لابیاپلاستی با لیزر و بدون جراحی در رشت

لابیاپلاستی-با-لیزر

می دانستید بدون عمل جراحی و با روش غیرتهاجمی بدون احساس درد، واژن را زیبا کنید؟ به این روش لابیاپلاستی می گویند که به دو روش تهاجمی و غیر تهاجمی توسط متخصص زنان و جراح زیبایی زنان انجام می شود. ما در این مقاله قصد داریم درباره لابیاپلاستی با لیزر صحبت کنیم. با ما در ادامه همراه باشید.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی از جمله عمل های زیبایی زنان است که در ناحیه ی لابیا  با هدف جوانسازی آن انجام می‌شود. این سری از جراحی ها تاثیر بسزایی در بهبود کیفیت روابط زناشویی و به دنبال آن، بالا بردن اعتماد به نفس در زنان میشود. لابیاپلاستی به دو صورت انجام می گیرد، جراحی و لیزر، که پزشک متخصص با توجه به شرایط بیمار و انتخاب او یکی از این دو روش را انجام می دهد.

لابیا چیست؟

با گذشت زمان و افزایش سن در زنان، زایمان های طبیعی متعدد و یا عوامل ژنتیکی، قسمت لابیا فرم اولیه ی خود را از دست داده و شکلی نازیبا را به خود می گیرد. در این زمان پزشک اقدام به برش بخش های اضافه ی لابیا کرده و فرم آن را اصلاح می‌کند. لابیاپلاستی، جراحی زیبایی واژن بدون عارضه است و دوره ی نقاهت آن بسته به نوع جراحی متفاوت می باشد، که معمولاً لابیاپلاستی با لیزر، دوره نقاهت بسیار کمتری را دارد.

 

لابیاپلاستی با لیزر روش غیرتهاجمی

 

از شیوه‌های جدید جراحی لابیاپلاستی، انجام آن با لیزر است؛ در این نوع روش ابتدا ناحیه ی تناسلی را بی حس کرده و در نهایت با لیزر اقدام به برش بخش‌های اضافه می‌کنند. جراحی لابیاپلاستی با لیزر بسیار کم درد تر نسبت به لابیاپلاستی با جراحی است و سوزش کمی که بعد از انجام عمل احساس می‌شود را می‌توان به راحتی با استفاده از مسکن هایی که پزشک متخصص تجویز می کند قابل تحمل کرد. لابیاپلاستی با لیزر بدون خونریزی است، زیرا لیزر همزمان با برش و محل مورد نظر، عروق خونی آن را بسته و خونریزی را به حداقل می‌رساند.

لابیاپلاستی-با-لیزر
لابیاپلاستی-با-لیزر

مزایای انجام لابیاپلاستی با لیزر

 

۱_راحتی عمل نسبت به روش جراحی
۲_دوران نقاهت کمتر به نسبت به روش جراحی
۳_قرینه‌ سازی لابیاها
۴_اصلاح فرم لابیا
۵_راحتی در ورزش
۶_رضایت در رابطه ی جنسی
۷_جلوگیری از عفونت ناحیه ی تناسلی ناشی از بزرگی لابیا
۸_انجام جراحی با بی‌ حسی موضعی و…

فیلم لابیاپلاستی

 

قبل از  لابیاپلاستی با لیزر چه باید کرد ؟

 

قبل از عمل، بیمار باید معاینه شود  و آزمایش‌های کامل را بدهد. تست پاپ اسمیر انجام داده و اینکه در زمان عمل، بسیار مهم است که هیچ گونه خونریزی نداشته باشد.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی با لیزر

 

  • بعد از عمل لابیاپلاستی تا ۴۸ ساعت بعد از عمل، باید در محل جراحی از کمپرس سرد استفاده شود.
  • بهتر است تا ۴۸ ساعت فعالیت جسمی نداشته باشند.
  • تا دو ماه نیز رابطه جنسی اکیدا ممنوع است.

آیا لابیاپلاستی با لیزر بازگشت دارد؟

 

قطعا خیر. در لابیاپلاستی با هر روشی که انجام بپذیرد، اقدام به برش بخش‌های اضافه لابیا میگردد. بعد از برش بخش اضافه، که یک نوع عمل زیبایی محسوب می شود، به هیچ وجه بافت برداشته شده رشد نمی کند و فرم لابیا اصلاح شده باقی خواهد ماند.

دکتر نفیسه موید نیا متخصص زنان ،بورد تخصصی جراحی های زیبایی زنان ، زایمان و نازایی از بهترین روش های جدید تخصصی ، ابداعی و ترکیبی جهان برای درمان بیماری های زنان و جراحی های زیبایی استفاده می کند. برای مشاوره و نوبت با شماره های ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹ و ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳ تماس بگیرید.برای ارتباط با دکتر به پیج اینستاگرام  مراجعه کنید.

 

لابیاپلاستی با لیزر ، باعث کاهش میل جنسی می شود؟

شایعات فراوانی شنیده می‌شود که لابیاپلاستی سبب کاهش میل جنسی می شود. این مطلب از پایه بی اساس است. جالب است بدانید که لابیاپلاستی نه تنها باعث کاهش میل جنسی نمی شود، بلکه به دلیل رضایتی که شخص از فرم لابیای خود پیدا می‌کند و در نتیجه افزایش اعتماد به نفسش، روابط بهتری را تجربه خواهد کرد. به علاوه ناحیه ی کلیتورال که اعصاب و حس جنسی در آن قسمت واقع شده است، در قسمت بالا قرار دارد و در صورتی که جراحی را نزد پزشک ماهر انجام دهید، به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد.

 

در چه مواردی باید لابیاپلاستی انجام داد؟

۱_عدم تقارن لابیا
۲_بزرگی بیش از حد لابیا
۳_بوی بد و مشکلات تناسلی بهداشتی
۴_احساس درد در حین رابطه ی جنسی
۵_انحراف جریان ادراری
۶_ناراحتی حین ورزش و

حرف آخر

امروزه لابیاپلاستی با لیزر جزء پرطرفدارترین اعمال جراحی در بین زنان است. زنان و دختران از ۱۸ سال به بالا یعنی زمانی که فرد به بلوغ کامل رسیده و رشد ناحیه ی تناسلی کامل شده است، می‌توانند این جراحی را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.