اگر پریودتان به تاخیر بیافتد اولین فکری که به ذهن شما می‌رسد این است؛ آیا من باردار هستم؟ اما عقب افتادن یک دوره پریود همیشه به معنای بارداری نیست. در ادامه با مواردی که ممکن است موجب تاخیر در پریود شما ‌شود آشنا خواهید شد.

هر خانمی که دچار تاخیر در پریود می‌شود فکر می‌کند باردار است و می‌خواهد تست خون انجام دهد اما من تستی برای خودتان معرفی می‌کنم.

هر تاخیری در پریود به معنای بارداری نیست.
اگر منتظر بارداری هستید، دانستن این موضوع می‌تواند کمی ناامیدکننده باشد.
پیش از اینکه به داروخانه بروید تا یک تست بارداری بخرید، بیایید با دیگر دلایل تاخیر در پریود آشنا شوید. این عوامل و شرایط خارجی دلایلی مشترک برای تاخیر در یک دوره قاعدگی است.

علت عقب افتادن‌ پریود-علل تاخیر پریود

۱. قرص‌های ضدبارداری اولین عامل تاخیر در پریود

ممکن است فکر کنید قرص ضدبارداری موجب منظم شدن پریود شما می‌شود اما زنانی که از قرص‌های ضدبارداری استفاده می‌کنند، پریود را در یک دوره معمول ۲۸ روزه تجربه نمی‌کنند.
چون این داروهای ضدبارداری زمان بین دوره‌ها را به تاخیر می‌اندازند.
هنگامی‌که شما قرص‌های فعال!! را بیش از ۲۱ روز مصرف می‌کنید، بافت رحم شما ثابت باقی می‌ماند. وقتی قرص‌های غیرفعال را شروع می‌کنید، سطح هورمون‌ها کاهش می‌یابد و پریود می‌شوید.
اما این پریود همانند عادت ماهیانه زنانی که از قرص‌های ضدبارداری استفاده نمی‌کنند، نیست. چون این پریود توسط دارو و نه فرآیندهای طبیعی ایجاد می‌شود. از این رو احتمالا شما یک خونریزی معمولی را تجربه نمی‌کنید.
سایر انواع روش‌های ضدبارداری مانند دستگاه‌های داخل رحمی (IUD) یا آمپول‌های ضدبارداری (Depo-Provera) می‌توانند موجب بی‌نظمی و یا تاخیر در دوره‌های قاعدگی شوند.

هیچ روش پیشگیری از بارداری صد در صد موثر نیست. بنابراین، اگر شما چند روز پس از پایان مصرف قرص‌های فعال پریود نشدید، باید تست بارداری انجام دهید.

۲. سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)

در طی یک دوره پریود به طور معمول، هر تخمدان تقریبا ۵ فولیکول ایجاد می‌کند، این فولیکول‌ها برای تبدیل شدن به فولیکول غالب که به عنوان تخمک بالغ تخمک‌گذاری آزاد می‌شود، با همدیگر رقابت می‌کنند.
زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک اغلب دارای فولیکول‌های اضافی هستند که باعث می‌شود این روند طولانی‌تر از معمول باشد. اگر تخمکی آزاد نشود پریودی هم اتفاق نمی‌افتد.
از دیگر علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک مانند افزایش وزن و افزایش سطح تستوسترون همانند هورمون اندروژن است که می‌تواند باعث رشد موهای ضخیم بر روی صورت و سینه‌ها شود.
اما حتی بدون این علائم نیز نمی‌توانید منکر سندرم تخمدان پلی کیستیک شوید.

زنانی هستند که دارای اضافه وزن و موهای زائد نیستند، اما پریودهایشان نامنظم است و سونوگرافی نشان می‌دهد که دارای فولیکول‌های بیش از انداره‌ هستند.

۳. استرس

اینکه استرس تا چه حدی بر سیکل قاعدگی تاثیرگذار است، در افراد مختلف متفاوت است، زیرا تاثیر استرس بر بدن زنان متفاوت است.
استرس از نظر روانی می‌تواند بر دوره قاعدگی تاثیرگذار باشد، چون آنچه که به عنوان عامل استرس‌زا در نظر گرفته می‌شود در هر زنی متفاوت است.
سفر یا سرکار داشتن با یک موقعیت کاری دشوار ممکن است قاعدگی را در یک شخص تا یک هفته به تاخیر بیاندازد یا حتی سبب پریود زودتر از موعد شود، اما بر دیگری تاثیری نداشته باشد.
استرس می‌تواند با هیپوتالاموس تداخل ایجاد کند و اثرات جانبی به همراه داشته باشد.
اضطراب احساسی بر ناحیه‌ای از مغز که کنترل غده هیپوفیز را انجام می‌دهد تاثیر می‌گذارد، و غده هیپوفیز هورمون‌ها را تنظیم و تخمدان‌ها را تحریک می‌کند.

۴. نوسان وزن

کاهش وزن زیاد بیش از افزایش وزن موجب تاخیر در قاعدگی می‌شود، اگرچه افزایش وزن بدن وقتی با سایر شرایط مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک مرتبط باشد، می‌تواند اثرات مشابهی داشته باشد.
شاخص توده بدنی (BMI) کمتر از ۲۰ یک حالت گرسنگی در مغز ایجاد می‌کند. به همین دلیل است که برخی از ورزشکاران لاغر پریود نمی‌شوند. کمبود وزن ممکن است محیطی ضد باروری ایجاد کند.

کاهش وزن شدید و بی‌اشتهایی می‌تواند تولید هورمون‌های هیپوتالاموس، هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH) و هورمون لوتئینیزه کننده (LH) که تنظیم تخمدان‌ها را به عهده دارند، متوقف کند.
بیماران مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک ممکن است نسبت به وزن خود حساس باشند.
تنها ۱۰ درصد کاهش وزن می‌تواند موجب منظم شدن دوره پریود و ۱۰ درصد اضافه وزن می‌تواند باعث تاخیر در قاعدگی شود.

۵. یائسگی

دکتر ویاس مطرح می‌کند:
میانگین سن یائسگی زنان آمریکایی، ۵۱ سال است اما بسیاری از زنان از اواخر دهه ۴۰ زندگی پریودهای نامنظمی را تجربه می‌کنند. و به جای ۲۸ روز استاندارد بین دوره‌های قاعدگی ممکن است قاعدگی آن‌ها ۳۶ یا ۴۸ روزه باشد.

اگر سن شما کمتر از ۴۵ سال است و پریود شما کاملا متوقف شده است، ممکن است در مراحل اولیه یائسگی باشید یا نارسایی زودرس تخمدان را تجربه می‌کنید.

۶. غده هیپوفیز

اگرچه این مورد نادر است، گاهی اوقات بیماری پرولاکتینوما، سبب می‌شود غده هیپوفیز مقدار بیش از حد پرولاکتین ترشح ‌کند، این هورمون که پیام تولید شیر مادر را می‌فرستد، یکی از دلایل تاخیر در پریوداست.

زنانی که سردرد، تاری دید و ترشح از سینه در زمان‌هایی غیر شیردهی را تجربه می‌کنند و همچنین در دوره‌هایی پریود نمی‌شوند، بهتر است برای بررسی این موضوع به پزشک مراجعه کنند.

۷. دیابت و بیماری تیروئید

عواملی مانند بیماری دیابت و تیروئید نیز می‌توانند موجب تاخیر و بی‌نظمی در سیکل پریود شوند. بسیاری از زنان به دلایل مختلفی ممکن است تخمک‌گذاری نداشته باشند و بی‌نظمی در عادت ماهیانه را تجربه کنند.

بسته به تاریخچه پزشکی هر زنی، ممکن است به آزمایش‌های بیشتری برای تعیین علت بی‌نظمی در قاعدگی نیاز باشد.
در نهایت، مهم است به این موضوع توجه داشته باشید که خونریزی واژینال بعد از یک دوره تاخیر ممکن است همانند خونریزی‌های ماهیانه پیشین نباشد.

اگر خونریزی شدید و درد پس از یک دوره پریود نشدن یا مثبت بودن آزمایش حاملگی را تجربه کردید بهتر است برای چکاب به پزشک مراجعه کند.
خونریزی‌ همیشه لزوما نشانه عادت ماهیانه نیست، مخصوصا در موقعیتی که مشکلی وجود دارد.

علت عقب افتادن‌ پریود-علل تاخیر پریود

عقب افتادن پریود تا چند روز می‌تواند طبیعی باشد؟

حد نرمال یک دوره پریود معمولا ۲۸ روز می‌باشد، اما باید توجه داشت در افرادی که پریودشان هفت روزه است، ممکن است فاصله بین پریودها به ۳۵ روز نیز برسد.

می‌توان گفت به صورت معمول سه الی چهار روز تغییر در زمان پریود طبیعی است. اما در صورتی که بیش از این زمان نرمال با عقب افتادن پریود رو به رو بودید، نمی‌تواند دلیل بارداری باشد و بهتر است با پزشک مشورت کنید.

چند روز بعد از عقب افتادن پریود بارداری مشخص می‌شود؟

یکی از سوالات رایج زنان در این زمینه این است که چند روز بعد از عقب افتادن پریود از بیبی چک استفاده کنیم تا جواب بدهد؟
لازم است بدانید به محض لانه گزینی، بدن زنان شروع به تولید هورمون HCG یا هورمون حاملگی می‌کند که عقب افتادن پریود نیز نتیجه همین فرایند است. با انجام آزمایش بارداری ممکن است میزان این هورمون در بدن شما کمتر یا بیشتر نشان داده شود.

