لکه بینی _ پزشک زنان _ رشت

اولین چیز که باید بدانیم تفاوت لکه بینی و خونریزی است:

لکه بینی خروج چند قطره خون به رنگ قرمز یا قهوه ای است و ادامه دار نمی باشد.اما خونریزی به معنی خروج ادامه دار خون است به طوری که شما نیاز به پد بهداشتی میکنید.

علت لکه بینی بین دو پریود چیست؟

استفاده از قرص های ضد بارداری

بارداری

عفونت

تغییرات هورمونی

اختلال فولیکول برای نمونه تخمدان پلی کیستیک

عفونت التهاب لگن

تغییر در میزان هورمون

استرس

ازدست دادن یا اضافه وزن ناگهانی

ورود یک شی در واژن

برای مشخص شدن علت لکه بینی و درمانش باید به متخصص زنان خود مراجعه کنید ، قبل از تشخیص علت ،درمانی را سرخود شروع نکنید.

به این مقاله چند ستاره می دهید؟
banner 2

خانم دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان و زایمان در رشت می باشند و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره هفت ساله پزشکی عمومی خود را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند. پس از قبولی در مقطع تخصص، دوران تخصصی رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی و زیبایی را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند و در نهایت موفق به اخذ بورد تخصصی رشته زنان، زایمان، نازایی و زیبایی شدند.

1 دیدگاه
  • من 63 سال بهبال سن دارم سال شصت هشت کورتاژتشخیصی انجام دادن داد وتاتیرماه هزارو چهارصد مشکلی نداشتم که متاسفانه مجددادرتاریخ یادشده لک بینی دچار که به دستور پزشک سنو ولی هیچگونه مسئلهای درتست سن و وجود نداشت ودکتر متخصص قرص ریزآبی رنگ تجویز نمودوشبی نصف آن را مصرف میکردم وتا مدت تقریبا سه ماه بهبودی داشتم واکنون دوباره به لکه بینی دچار شدم.من چکار کنم.خیلی استرس دارم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.درضمن بازم به یادآوری است که اینجانب از قرص وارفارین هم مصرف دارم روزی یک ربع از یک قرص ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *