تزریق چربی


تزریق چربی

بسیاری از خانم ها با افزایش سن راحت تر می توانند به مراقبت های جنسی بپردازند. اما با گذشت زمان ، افزایش سن و زایمان طبیعی ظاهر بدن به طور کلی تغییر می کند . با این حال با داشتن چنین تجربیاتی در زندگی نباید، از توانایی های شما در داشتن روابط جنسی نباید کاسته شود و دور شوید. انجام این روش ها باعث افزایش تقویت جنسی در خانم ها و به دنبال آن افزایش اعتماد به نفس می شود.

تزریق چربی به واژن از جمله روش هایی است که باعث می شود بدن به حالت قبل باز گردد و جوانی را مجددا تجربه نماید.

جوانسازی واژن با تزریق چربی

تزریق چربی به واژن

بسیاری از خانم ها، ظاهر دستگاه تناسلی شان برایشان آزادهنده است. هنگامی که لابیاهای واژن بیشتر از لابیاهای خارجی واژن است. این حالت در زمان هایی مانند زمان پوشیدن لباس زیر و یا شلوار قابل درک است. در این گروه از خانم ها، جراحی زیبایی واژن در کنار تزریق چربی به واژن می تواند کمک کننده باشد.

labia majora یا لابیا ماژور ها منطقه ای در واژن بانوان است که پیری زودتر بروز می کند و چربی زودتر از بین می رود. انجام تزریق چربی به واژن تحت بی حسی موضعی انجام می شود. این تزریق باعث جوانسازی واژن می شود.

مزایای تزریق چربی به واژن

به دلیل طبیعی بودن مواد استفاده شده، عوارض این روش به نسبت سایر روش های جراحی بسیار کمتر است.

  1. پایین بودن هزینه های درمان
  2. رفع تیرگی این ناحیه و کمک روشن شدن این ناحیه
  3. عدم خونریزی و نیاز به بستری شدن در بیمارستان
  4. مشاهده نتیجه عمل در کوتاه ترین زمان ممکن
  5. عدم نیاز به سپری کردن دوره نقاهت طولانی
  6. عدم نیاز به بیهوشی
  7. افزایش میزان لذت جنسی هنگام برقراری ارتباط

عوارض تزریق چربی به واژن

برخی از عوارض رایج بعد از انجام این کار که در کوتاه مدت نیز برطرف می شوند عبارت هستند از: تورم، التهاب، درد، کبودی و عفونت.

توجه: در صورت وجود در و عفونت زیاد بعد از انجام این کار، بهتر است که پزشک متخصص خود را در جریان بگذارید.

نحوه‌ی تزریق چربی به واژن

در ابتدا چربی را به آرامی از بخش های دیگر بدن خارج کرده، سپس با استفاده از تکنیک هایی بافت سالم چربی را خارج کرده، تصفیه می کنند و سپس با استفاده از سوزن های ریزی، سلول های چربی را به نواحی مورد نیاز به چربی، انتقال می دهند.

این سلول ها از همان اول باعث افزایش حجم در لابیاها شده و سبب ایجاد ظاهری جوانتر در واژن می شوند.

مدت زمان مورد نیاز برای تزریق چربی چقدر است؟

واژن مانند سایر ارگان های بدن با افزایش سن ، کاهش حجم چربی را تجربه خواهد کرد. پس با مراجعه به مطب پزشک و گذراندن تقریبا چیزی حدود  30 دقیقه زمان می توان ظاهر واژن را مخصوصا بعد از زایمان و یائسگی ترمیم کرد.

اگر شما هم‌نیاز به تزریق چربی دارید میتوانید از تخصص خانم دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان و زیبایی استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن مطب ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳ تماس بگیرید.

به این مقاله چند ستاره می دهید؟
banner 2

خانم دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان و زایمان در رشت می باشند و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره هفت ساله پزشکی عمومی خود را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند. پس از قبولی در مقطع تخصص، دوران تخصصی رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی و زیبایی را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند و در نهایت موفق به اخذ بورد تخصصی رشته زنان، زایمان، نازایی و زیبایی شدند.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *