ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت

بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت + دکتر نفیسه مویدنیا

آیا میدانید مراجعه به بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت، اولین قدمی است که برای دستیابی به نتیجه ایده آل باید بردارید؟ شما در انتخاب جراح خود باید فاکتور های زیادی را در نظر داشته باشید. مهم ترین این موارد عبارت هستند از: محل و منطقه سکونت شما، تخصص و تجربه بالای پزشک در انجام جراحی های زیبایی زنان، کیفیت خدمات، بهداشت و مناسب بودن فضای عمل و مواردی دیگر که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. در نهایت دکتر جهت آشنایی شما عزیزان با بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت یکی از برترین جراح های زنان در حوزه امور زیبایی و ترمیمی را همراه با نمونه کار های رضایت بخش معرفی نموده ایم. دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان زایمان رشت با نمونه رضایت های بسیار در زمینه لابیاپلاستی، دارای بورد تخصصی و تخصص در زمینه عمل های زیبایی زنان، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن ، درمان زگیل تناسلی در زنان و … در حال حاضر بهترین جراح لابیاپلاستی رشت شناخته شده اند. 

بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت + دکتر نفیسه مویدنیا

ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت

برخی از مهم ترین ویژگی هایی که زمان انتخاب جراح لابیاپلاستی باید در نظر داشته باشید را در ادامه توضیح داده ایم. دقت داشته باشید که هرکدام از این موارد هرچند ساده به نظر برسند، اما در پروسه انجام عمل، دوران نقاهت پس از آن و نتیجه ای که به دست خواهید آورد بسیار موثر هستند. علاوه بر مهارت های بالینی، تخصص و تجربه پزشک، بهترین جراح باید واجد شرایط زیر نیز باشد:

 • استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و دارای تاییدیه برای انجام لابیاپلاستی
 • انجام جراحی در فضایی کاملا بهداشتی و مناسب
 • عدم درخواست هزینه های اضافی و غیرضروری از بیمار
 • داشتن اخلاق حرفه ای و وجدان کاری
 • در دسترس داشتن نمونه کار

انجام لابیاپلاستی با بهترین روش

روش های مختلفی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد؛ اما روش‌های متداول شامل موارد زیر است:

 • برش قسمت های اضافی و زائد با تیغ جراحی و سپس بخیه محل مورد نظر.
 • جراحی لابیاپلاستی با لیزر: این روش بسیار پیشرفته و موثر برای اصلاح شکل لبه های بزرگ و کوچک تناسلی است. در این روش، به جای استفاده از تیغ جراحی، پوست اضافی بوسیله لیزر برش داده می‌شود.
 • دستگاه رادیوفرکوئنسی یا آر اف: در این روش، با استفاده از یک دستگاه رادیوفرکوئنسی پوست اضافی در لبهای بزرگ و کوچک برش داده می‌شود.

بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت، با در نظر گرفتن عوامل مهم و تاثیرگذار از جمله: اندازه و شکل ناحیه تناسلی، سلامت عمومی فرد و درخواستی که دارد، بهترین روش جراحی را تعیین نموده و آن را انجام دهد.

روش های آشنایی با بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت

روش های مختلفی برای پیدا کردن بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت وجود دارد که به تناسب شرایط فردی می توان از آنها بهره مند شد. برخی از روش های رایج و متداول تر به شرح زیر هستند:

 • جستجو در اینترنت

امروزه یکی از بهترین روش ها برای پیدا کردن پاسخ به هرگونه سوال، جستجو در اینترنت است. بنابراین می توانید با جستجوی عنوان خدمات درمانی و زیبایی مورد نظر خود در شهری که سکونت دارید، اسامی پزشکان حاضر را مشاهده فرمایید.

 • مشاهده نمونه‌های کارهای پزشک

به عنوان یک مراجع، لازم است شما بتوانید به راحتی اطلاعاتی در مورد سوابق کاری پزشک را از طریق مشاهده تصاویر و تجربه بیماران قبلی در وبسایت و صفحه های مجازی به دست آورید. بدین ترتیب تا حد بسیار زیادی با مهارت و تسلط جراح آشنا خواهید شد.

 • مطالعه نظرات بیماران قبلی

علاوه بر این شما می توانید از طریق گفتگو با بیمارانی که قبلاً از خدمات جراحی پزشک مورد نظر شما استفاده کرده‌اند، درباره شیوه عملکرد جراح اطلاعات جامع تری پیدا کرده و در نتیجه جای نگرانی و تردیدی برایتان باقی نماند.

انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی به شما کمک می‌کند تا تجربه بهتری از جراحی داشته باشید.

جراحی لابیاپلاستی در رشت توسط دکتر نفیسه مویدنیا
جراحی لابیاپلاستی در رشت توسط دکتر نفیسه مویدنیا

عکس عمل لابیاپلاستی توسط بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت (نمونه رضایت)

هزینه جراحی لابیاپلاستی در رشت

هزینه عمل لابیاپلاستی در رشت به محل جراحی و البته پزشک جراحی که برای انجام عمل به ایشان مراجعه کرده اید، بستگی دارد. تخصص پزشک سطح تجربه و هزینه‌ های دیگر در هر کشور و منطقه متغیر است. بنابراین هزینه هر جراحی می‌تواند در یک محدوده گسترده، متفاوت باشد. برای اطلاع پیدا کردن از هزینه لابیاپلاستی میتوانید مراجعه حضوری داشته و یا با مطب تماس تلفنی برقرار نمایید. هزینه جراحی لابیاپلاستی در رشت در مطب دکتر نفیسه مویدنیا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام میشود.

بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت
بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت

معرفی بهترین جراح لابیاپلاستی در رشت

دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان زایمان رشت با نمونه رضایت های بسیار در زمینه لابیاپلاستی، دارای بورد تخصصی و تخصص در زمینه عمل های زیبایی زنان، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن ، درمان زگیل تناسلی در زنان و … در حال حاضر به عنوان بهترین جراح لابیاپلاستی رشت معرفی می گردند.

5/5 - (1 امتیاز)
banner 2

خانم دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان و زایمان در رشت می باشند و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره هفت ساله پزشکی عمومی خود را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند. پس از قبولی در مقطع تخصص، دوران تخصصی رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی و زیبایی را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند و در نهایت موفق به اخذ بورد تخصصی رشته زنان، زایمان، نازایی و زیبایی شدند.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *