سفید کردن واژن با لیزر و روش های قطعی در رشت

لیزر سفید کننده واژن

لیزر سفید کننده واژن توسط دکتر نفیسه مویدنیا


در حال حاضر سفید کردن واژن با لیزر در رشت، بعنوان یکی از روش های قطعی رفع تیرگی ناحیه تناسلی به بانوان عزیز ارائه می شود. عوامل بسیار متعددی باعث بروز تیرگی یا لک های پوستی در ناحیه تناسلی می شوند، که روی زیبایی این قسمت از بدن تاثیر منفی دارد. به همین دلیل همواره روش های بیشماری برای روشن کردن واژن و رفع تیرگی آن به شکل های گوناگون معرفی شده است. تجربه نشان داده است که بیشتر روش های مطرح شده، بویژه ماسک های خانگی، شوینده ها و کرم های متفرقه هیچ اثری نداشته و حتی اوضاع را بدتر نیز کرده اند! امروزه روش های قطعی و نتیجه بخش برای سفید کردن ناحیه تناسلی وجود دارند که در چند جلسه اثر چشمگیر آن ها قابل مشاهده بوده و همچنین ماندگاری طولانی مدت دارند. این روش ها در بهترین حالت باید توسط متخصص زنان و زایمان و در فضایی کاملا بهداشتی و مطمئن انجام شوند. ما در این مقاله روش های سفید کردن واژن که توسط بهترین متخصص زنان و زایمان دررشت انجام می شوند را برای شما عزیزان توضیح داده ایم. با ما همراه باشید…

سفید کردن واژن با لیزر و روش های قطعی در رشت

پادکست دکتر نفیسه مویدنیا در مورد رفع تیرگی واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر و رفع تیرگی دائمی

روشن کردن واژن می تواند شامل هر اقدامی باشد که با هدفت برطرف کردن تیرگی پوست در ناحیه تناسلی انجام می شود. قبل از اینکه به توضیح بیشتر در این باره بپردازیم، لازم است این موضوع را یادآوری کنیم که تیرگی پوست در نواحی زیر بغل، بیکینی و کشاله ران ها یک اتفاق طبیعی است و بستگی به عوامل بسیار زیادی مثل نژاد، رنگ پوست، ژنتیک و … دارد. بنابراین اگر دچار این مشکل هستید بابت آن، احساس زیبا و جذاب نبودن را به خود راه ندهید. البته این به معنای آن نیست که برای بهبود آن و برطرف کردن امری که برایتان خوشایند نیست، کاری نکنید. خوشبختانه اکنون روش های بسیار قدرتمند و موثری برای سفید کردن واژن وجود دارد که اگر توسط متخصص زنان که در حوزه زیبایی زنان دانش و تجربه دارد انجام شوند، می توانند نتایج فوق العاده چشمگیری را برای شما رقم بزنند.

استفاده از لیزر برای روشن کردن ناحیه تناسلی، یکی از روش های نتیجه بخش است که می توانید از آن بهره مند شوید. البته ناگفته نماند که به کار گیری به جا و درست این گزینه ها، در نتیجه نهایی نقش اساسی دارد. به همین علت توصیه می شود که قبل از انجام این اقدامات حتما با متخصص زنان و زایمان مشورت کرده تا بهترین روش برای شما را تعیین کنند. اینکه چه نوع و چه برند دستگاهی برای لیزر مورد استفاده قرار می گیرد، بسیار اهمیت دارد.

سفید کردن واژن با لیزر در رشت

اگر قصد دارید با روشی موثر و ماندگار برای سفید کردن واژن -در رشت- اقدام کنید، می توانید با مراجعه حضوری به مطب دکتر نفیسه مویدنیا، از جزییات آن آگاه شوید. اینکه چه روشی برای شما مناسب تر بوده و به چند جلسه درمان نیاز دارید، نیاز به تشخیص پزشک دارد. سفید کردن واژن با لیزر، یک روش قطعی برای از بین بردن تیرگی واژن است که تاثیرات آن در مدت زمان کوتاهی آشکار شده و از ماندگاری نسبتا بالایی برخوردار است. دکتر نفیسه مویدنیا با سابقه فعالیت درخشان و رضایت بخش در حوزه اقدامات زیبایی زنان و با استفاده از دستگاه های به روز و دارای تاییدیه بین المللی، از مطمئن ترین پزشکان در این حوزه هستند که می توانید به ایشان مراجعه نمایید.

هزینه رفع تیرگی واژن با لیزر

هزینه سفید کردن واژن با لیزر به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله آن موارد می توان به :

  • میزان تیرگی واژن و کشاله ران
  • نوع دستگاه
  • تعداد جلسات مورد نیاز

اشاره کرد. علاوه بر این، استفاده از روش های مکمل برای سفید کردن واژن، باعث افزایش هزینه خواهد شد.

رفع تیرگی واژن با لیزر چه مدت طول می کشد؟

تیرگی های واژن در افراد مختلف متفاوت است. در برخی افراد بیشتر و در برخی کمتر است. بنابراین مدت زمان متفاوتی را برای هر فرد باید در نظر گرفت. اما به طور میانگین 2-4 جلسه برای هر فرد کافی است. درمان با لیزر فقط چند دقیقه طول می کشد. سپس با فاصله 15-20 روز باید مجدد تکرار شود.

معرفی بهترین دکتر برای سفید کردن واژن با لیزر در رشت

با مراجعه به مرکز زیبایی زنان در رشت، شرایط ناحیه تناسلی شما مورد معاینه واقع خواهد شد. پزشکان متخصص زنان بهترین نظر را برای زیباتر شدن ناحیه تناسلی و کسب رضایت شما، خواهند داد. همچنین شما می توانید با مشاوره با پزشک متخصص از نوع لیزر مورد نیاز و هزینه های دقیق اطلاع بیشتری پیدا کنید. برای رفع تیرگی واژن با لیزر در رشت، مطب خانم دکتر مؤیدنیا متخصص زیبایی زنان در رشت با تعیین وقت قبلی، پذیرای شما عزیزان خواهد بود

به این مقاله چند ستاره می دهید؟
banner 2

خانم دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان و زایمان در رشت می باشند و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره هفت ساله پزشکی عمومی خود را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند. پس از قبولی در مقطع تخصص، دوران تخصصی رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی و زیبایی را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند و در نهایت موفق به اخذ بورد تخصصی رشته زنان، زایمان، نازایی و زیبایی شدند.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *