رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر، یکی از راه های جوان سازی و سفید سازی بیکینی است. در واقع در این لیزر، از جدیدترین نسل لیزرهای روز استفاده می شود که به موجب آن خطری برای بافت بدن ایجاد نکند. بنابراین هیج نوع ضایعه ای در بدن ایجاد نمی کند یا باعث از بین رفع تیرگی واژن با لیزر: رفتن هیچ بافتی در بدن نمی شود. تنها کاری که این لیزر انجام می دهد، رفع تیرگی و جوان سازی واژن خواهد بود. در این نوع لیزر، نور مادون قرمز لیزر به بافت های عمیق نفوذ می کند و بدون اینکه در قسمت های سطحی پوست تغییری ایجاد کند، بافت های عمقی پوست واژن را سفید می کند. علاوه بر این باید بدانید که درمان تیرگی واژن با لیزر، یک روش دائمی خواهد بود و شما دیگر نیازی به لیزر مجدد یا روش های دیگر نخواهید داشت.

رفع تیرگی واژن چه مدت طول می کشد؟

تیرگی های واژن در افراد مختلف متفاوت است. در برخی افراد بیشتر و در برخی کمتر است. بنابراین مدت زمان متفاوتی را برای هر فرد باید در نظر گرفت. اما به طور میانگین 2-3 جلسه برای هر فرد کافی است. درمان با لیزر فقط چند دقیقه طول می کشد. سپس با فاصله 15-20 روز باید مجدد تکرار شود.

آیا رفع تیرگی واژن درد دارد؟

خیر. چون در حین انجام این کار، از بی حسی موضعی استفاده می شود، این یک درمان بدون درد خواهد بود. تنها در حین انجام لیزر، شما احساس گرمایی متوسط را در قسمت خارجی کانال واژن حس خواهید کرد. اما پس از انجام درمان، این احساس به صورت کلی از بین می رود.

هزینه رفع تیرگی واژن با لیزر:

هزینه سفید کردن واژن با لیزر به پارامتر های متعددی بستگی دارد. از جمله آن موارد می توان به :

-میزان تیرگی واژن و کشاله زان

-نوع لیزر مورد نیاز

-تعداد جلسات مورد نیاز

اشاره کرد. اما این را هم باید بدانید که استفاده از روش های مکمل برای سفید کردن واژن، باعث افزایش هزینه خواهد شد.

برای درمان رفع تیرگی واژن با لیزر، هر جلسه لیزر بین 1 تا 1میلیون و 300 هزار تومان و هر جلسه مکمل بین 300 تا 350 هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت. توجه داشته باشید که این هزینه در مراکز مختلف نسبت به دستگاه مورد استفاده متفاوت خواهد بود. چه بسا با افزایش تورم، هزینه های لیزر نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

عوارض جانبی رفع تیرگی واژن با لیزر چیست؟

عوارض لیزر به منظور رفع تیرگی واژن بسیار محدود خواهد بود. از جمله آن موارد می توان به احساس تورم موضعی اشاره کرد که شخص احساس متورم شدن ناحیه تناسلی خود را خواهد داشت. اما این، یک احساس گذراست و در طی 48 ساعت از بین خواهد رفت.

البته ناگفته نماند که لیزر در مراکز غیرمجاز و توسط افراد غیرمتخصص می تواند هزینه های جبران ناپذیری را برای هرفرد به ارمغان بیاورد. سوختگی بر اثر لیزر یکی از این موارد است که بهتر است فرد در صورت سوختگی به مرکز مربوطه مراجعه کند. دکتر مربوطه با انجام معاینات لازم و بدون دریافت هزینه، به درمان محل سوختگی خواهد پرداخت. بنابراین مراجعه به مراکز مطمئن و دارای تخصص در اولویت خواهد بود.

رفع تیرگی واژن با لیزر در رشت

با مراجعه به مرکز زیبایی زنان در رشت، شرایط ناحیه تناسلی شما مورد معاینه واقع خواهد شد. پزشکان متخصص زنان بهترین نظر را برای زیباتر شدن ناحیه تناسلی و کسب رضایت شما، خواهند داد. همچنین شما می توانید با مشاوره با پزشک متخصص از نوع لیزر مورد نیاز و هزینه های دقیق اطلاع بیشتری پیدا کنید. برای رفع تیرگی واژن با لیزر در رشت، مطب خانم دکتر مؤیدنیا متخصص زیبایی زنان در رشت با تعیین وقت قبلی، پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *