تزریق ژل به لب به صورت طبیعی در رشت

تزریق-ژل لب

تزریق-ژل لب


در عصر حاضر افراد بیش از پیش به زیبایی خود اهمیت می دهند. یکی از روشهای افزایش زیبایی صورت، تزریق ژل و بوتاکس است و این تزریق در تمام نواحی صورت انجام می‌گیرد. از نقاط پر کاربرد تزریق ژل لب ها هستند، که با تزریق و افزایش حجم آنها، به زیبایی شان افزوده می شود.

تزریق ژل به لب

بیشتر افراد لب های برجسته و درشت را دوست دارند و به همین دلیل به متخصصان این امر مراجعه کرده و برای افزایش حجم لب های خود اقدام می کنند. البته باید بدانید که برای این کار حتماً باید به متخصص مربوطه مراجعه کرد تا نتیجه دلخواه حاصل گردد. زمانی که افراد بدون اطلاع کامل به تزریق ژل به لب، به کلینیک های زیبای پا میگذارند، ممکن است که نتیجه دلخواه برای شان حاصل نشود.

تزریق-ژل

چرا افراد تزریق ژل را انجام می دهند؟

تزریق ژل به لب ها یا به اصطلاح فیلر لب، برای پر کردن و حجم دهی به لبها و اصلاح فرم آنها صورت می گیرد. اگر این تزریق به صورت طبیعی  انجام شود، باعث افزایش زیبایی صورت خواهد شد. تزریق ژل به لب ها امروزه در مدل های متفاوت انجام می گیرد. عروسکی روسی و … از مدل های متفاوت تزریق به لب ها هستند که  پزشک و متخصص، با توجه به فرم صورت شما یکی از این مدل ها را برای شما انتخاب خواهد کرد.

ماده پر کننده لب چیست؟

تزریق ژل بر پایه ماده‌ای به نام اسید هیالورونیک است که برای حجم لب استفاده میشود. استفاده از ژل ها انقلابی در عرصه زیبایی به وجود آورده است، به طوری که بدون انجام عمل های زیبایی، افراد را به فرم دلخواه صورتشان می‌رساند.

ماندگاری ژل تزریق شده به لب ها

پرکننده های هیالورونیک اسید، معمولاً نرم هستند و ساختارشان مانند ژل می باشد. ماندگاری آنها موقت بوده و بسته به برند استفاده شده و ژل و ناحیه ای که تزریق در آن صورت می‌گیرد متفاوت خواهد بود. در بخش‌های مختلف صورت و بدن ماندگاری این ژل ها نیز تفاوت دارد. اما به طور معمول ۶ تا ۱۸ ماه ماندگاری را برای این ژل های تزریقی مشاهده می کنیم.

تزریق ژل با استفاده از بهترین برندها در مطب دکتر نفیسه موید نیا متخصص زنان در رشت، بورد تخصصی جراحی های زیبایی زنان ، زایمان و نازایی انجام می شود. برای مشاوره و نوبت با شماره های ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹ و ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳ تماس بگیرید.برای ارتباط با دکتر به پیج اینستاگرام مراجعه کنید.

نکات مهم در زمان تزریق ژل یا قبل و بعد از آن

 1. جهت کاهش کبودی و ورم محل تزریق از یک هفته قبل از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، ایبوپروفن و ناپروکسن بپرهیزید.
 2. سیر، جیسینگ و ویتامین e و موادی از این قبیل استفاده نکنید.
 3. محصولات ضد پیری مانند پمادهای رتینول دار یا اسید گلایکولیک و… استفاده ننمایید.
 4. از موم کردن، دکلره کردن، بند انداختن، استفاده از کرم موبر و .. در ناحیه تزریق تا مدتی خودداری نمایید.

انواع مدل تزریق ژل به لب ها

انواع مدلهای تزریق ژل به لب را می توان به:

 1. تزریق لب باربی
 2. تزریق لب روسی
 3. تزریق لب چاک دار
 4. تزریق ژل به مدل گرد
 5. تزریق لب قلوه ای
 6. تزریق لب سه دکمه
 7. تزریق ژل لب صدف
 8. تصویر لب هالیوودی
 9. تزریق لب مدل کمال و … اشاره نمود.

آیا میشود ژل تزریق شده را خارج کرد؟

اگر از نحوه تزریق و ظاهر ایجاد شده خود ناراضی هستید نگران نباشید. یک متخصص می تواند با تزریق دیگری، تعادل را در نواحی ایجاد کرده و یا آن را حل نماید. ماده تزریقی یعنی اسید هیالورونیک، توسط آنزیمی حل می‌شود.

چه زمانی تزریق ژل ممنوع است؟

 1. دوران بارداری
 2. دوران شیردهی
 3. عفونت سینوس ها
 4. عفونت در نواحی مختلف صورت

حرف آخر

تزریق ژل به لب ها که بسیار پرطرفدار است، برای اصلاح فرم لب ها و زیبای بیشتر افراد استفاده می‌شود. برای این تزریق حتماً باید به متخصص مراجعه کرد تا نتیجه ی دلخواه حاصل گردد‌. تزریق ژل در اماکن غیر معتبر مانند آرایشگاه ها یا کلینیک هایی که تاییدیه بهداشت ندارند، می توانند به صدمات جبران ناپذیری برای افراد منجر شود.

به این مقاله چند ستاره می دهید؟
banner 2

خانم دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان و زایمان در رشت می باشند و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره هفت ساله پزشکی عمومی خود را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند. پس از قبولی در مقطع تخصص، دوران تخصصی رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی و زیبایی را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند و در نهایت موفق به اخذ بورد تخصصی رشته زنان، زایمان، نازایی و زیبایی شدند.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *