مقدمه

کربوکسی تراپی چیست ؟

کربوکسی تراپی مخفف کاربرد دی اکسید کربن تصفیه شده ، در قسمتهای مختلف بدن انسان با هدف بهبود گردش خون در بافتها ، بهبود قابلیت ارتجاعی پوست ، کاهش رسوبات چربی موضعی یا حتی بهبود اثر زیبایی پس از لیپوساکشن است .
از دست دادن قابلیت ارتجاعی و استحکام در بافت واژن ممکن است به چند دلیل رخ دهد ، از جمله :

– سالخوردگی
– استعمال سیگار
– چاقی
– زایمان

– هیسترکتومی
– عمل جراحی

کربوکسی تراپی چگونه انجام می شود؟

کربوکسی تراپی ، یک درمان کم تهاجمی و غیر جراحی برای ترمیم و بازسازی بافت واژن است که معمولاً بدون استفاده از کرم های بی حس کننده انجام می شود. اثرات هر درمان تجمعی است. بسته به شدت مشکل ، شش تا ده جلسه معمولاً توصیه می شود.

در طول درمان با کربوکسی تراپی چه انتظاری می توان داشت؟
درمان به خوبی قابل تحمل است و حدود 10 تا 20 دقیقه طول می کشد. با هر تزریق ، بیشتر بیماران احساس گرم بودن و گزگز در ناحیه تحت درمان را توصیف می کنند. بلافاصله پس از درمان ، به دلیل گاز CO2 متورم به نظر می رسد ، که در کوتاه ترین زمان برطرف می شود. می توان بلافاصله پس از درمان به فعالیت طبیعی خود بازگشت.

کاربرد کربوکسی تراپی

جوانسازی بافت واژن
بهبود صدای واژن به دلیل افزایش گردش خون
درمان خشکی واژن
کاهش چربی های موضعی
بهبود بی اختیاری ادرار
بهبود گرگرفتگی
جوانسازی پوست
رفع خطوط حاملگی

آیا کربوکسی تراپی بی خطر است؟

درمان کربوکسی تراپی با قیمت مناسب و ایمن توسط پزشک متخصص زنان انجام می گیرد که تاکنون عارضه ای نداشته ، در این روش درد مختصر در محل تزریق ایجاد می شود که موقتی بوده و بلافاصله برطرف می شود و بدون عوارض جانبی بوده است .

اگر شما هم تمایل به کربوکسی تراپی دارید می توانید از تخصص و مهارت خانم دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان بهره مند شوید .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره 01332135933 تماس حاصل فرمائید

روشن سازی واژن با PRP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *