دکتر نفیسه مویدنیا
لیزر-مونالیزا-رشت

همه خانم ها در دوره ای از زندگی دچار کاهش استروژن می شوند که معمولا در دوران شیردهی و یائسگی این اتفاق می افتد. از عوارض آن می توان به خشکی واژن و مشکلات ادراری اشاره کرد. روش های درمانی فراوانی وجود دارد که یکی از آنها لیزر واژینال است که با ایجاد کلاژن سازی در بافت واژینال باعث اصلاح این عارضه ها شود.

معرفی لیزر مونالیزا تاچ

 

دستگاه CO2 لیزر مونالیزا تاچ یکی از بهترین لیزرهای گازی است که در درمان بیماری های زنان و زایمان اهمیت ویژه ای دارد. این دستگاه انرژی کنترل شده را به بافت های پوستی می تاباند که در طی این کار سلول ها برای تقسیم و تولید کلاژن تحریک می شوند. همچنین با تابش لیزر بر روی پوست الاستینگ و بازسازی و مقاوم سازی مخاط انجام می شود.

.

لیزر-مونالیزا-تاچ-رشت

کاربرد لیزر مونالیزا

 در مطب دکتر نفیسه موید نیا متخصص زنان رشت ، دارای بورد تخصصی جراحی های زیبایی زنان ، زایمان و نازایی  از بهترین و جدیدترین روش ها برای جوانسازی واژن از لیزر مونالیزا تاچ  استفاده می شود. ثبت نام در دوره ها با شماره های ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹ و ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳ تماس بگیرید.مشاهده مطالب بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام مراجعه کنید.

نحوه کارکرد لیزر مونالیزا تاچ

 

این دستگاه دارای هندپیسی است که سوراخ های ریزی در بدنه خود دارد. این هندپیس داخل واژن قرار می گیرد و انرژی از داخل سوراخ ها به بافت های واژن متصاعد می شود و باعث کلاژن سازی در این قسمت می شود. برای جوانسازی قسمت بیرونی دستگاه تناسلی، پروپی به سر لیرز نصب می شود و به بافت های بیرونی نیز کلاژن سازی انجام می شود. بنابراین این لیزر هم برای قسمت داخلی واژن اثربخش می باشد و هم برای قسمت بیرونی.

بعد از چند جلسه لیزر، جوانسازی واژن انجام می شود.

لیزر مونالیزا در دوران شیردهی

 

در دوران شیردهی به علت افزایش هورمون های پرولاکتین، استروژن ترشح شده از تخمدان بسیار کم می شود، به همین علت خانم ها در این دوران قاعدگی کم یا با فواصل طولانی دارند. کاهش استروژن شرایطی مانند یائسگی ایجاد می کند و باعث آتروفی یا خشکی واژن می شود. یکی از بهترین درمان ها در این شرایط، لیزر مونالیزا می باشد. که باعث جوانسازی مخاط واژن می شود.

 

لیزر-در-دوران-شیردهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *