایید.

 • مشاهده نمونه‌های کارهای پزشک:

به عنوان مشتری پتانسیل، شما می‌توانید. اطلاعاتی در مورد سوابق کاری پزشک را از طریق مشاهده نمونه‌های کارهای قبلی این پزشک برداشته. در مورد شیوه کار و صداقت پزشک از گذشته تاکنون اطلاعاتی کسب نمایید.

 • مطالعه نظرات بیماران قبلی:

با گفتگو با بیمارانی که قبلاً از خدمات جراحی این پزشک استفاده کرده‌اند. و از تجربه‌شان در مورد کیفیت خدمات پزشک و شیوه کار او شنیدن ناراحتی‌های بیماری رازندگی خود را کاهش دهید.

در هر صورت، انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی به شما کمک می‌کند. تا تجربه بهتری از جراحی داشته باشید . به راحتی با مراحل بعدی همراه باشید.


لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی یک نوع جراحی تجمیلی است .که در آن ابعاد و شکل لبهای بزرگ و کوچک تناسلی زنان تغییر می‌کند. هدف از این جراحی، افزایش راحتی و اعتماد به نفس زنان به خودشان در زمان ارتباط جنسی است. در این جراحی، پوست و بافت های اضافی لبهای بزرگ و کوچک برداشته می‌شود. شکل مناسبی برای آنها به انتخاب بیمار به وی داده می‌شود.

این جراحی برای زنانی که با مشکلاتی دارد. مانند ریزش بیش از حد لبها در ناحیه تناسلی، عدم راحتی در هنگام ارتباط جنسی یا تغییر شکل لبها به دلیل پیری، زایمان و یا ترکیدگی و یا موارد دیگر مواجه هستند، توصیه می‌شود.

قبل از اقدام به این جراحی، باید به صورت دقیق با پزشک متخصص مشورت کنید. به اطمینان کامل از مزایا و معایب جراحی رسیده باشید. همچنین بهتر است به جراحی تنها در مراکز تخصصی و تحت نظارت پزشکان و جراحان متخصص مراجعه کنید.

جراحی لابیاپلاستی در رشت توسط دکتر نفیسه مویدنیا
جراحی لابیاپلاستی در رشت توسط دکتر نفیسه مویدنیا

نحوه عمل لابیاپلاستی

روش های مختلفی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد.اما روش‌های متداول شامل موارد زیر است:

 •  لیزر: این روش بسیار پیشرفته و موثر برای اصلاح شکل لبهای بزرگ و کوچک تناسلی است. در این روش، پوست اضافی با استفاده از لیزر برش داده می‌شود.
 •  با استفاده از یک جراح فرم: این روش شامل انجام برش های روی لبهای بزرگ و کوچک در شکل یک عدد ۸ است. و پس از برش کردن لبها، پوست اضافی برش داده می‌شود.
 •  لوکال آنستزی: این روش شامل انجام برش های روی لبهای بزرگ و کوچک با استفاده از لوکال آنستزی. سپس برش کردن پوست اضافی است.
 • دستگاه رادیوفرکوئنس: در این روش، با استفاده از یک دستگاه رادیوفرکوئنس پوست اضافی در لبهای بزرگ و کوچک برش داده می‌شود.

هنگامی که پزشک تصمیم می‌گیرد کدام روش بهتر است. عواملی مانند اندازه و شکل لبهای بزرگ و کوچک، سلامت عمومی فرد و متداول‌ترین روش در بخشی که پزشک در آن کار می‌کند دخیل خواهند شد.

کلیه پیشنهادات پس از لابیاپلاستی شامل استراحت کامل، استعمال نرم افزارهای درمانی، رعایت بهداشت تناسلی و جلوگیری از فعالیت‌های شدید شامل ورزش تا مدت زمان مشخصی می‌باشد.


عمل لابیاپلاستی با لیزر در رشت

عمل لابیاپلاستی با لیزر یکی از روش‌های جراحی زیبایی زنان است. دکتر نفیسخ مویدنیا جراح زیبایی زنان این روش را به بهترین نحو که با لیزر است انجام می دهد. از لیزر برای برش پوست اضافی به کار می‌رود.لیزر امن ترین و کمتر دردناک‌ترین روش برای انجام لابیاپلاستی است.

در اینجا 5 مرحله برای انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر ذکر شده است:

 • آمادگی و بازرسی: پزشک باید با بیمار مشورت کرده و دقیق بررسی کند. که آیا لابیاپلاستی با لیزر مناسب بیمار است یا خیر. پس از آن، نوع و میزان نیاز به انجام لابیاپلاستی بررسی می‌شود.
 • بخش بیهوشی: بعد از دریافت مجوز، بیمار روی تخت جراحی قرار می‌گیرد .بخش لابیاپلاستی با لیزر از قبل نشان داده می‌شود. پس از بررسی دقیق توسط پزشک و مسئولیت‌پذیری و تخصص پزشک، بیهوشی کلی با روش های متداول، شامل یا تخمینی مانند استفاده از فنتایل یا ریختن دارو به بیمار جهت کنترل درد و موثر بودن عمل لابیاپلاستی اجرا می‌شود.
 • برش دهی با لیزر: پس از بیهوشی خوب، پزشک با کنترل لیزر پوست اضافی روی لبها را برش می‌دهد. لیزر همچنین می‌تواند. در صورت نیاز بهمان درمان‌های باکتریایی از طریق برش کند.
 • بسته‌بندی: بعد از انجام برش، لبهای بزرگ و کوچک با مواد مناسب محافظت می‌شوند. تا عفونت نگیرند.
 • بازیابی: پيش از مرخصی، پزشک باید به بيمار كمك كند. تا از قرار گرفتن مجدد در فعاليت های شديد، تماس جنسی، استحمام گرم، ورزش و … خودداری کند. تا بازیابی بیشتری را بدست آورد.

همانطور که گفته شد، روش لابیاپلاستی با لیزر. از روش‌های کم دردناک‌تر و امن‌تر برای اصلاح شکل لبهای بزرگ و کوچک تناسلی است. با این حال، شما با پزشک خود درباره مزایا و معایب روش مختلف لابیاپلاستی همراه با دستگاه لیزر گفتگو کنید. تا بهترین روش جراحی برای شما در نظر گرفته شده باشد.


عکس عمل لابیاپلاستی (نمونه رضایت)


عوارض و مزایا عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی یکی از عمل‌هایی است که به منظور تغییر شکل لبهای بیرونی واژن و بهبود ظاهر و حساسیت واژن انجام می‌شود. در ادامه به مزایا و عوارض احتمالی این عمل پرداخته می‌شود:

مزایا عمل لابیاپلاستی:

 • – بهبود تنگی و جمع شدگی واژن
 • – پایداری و قابلیت اطمینان بیشتر در انجام جراحی های ناحیه دهانه رحم
 • – افزایش رضایت بیشتر در رابطه جنسی
 • – بهبود روابط زناشویی
 • – افزایش اعتماد به نفس و تحسین شکل بدن
 • – بهبود مشکلات در حین و بعد از زایمان

عوارض عمل لابیاپلاستی:

 • – عفونت
 • – خونریزی
 • – تورم و درد
 • – آسیب به بافت‌های اطرافی واژن
 • – تحریک احتمالی عصب‌های حسی در ناحیه مورد جراحی
 • – احتمال بروز واکنش‌های حساسیتی به داروهای مورد استفاده در دوره بعد از عمل

مراقبت های بعد از انجام لابیاپلاستی 

پس از جراحی لابیاپلاستی، توصیه می‌شود که به برخی از مراقبت‌های زیر توجه کافی داشته باشید:

 • ۱- استراحت کافی:

استراحت و توقف فعالیت‌های جسمی ورزشی در دوره اولیه پس از جراحیِ لابیاپلاستی بسیار مهم است.

 • ۲- استفاده از نیروی شکمی:

در صورت نیاز، پس از عمل لابیاپلاستی، باید از نیروی شکمی و استفاده از عضلات شکمی خود در وضعیت بلند کردن و ایستادن استفاده کنید.

 • ۳- خنثی سازی درد:

با توجه به اینکه پس از عمل لابیاپلاستی، بیمار ممکن است. به درد بافت هدف و عضلات نزدیک دچار شود، برای خنثی سازی درد، می‌توان از قرص‌های ضد درد. تزریق داروهای معمولی و در اغلب موارد داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده کرد.

 • ۴- استفاده از یخ در محل:

بعد  از انجام جراحی، می‌توانید از سرد کردن و رویه گذاشتن یخ در محل جراحی برای کاهش و تسکین درد و تورم استفاده کنید.

 • ۵- پوشیدن لباس راحت:

پس از جراحی لابیاپلاستی، برای جلوگیری از بروز تحریک بافت در نواحی مورد جراحی و محافظت از این ناحیه، پوشیدن لباس راحت مناسب و با کیفیت می‌تواند مفید باشد.

 • ۶- دخانیات:

پس از عمل لابیاپلاستی، بهتر است تا ۲۴ ساعت اولیه بعد از عمل از مصرف دخانیات صرفنظر کنید.

یادآوری می‌شود. که برای مراقبت های دقیق تر و نیز مشاوره با یک پزشک مجرب و تجربه کافی توصیه می‌شود.


هزینه جراحی لابیاپلاستی در رشت

هزینه جراحی لابیاپلاستی بسته به محل جراحی دارد. تخصص پزشک سطح تجربه و هزینه‌بهای دیگر معتبر در هر کشور و منطقه متغیر است. می‌تواند در یک محدوده خیلی گسترده متفاوت باشد.

در موارد بسیاری، هزینه جراحی لابیاپلاستی بین ده هزار تا پنجاه هزار دلار است. در برخی موارد ممکن است. به یک مبلغ کمتر مانند پنج هزار دلار و یا بیشتر از پنجاه هزار دلار برسد.

هزینه جراحی لابیاپلاستی در رشت در مطب دکتر نفیسه مویدنیا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام میشود . که برای اطلاع دقیق از هزینه ها میتوانید با مطب تماس بگیرید.

به علاوه، هزینه هایی همچون هزینه های بیمه وجود دارد. هزینه های بسته بندی و برنامه ریزی پس از جراحی می تواند به هزینه کل اضافه شود.

همچنین، باید توجه داشت . که انجام یک جراحی تجمیلی بدون رسیدگی به آن، هرگز به خاطر تخلفات بیمه‌ای تحریم نمی‌شود.

در هر صورت، پیش از انجام جراحی لابیاپلاستی، باید به دنبال پزشک متخصص و با تجربه باشید مشاوره کامل با او داشته باشید. تا بهترین و مقرون به صرفه ترین راهبرد را برای خود شناسایی کنید.

بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت
بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت

عمل زیبایی واژن در رشت

عمل زیبایی واژن یا همان لابیاپلاستی در رشت، یک عمل جراحی است. که با هدف بهبود ظاهر و حساسیت واژن انجام می‌شود. تاثیر لابیاپلاستی آنقدر زیاد است که امروزه خواهان زیادی دارد. این عمل معمولا برای تغییر اندازه و شکل لبهای بیرونی واژن انجام می‌شود. و بیشتر مراجعین برای رفع عوارض پس از زایمان و یا برای تغییر شکل لبهای بیرونی واژن به دلیل دلایل زیبایی این عمل را انجام می‌دهند. همچنین، این عمل می‌تواند بهبود تنگی و ضربان قلب برای بیشتر شرکت کنندگان در رابطه جنسی را ایجاد کند. قبل از تصمیم به انجام این عمل، بهتر است . با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید و از روش‌ها و ریسک‌های اجرای این عمل آگاهی داشته باشید.

دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان، زایمان ، نازایی در رشت. با نمونه رضایت مراجعه کنندگان در  زمینه عمل زیبایی واژن ، لابیاپلاستی ، تزریق ژل به واژن، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن ، لابیاپلاستی با لیزر تخصص دارند. که میتوانید در رشت مراجعه حضوری داشته باشید. توسط ایشان ویزیت شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *