تنگ کردن واژن (واژینوپلاستی)

مقدمه

زنان با باروری ، تغییرات هورمونی و پیری می توانند تغییراتی در دستگاه تناسلی خود تجربه کنند. تغییراتی که می تواند کیفیت زندگی زن را تحت تأثیر قرار دهد ، تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی روشی است که برای سفت شدن واژن طراحی شده است.

عمل واژینوپلاستی چه می کند؟

با واژینوپلاستی عضلات جدا شده کنار هم قرار می گیرند و پوست اضافی مخاط از قسمت پشتی واژن برداشته می شود .

بیهوشی برای واژنوپلاستی

در حالی که می توان واژینوپلاستی را با بی حسی موضعی انجام داد ، اما بسیاری ترجیح می دهند این عمل را با بیهوشی عمومی انجام دهند.

خطرات جراحی واژن چیست؟

خطرات ناشی از واژینوپلاستی شامل عفونت ، خونریزی ، درد است که معمولا بعد استفاده از داروهای تجویز شده توسط پزشک برطرف می شود .

 

 

بهبودی بعد از واژینوپلاستی

بعد از یک هفته استراحت در منزل می توانید به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید . 6 هفته نباید تمرین ورزشی و رابطه جنسی داشته باشید و از بلند کردن اجسام سنگین جلوگیری نمائید .

 

 

نتایج واژینوپلاستی چیست؟

این روش معمولاً منجر به سفت شدن کانال واژن می شود ، که می تواند به افزایش رضایت جنسی کمک کند.

اگر شما هم تمایل به تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی دارید ، می توانید از تخصص و مهارت خانم دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان و زایمان رشت در این زمینه بهره مند شوید .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره 01332135933 تماس حاصل فرمائید .

https://goo.gl/maps/dRTwX8UanUpC4H8m9

مطالعه بیشتر : لابیاپلاستی 

متخصص زنان رشت

روشن سازی واژن با PRP

2 دیدگاه ها

  • شیدا, 19 مهر, 1399 @ 10:46 ب.ظ پاسخ

    دوستان من برای لابیاپلاستی پیس خانوم دکتر مویدنیا متخصص زنان و زایمان و نازایی و زیبایی رفتم واقعا طوری جراحی میکنه دستشون سبکه احساس درد ندارم‌ و خیلی از نتیجه عمل خودم‌راضی هستم.ممنون خانوم دکتر مهربون

  • tina, 19 بهمن, 1400 @ 4:01 ق.ظ پاسخ

    من‌ مشکل گشادی واژن داشتم و از واژنم با خالی میشد و خیلی خجالت میکشیدم دکتر نفیسه مویدنیا برام اول لیزر انجام داد بعد جراحی کوچک انجام داد مشکلم حل شد بهترین هستن دکتر نفیسه مویدنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.