اما به طور کلی صحت بیبی چک بعد از تغییر یا به تاخیر افتادن پریود را می‌توان به شکل زیر بیان کرد:

میزان صحت یک روز بعد از پریود ۱۰۰ درصد
میزان صحت روز پریود ۹۶ درصد
میزان صحت یک روز قبل از پریود ۹۳ درصد
هر چقدر بیشتر از روز پریود طبیعی خود که در انتظارش هستید، فاصله داشته باشید، درصد اطمینان بیبی چک کمتر خواهد شد؛ برای مثال شش روز قبل از پریود احتمال صحت نتیجه بیبی چک، تنها حدود ۲۵ درصد است.
به همین دلیل توصیه می‌شود، حداقل یک روز بعد از پریود طبیعی خود که منتظرش بودید از بیبی چک استفاده کنید.

منفی بودن بیبی چک با وجود عقب افتادن پریود

همان طور که در طول بحث بیان شد، به تاخیر افتادن پریود می‌تواند دلایلی به جز پریود نیز داشته باشد. اما در بسیاری از موارد نیز مشاهده شده که با وجود باردار بودن، بیبی چک منفی جواب داده است.
علاوه بر اینکه چه روزی از بیبی چک استفاده می‌شود، عوامل دیگری نیز می‌توانند موجب منفی شدن جواب بیبی چک شود. با شناخت این عوامل می‌توانید نسبت به نتیجه اطمینان بیشتری داشته باشد.

 

اگر شما هم‌ مشکل تاخیر در پریود دارید، میتوانید از تخصص دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان و زیبایی استفاده کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن مطب ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳ تماس بگیرید.

185 دیدگاه ها

 • Zahra, 26 مرداد, 1400 @ 3:50 ب.ظ پاسخ

  سلام من دوماهی هست یبوست دارم و تو این ماه نفخ هم داشتم و پریود نشدم
  این موضوع رو با چن نفری در ارتباط گذاشتم و اونا در جوابم گفتن ک بارداری در حالی ک من باکره‌ام:/
  میشه راهنماییم کنید و مشکلمو بگید؟!!!

  • ناشناس, 23 آذر, 1400 @ 12:38 ب.ظ پاسخ

   میتونه احتمال بارداری باشه اگه رابطه بدون محافظت داشتی ربطی ب باکرگی نداره

   • فافا, 24 بهمن, 1400 @ 8:57 ب.ظ پاسخ

    سلام چند روز از تاریخ پریودیم گذشته و دوبار تست بی بی چک انجام دادم و هر دو بار منفی و ماه قبل هم با چند روز تاخیر پریود شدم

   • المیرا, 1 اسفند, 1400 @ 8:55 ب.ظ پاسخ

    سلام من متاهل هستم دوروزه ک پریودیم ب تعویق افتاده و هنوز نشدم و اصلا سابقه نداشتم ک دیرترپریودشم زودتر همیشه میشم ولی دیرتر نه حتی تست هم گزاشتم منفی بود باید چکارکنم خیلی استرس دارم آیا نیاز به آزمایش خون هست یا خیر ممنون میشم کامل توضیح دهید و راهنمایی کنید

   • ناشناس, 29 فروردین, 1401 @ 3:43 ب.ظ پاسخ

    یعنی چ ربطی ب باکره گی نداره آدم باکره چطوره حامله میشه آخه😡

    • م, 26 تیر, 1401 @ 7:20 ب.ظ پاسخ

     اتفاقا در باکرگی هم باردار میشی ، مثلا رابطه معذرت میخوام بدون دخول مثل لا پ.ا.یی یا هرچیزی ک حتی اگه یه قطره منی بریزه اونجا احتمال بارداری هست
     ایشون گفتن رابطه بدون محافظت و کاملا درست میگن

   • فائزه, 23 خرداد, 1401 @ 9:07 ب.ظ پاسخ

    سلام من بخاطر عفونت رفتم پیش دکتر چنتا دارو داد اونارو انداختم بعد الان ۲۳هنوز پریود نشدم الان نمیدونم از قرصه یا باردار

  • ناشناس, 24 آذر, 1400 @ 5:23 ق.ظ پاسخ

   سلام وقتتون به خیر.
   من اکثرن پریودن منظم بوده اما در ۲الی ۳ماه اخیر پریودم جلو می افتاد ،در حال حاضرم پریودم ۲هفته عقب افتاده .
   میشه راهنمایی کنید،چه آزمایشی باید بدم تا مشخص بشه مشکل خاصی نیست یا اگر هست تشخیص انجام شه

   • ناشناس, 21 اسفند, 1400 @ 5:44 ب.ظ پاسخ

    سلام منم تا دوهفته پریودم عقب موندم مشکلی داره؟؟؟؟؟؟

   • ناشناس, 26 اردیبهشت, 1401 @ 1:38 ب.ظ پاسخ

    سلام من اکثره اوقات پریودیم نامظمه
    اماالان حدوده دوماهه که پریودنشدم
    این دلیلش چی میتونه باشه؟

  • ناشناس, 13 بهمن, 1400 @ 11:40 ب.ظ پاسخ

   مگه میشه مگه حضرت مریمی

   • ناشناس, 30 بهمن, 1400 @ 7:27 ب.ظ پاسخ

    نگفتن که ازمایش دادن ومثبت شده باردارن میگن با چند نفر درمیان گذاشتن نظرشون این روده باردارهستن

   • ناشناس, 2 اسفند, 1400 @ 0:44 ق.ظ پاسخ

    دقیقا منم باکره ام ولی پریود نشدم یک ماهه

   • ناشناس, 21 فروردین, 1401 @ 0:31 ق.ظ پاسخ

    شاید باشه

  • ندا, 19 بهمن, 1400 @ 0:23 ق.ظ پاسخ

   مشکلتون برطرف شد چون الان من همین مشکلو دارم

   • ناشناس, 10 اسفند, 1400 @ 11:11 ق.ظ پاسخ

    سلام من خانم ۴۵ ساله الان مدت ده روزه پیبودم عقب افتاده دورزه کمرم درد میکنه سینه راستم تیر میکشه بعضی وقت ترشح آبکی دارم در ضمن من مجردم

   • Mahla, 24 مهر, 1401 @ 12:25 ب.ظ پاسخ

    من الان یک هفته هست که پریودیم عقب افتاده دلیلش چی میتونه باشه لطفا راهنمایی کنین

  • ناشناس, 18 اسفند, 1400 @ 4:27 ب.ظ پاسخ

   هرکی یبوست داره ونفخ داره حاملست؟چه ربطی داره ایناهمه چرته

  • مریم, 13 مرداد, 1401 @ 1:35 ق.ظ پاسخ

   منم همین مشکل برام پیش اومده میشه راهنماییم کنید؟!

 • معصومه, 2 شهریور, 1400 @ 5:46 ب.ظ پاسخ

  باسلام من۳۲سال سن دارم چند سال تحت درمان هستم عادت من منظم اما اولین بار بعد ۴۵روزعادت شدم دلیلش چیه با مشورت چند پزشک عمل لاپارسکوپی انجام باید بدی ایا این عمل انجام بدم راهنمایی کنین ممنونم

  • ناشناس, 22 اسفند, 1400 @ 5:08 ق.ظ پاسخ

   لاپاراسکوپی کن خوبه من نتیجه دیدم چندماه بعدش

 • ناشناس, 5 شهریور, 1400 @ 1:41 ب.ظ پاسخ

  من ۴۴سا لمه دو ماه پریود نمیشم چکار کنم

  • ناشناس, 8 بهمن, 1400 @ 0:11 ق.ظ پاسخ

   سلام من 43 سالمه، 23اذرپریودشدم ازاون موقع تاحالا پریودنشدم میشه بگین علتش چی میتونه باشه تواین دوسال اخیرهم پریودهام نامنظم شده بودیکی دوبارهم طول پریودهام زیادشده طوری که داروخوردم قطع شدالان خیلی نگرانم

   • ناشناس, 12 خرداد, 1401 @ 10:38 ق.ظ پاسخ

    داری یائسه میشی

   • ناشناس, 24 مرداد, 1401 @ 2:15 ق.ظ پاسخ

    یائسگی زودرس هست که باید پیش دکتر زنان برید یه سری آزمایشهای هورمونی رو انجام بدید اگر یائسه باشید مشخصه در غیر این صورت باید دارو استفاده کنید تا دوباره قاعدگی شما منظم بشه

  • ناهید, 28 تیر, 1401 @ 7:32 ب.ظ پاسخ

   سلام من کرونا گرفتم و اینکه پریودیمم عقب افتاده و حامله نیستم همسرم جلو گیری میکنه علت اینکه هنوز نشدم چیه….

  • مارال, 24 آبان, 1401 @ 0:03 ق.ظ پاسخ

   سلام من همیشه پریودام منظم بوده و هر ۲۸ روز یک بار پریود میشم ولی الان دوماه شده که پریودن عقب میگفته و دیرتر از حالت عادی پریود میشم و ۱۹ سالمه
   بنظرتون چیز عادیه ایه یا به پزشک مراجعه کنم؟
   اخه یک بارم ازمایش گرفتم تیروئیدم لب مرز بوده و توی دو سال اخیر کاهش وزن زیادی داشتم به طور خود به خودی

 • فاطمه, 17 شهریور, 1400 @ 7:21 ق.ظ پاسخ

  سلام من احمدی هستم ۱۰ روز قبل باید پریود میشدم ک نشدم امروز با بی بی چک تست زدم که منفی بوده. علل دور پریود شدنم چی میتونه باشه مشکل تیروئید کم کار هم دارم
  با تشکر

  • ناشناس, 26 آذر, 1400 @ 1:14 ق.ظ پاسخ

   استرس زیادی دارم وسه،روز از،زمان پریودم گذشته،ولی کمر درد زیادی دارم،نمیدونم چرا پریودم نمیشه

   • ناشناس, 21 فروردین, 1401 @ 0:34 ق.ظ پاسخ

    سلام منم الان 3روز نشودم کمر درد دارم

  • ناشناس, 2 دی, 1400 @ 11:39 ب.ظ پاسخ

   سلام عزیزم به احتمال زیاد عفونت واژن داری منم همچنین مشکلی برام پیش اومد رفتم دکتر گفت عفونت واژن داری

   • ناشناس, 13 خرداد, 1401 @ 11:13 ق.ظ پاسخ

    عفونت ربطی به پریودی نداره

  • ناشناس, 16 دی, 1400 @ 2:50 ب.ظ پاسخ

   شاید قبض خونتونو پرداخت نکردین قطع شده

  • فرشته‌, 26 دی, 1400 @ 9:16 ق.ظ پاسخ

   سلام‌من‌روز‌تخمک‌گذاریم‌اقدام‌داشتم‌والان‌چهار‌روز‌از‌پریودم‌خبری‌نیست‌یعنی‌باردارم‌پریود‌منظم‌است‌و۳۰و۳۱‌روزه‌هم‌هستم‌وتیروئید‌کم‌کار‌هم‌هستم‌ومتخصص‌هم‌دارم‌والان‌منظم‌است‌تیروئیدم‌دکتر‌گفت‌می‌توانی‌باردار‌شوی‌۸‌ماه‌است‌که‌اقدامم‌

  • maryam, 27 بهمن, 1400 @ 1:56 ق.ظ پاسخ

   منم پریودم منظم بودحالا۳روزعقبم انداختم. دلم دردمیگیره حالت تهوع سرگیچه ولی چندروزپیش تست زدم منفی بودترشح هم دارم😔سوزش ادرارم هم گرفتم

  • Mahsa ❤️, 23 اردیبهشت, 1401 @ 9:17 ق.ظ پاسخ

   سلام من 12 سالمه باید هشت روز پیش پریود میشدم اما نشدم و مجرد هم هستم نمی‌دونم چرا پریود نشدم میشه راهنمایی کنی ؟

   • ناشناس, 31 مرداد, 1401 @ 1:43 ق.ظ پاسخ

    سلام.مگه ۱۲ساله ها پریود میشن؟؟

  • م, 26 تیر, 1401 @ 7:23 ب.ظ پاسخ

   چرا فامیلی رو میگی اخه چه ربطی داره🤣

 • ناشناس, 31 شهریور, 1400 @ 8:57 ب.ظ پاسخ

  سلام من نامزد هستم دوماهه فولیک اسید مصرف میکنم یه فردا هس از زمان پریدم گذشته علتش چیه؟

 • شهره, 3 مهر, 1400 @ 2:37 ب.ظ پاسخ

  سلام .من دوماه قرص ضد بارداری استفاده کردم .ماه سوم هیچ قرضی استفاده نکردم والان دوهفته هست از وقتم گذشته و تست هم دادم حامله نیستم آیا قرض های ضد داری باعث شده ک پر بودن به تاخیر بیوفته؟

  • فاطیما, 28 فروردین, 1401 @ 3:16 ب.ظ پاسخ

   اره عزیزم از قرصها هسته

   • ناشناس, 3 مرداد, 1401 @ 4:48 ب.ظ پاسخ

    سلام خسته نباشید من پریود ام منظم بود یک هفته بعد تاخیر تست بارداری کردم مثبت بود الان ک دو هفته گذشته و فک میکردم باردارم خون ریزی دارم نمیدونم ک پریود شدم یا باردارم و خون ریزی دارم؟

 • سمانه بزرگی, 8 مهر, 1400 @ 10:28 ق.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر بنده ۳۹ سال دارم و ۱۵ روز اززمان پریود من گذشته و هنوز پریود نشده ام آزمایشات هورمونی داده ام و بی‌بی چک هم استفاده کردم ولی موردی نبود و باردار نیستم باید چکار کنم؟

  • ناشناس, 8 اسفند, 1400 @ 2:56 ق.ظ پاسخ

   من قرص تمشک استفاده میکنم‌چن روز از پریودیم گذشته.قبل این گ استفاده کنم خیلی منزم بودم.یعنی بخاره قرصه

 • رویا, 8 مهر, 1400 @ 1:02 ب.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر دکتر
  من شش ماهه که اقدام به بارداری کردم ولی من ارضا نمیشم فقط همسرم ارضا میشه و اینکه تو این شش ماه پریودیم هر ماه عقب تر میفته الان دقیق ۴۰ روز شد ک پریود نشدم یعنی ممکنه باردار باشم ؟

  • شاهین, 24 آذر, 1400 @ 0:12 ق.ظ پاسخ

   بهش بگو کمی با حوصله انجام بده شما هم راضی بشی

  • مریم, 18 دی, 1400 @ 1:10 ب.ظ پاسخ

   حالا ارضا نشدن شما چه ربطی به بارداری داره؟!!

  • رویا, 20 فروردین, 1401 @ 3:36 ب.ظ پاسخ

   من عاشق اونایی هستن که بجای اینکه بیان اینجا سوال کنن نمیرن یه بی بی چک بخرن
   یارو ۴۰ روزه پریود نمیشه میگه خانم دکتر امکانش هست باردار باشم خب برو بی بی چک بخر دکتر از کجا بفهمه مجازی تو حامله ای یا نه

  • ناشناس, 17 خرداد, 1401 @ 4:18 ب.ظ پاسخ

   سلام عزیزم منم عقب میزد پریودیم تا سه ماه بعد یهو باردار شدم

 • رویا, 8 مهر, 1400 @ 1:05 ب.ظ پاسخ

  سلام قت بخیر
  دکتر من الان شش ماهه که اقدام به بارداری کردم ولی خودم ارضا نمیشم فقط همسرم ارضا میشه و اینکه من تو این شش ماه هر ماه پریودیم عقب تر میفته و الان ۴۰ روزه که مریود نشدن یعنی ممکن هست که باردار باشم؟

 • زهرا, 17 مهر, 1400 @ 0:48 ق.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من۲۲سالمه وازدواج کردم ویه دختر۱ساله دارم وهمیشه برا نزدیکی ازکاندوم استفاده کردم امازیاددچارعفونت زنانه وادرارمیشم ودارومیخورم و۱۵هرماه بایدعادت بشم وبعضی وقتاعقب جلومیشه ماه پیش۱۰شدم واین ماه هنوزنشدم ودل دردوکمردرد دارم وسینه هام باد داره ممکنه برای عفونتی ک داشتم ودارو مصرف میکردم باشه که عقب افتاده؟

 • غزل, 19 مهر, 1400 @ 0:13 ق.ظ پاسخ

  من تا هرماه ب طور مرتب پریود میشدم ولی این ماه به مدت هشت روز تاخیر افتاده سری های قبل هم تاخیردا‌شتم ولی در حد یه روز. تست بی‌بی چک هم دادم منفی بود میشه کمک کنین.

 • ناشناس, 8 آبان, 1400 @ 1:49 ق.ظ پاسخ

  سلام من کیست داشتم وبرای یه دوره قرص ال دی خوردم یکماه پریودی منظم بود ولی اینبار ۵روز عقب افتاد واقدام ب بارداری کردم وخیلی زیرشکم درد داشتم دوروز اول علتش چیه ۲۵سالمه

 • زهرا زارعی, 11 آبان, 1400 @ 7:41 ق.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر…من برج دو زایمان طبیعی داشتم …از شیر خودمم میدم ب بچم…دوبار پریود شدم بعد زایمانم ..اما الان دو ماه هست ک نشدم…عایا مال بارداری هست ؟؟؟؟؟

  • ناشناس, 16 آذر, 1400 @ 0:18 ق.ظ پاسخ

   سلام عزیزم منم بعدزایمانم یه بارپریودشدم…ولی تا ده ماه نشدم بعدش شدم…خیلیهاهم توشیردهی پریودنمیشن…

  • ناشناس, 14 دی, 1400 @ 8:22 ق.ظ پاسخ

   تادوماه بعدزایمان پریودی. بعدش ب مدت 4ماه یابیشتر پریود نمیشی. ی تست بده خیالت راحت بشه بازم

 • فاطمه, 15 آبان, 1400 @ 11:31 ب.ظ پاسخ

  منتنبلی تخمدان دارم ۴ماهه میرم دکتر دارو مینویسه مخورم پریدم منضم دکتر گفت سه ماه نیا ببینیم بدون دارو بدنت چه واکنشی نشون میده الاناولین ماه که دارو نخوردم دوباره پریدم ۸روز عقب افتاده دیگه نامید شدم داروها نیز روی من تاثیر نداره

 • ناشناس, 19 آبان, 1400 @ 10:25 ق.ظ پاسخ

  استفاده از قرص های اورژانسیم داخل دوره عقب افتادگی پرویددی آیا باعث عقب تر افتادن میشود؟؟؟؟

 • ناشناس, 20 آبان, 1400 @ 2:52 ب.ظ پاسخ

  باسلام خانم دکتر خسته نباشید من ۲ ماه پریود نشدم دوبار هم ازمایش دادم باردار نبودم الان چرا پریود نمیشم خیلی هم ضعیف و لاغر هستم

  • mohandes.shadman, 24 آبان, 1400 @ 7:06 ب.ظ پاسخ

   سلام ،احتمال داره در زمینه تنبلی تخمدان یا مشکلات هورمونی باشه ،باید سونوگرافی و آزمايش مربوط به هورمون‌های زنانه انجام بدین

 • محبوبه, 21 آبان, 1400 @ 8:55 ب.ظ پاسخ

  سلام،من۴۳ سال دارم،الان حدود ۱۰ سال میشه که قبل از قاعدگی ۵ روز لکه بینی دارم بعد پروئد میشم،سر وقت یاحتی جلو هم می اندازم،ولی این ماه نه لکه بینی داشتم نه پروئید شدم،تست بی بی چک هم دادم منفی بود،میخواستم از شما راهنمایی بگیرم

  • mohandes.shadman, 24 آبان, 1400 @ 7:08 ب.ظ پاسخ

   با سلام ،برای تشخیص یا رد بارداری حتما تست بارداری به صورت ازمایش خون بدین ،در صورتومنفی بودن تنبلی تخمدان یا اختلالات هورمونی مطرح هست

  • نوروزی, 13 آذر, 1400 @ 11:26 ب.ظ پاسخ

   سلام من الان ۲۶روز عادت نشدم میشه راهنمایی کنید ی بار تست دادم منفی بود

   • ستاره, 21 فروردین, 1401 @ 3:14 ب.ظ پاسخ

    سلام خانم دکتر من 11 پریود نشدم رفتم آزمایش دادم منفی بود برج12 شدم 8 اون ماه بعدش الان برج یکم تا الان هنوز نشدم چندماهی اینجوری شدم درد شکم کمر زیاد دارم

 • آیناز, 22 آبان, 1400 @ 9:02 ب.ظ پاسخ

  ایا داروی سیپرو هپتادین میتواند باعث تاخیر در پریود شود؟؟؟؟

 • فاطمه, 23 آبان, 1400 @ 4:47 ق.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من دختر مجرد هستم 34سالمه8روز از پریودیم گذشته خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید خیلی ممنونم

 • سارا, 23 آبان, 1400 @ 11:55 ق.ظ پاسخ

  سلان خسته نباشید آیا قرص فت فیس باعث عقب افتادگی پریودی میشه؟

  • ناشناس, 24 بهمن, 1400 @ 5:50 ب.ظ پاسخ

   کلیه دارو های چاقی ولاغیر میتونه دخیل باشه

  • زهرا, 18 شهریور, 1401 @ 7:24 ب.ظ پاسخ

   سلام من یه هفتس پریودیم عقب افتاده مجردم و رابطیم نداشم ولی بییی چک استفاده کردم مثبت شد میشه کمک کنین

 • سمن, 23 آبان, 1400 @ 5:22 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۳ ماه هست که پریود نشدم و دردش رو دارم ، چ کنم…

 • زهرا, 23 آبان, 1400 @ 5:36 ب.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر، خسته نباشید، من 20سال دارم چرخه قاعدگی 28روزه منظمی داشتم اما الان دوماه هست ک دیرتر پریود میشم، ازمایش بارداری هم دادم ولی منفی بود قرصی هم مصرف نمیکنم، فقط یه مدت هست ک غذا کمتر میخورم ورزش میکنم درحد 2الی3 کیلو وزن کم کردم ایا علت ک عقب افتادن چرخه قاعدگی رژیم غذایی و کاهش وزن هست؟

 • مهسا, 23 آبان, 1400 @ 9:17 ب.ظ پاسخ

  من الان ۳ ساله پریود میشم اما هنوز پریودم منظم نیس الان ۲۰ روزه عقب انداختم میشه راهنمابیم کنین خانوم دکتر

  • mohandes.shadman, 25 آبان, 1400 @ 9:38 ب.ظ پاسخ

   در ۲ الی ۳ سال اول پریود ها ممکنه نامنظم باشند،برای بررسی بیشتر لازم هست از جهت تستهای تیروئید و همینطور هورمونی بررسی بشید و یه سونوگرافی هم برای تکمیل تشخیص لازم هست.

  • ناشناس, 6 آذر, 1400 @ 8:32 ق.ظ پاسخ

   به دکتر مراجعه کنید

   • ملعصومه, 21 دی, 1400 @ 11:15 ق.ظ پاسخ

    سلام الان من ی ۳ ماه پریود نشدم تستم دادم منفی از داروخانه خرید میتونید من راهنمایی کنید ممنونم

 • ناشناس, 24 آبان, 1400 @ 1:09 ق.ظ پاسخ

  سلام من دختر ۱۹ ساله هستم
  نزدیک دو ماه پریود نمیشم
  تو روز های که باید پریود میشدم ی چیزی شبیه قهوه ای رنگ سوخته داشتم که حتی نوار بهداشتی مصرف کردم ولی هنوز پریود نشدم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • mohandes.shadman, 25 آبان, 1400 @ 9:37 ب.ظ پاسخ

   سلام ،احتمال مشکلات هورمونی و تبلی تخمدان برای شما مطرح هست ،بهتره برای سونوگرافی و آزمايش هورمونی به پزشک مراجعه کنید.

   • شهین, 2 دی, 1400 @ 3:11 ب.ظ پاسخ

    سلام خسته نباشی من چهار ماه زایمان کردم تا حالا پریود نشدم احتمال بارداری مجدد هست

 • ناهید, 25 آبان, 1400 @ 4:42 ب.ظ پاسخ

  سلام من الان ۵ روز از دوره پریودیم‌ میگذره و پریود نشدم.
  بعد از چند سال ببست روز مداوم روزی ۴۵ دقیقه ورزش کردم
  میشه بخاطر این باشه؟تست بارداری هم بعد از ۴ روز دادم منفی بود .یکم استرسم‌ دارم
  ۲ماه قبل هم قرص اورژانسی خوردم
  که خیلی خونریزیم‌ کم بود بیشتر لکه بینی کدر بود

 • ناهید, 26 آبان, 1400 @ 0:11 ق.ظ پاسخ

  سلام من دو ساله ازدواج کردم چهار ماه اول قرص الدی خوردم والان یک ساله قرص مصرف نکردم وهمیشه دو ماه عقب میندازم لطف راهنمایی کنید

 • ابراهیمی, 27 آبان, 1400 @ 12:29 ب.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من 40 سال دارم. وپریودم همیشه سر وقت بوده ولی الان یک سال است که پریودم عقب میافتد مثلا 40 روز 35 روز میشه راهنمایی کنید ممنون

 • الناز ستایش, 27 آبان, 1400 @ 4:43 ب.ظ پاسخ

  سلام
  خانم دکتر دو روز تاخیر شده تو پریود شدنم
  خیلی میترسم باردار باشم
  دوتا بچه دارم دیگه نمیخام
  بی بی چک گرفتم میگن صبح اول وقت تست کنم
  نتیجه اش درست تره
  آیا درسته ؟

 • بهار, 28 آبان, 1400 @ 1:28 ق.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من قدیم تنبلی تخمدان داشتم ولی الان چندسالیه خوب شدم یعنی نهایت دوسه روز عقبب میندازم ولی بیشتر هماهنگ این ماه پشت سر هم اقدام به بارداری کردیم و الان قرار بوده ۲۳م همین ماه پریود بشم و نشدم و اینکه خیلی بی حالم و یوقتای ضعف جسمانی میگیرم و درد پریودیم خیلی میگیرم زود قطع میشه.آیا احتمال داره باردار باشم؟

 • یاس, 28 آبان, 1400 @ 2:27 ق.ظ پاسخ

  سلام
  من 16 آبان باید پریود میشدم نشد بی بی چک زدم منفی بود
  قبل از موعدم پماد کلوتریمازول برا عفونت استفاده کردم ممکنه این پماد پریودمو عقب انداخته بشه اقدامم

 • ز ح, 28 آبان, 1400 @ 7:07 ق.ظ پاسخ

  سلام من نه از دارو جلوگیری مصرف میکردم نه جلوگیری میکردم دخترم هفت سالشه الان یک و ماه نیم پریود نمیشم تست بار داریم دادم منفی بود نمیدونم چرا پریود نمیشم

 • ز ح, 28 آبان, 1400 @ 7:12 ق.ظ پاسخ

  سلماسی و سه سالمه من نه از دارو جلوگیری مصرف میکردم نه جلوگیری میکردم دخترم هفت سالشه الان یک و ماه نیم پریود نمیشم تست بارداری دادم منفی بود نمیدونم چرا پریود نمیشم

 • ناشناس, 30 آبان, 1400 @ 4:37 ب.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من دختر هستم و الان حدود 12 13 روز هست که پریودم عقب افتاده و این موضوع شدیدا نگرانم کرده علت این اتفاق چی میتونه باشه

 • مریم, 1 آذر, 1400 @ 11:23 ق.ظ پاسخ

  سلام

 • سارا, 1 آذر, 1400 @ 3:11 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۱۹سالم ۵الی ۶روزی هست که پروییدی عقب افتاده از رازیانه و زعفران هم استفاده کردم ولی نتیجه ای نداده و لازم بگم که ۳هفته پیش رابطه داشتم با همسرم ولی هیچ علائم بارداری ندارم

 • ناشناس, 4 آذر, 1400 @ 0:36 ق.ظ پاسخ

  سلام من چهل سال دارم نزدیک به یک سال پریود م نامنظم شده دو ماه سه ماه پریود نمیشم وقتی میشم خیلی کم هست میخواستم راهنمایم کنید

 • طلا, 4 آذر, 1400 @ 8:42 ق.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من ۴۰ سالمه پریودم عقب افتاده هیچ قرسیم مصرف نمیکنم کم کاری تیرویید هم دارم همیشه منظم بوده خیلی ناراحتم میترسم بار دار باشم چه کار کنم

 • مهدیه, 4 آذر, 1400 @ 1:58 ب.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر.من 23روزه پریودنمیشم تست زدم منفی بود هنوز نامزددارم راهنماییم کنید چیکارکنم

 • مریم مرداد ی, 4 آذر, 1400 @ 10:35 ب.ظ پاسخ

  سلام‌من۱۴‌سالمه‌کلا‌یکبار‌‌پریود‌شدماول‌ابان‌الان‌۴اذر‌عنوز‌نشدم‌یک‌ماه‌و۴روز‌پریود‌نشدم‌‌نگرانم‌مشکل‌خاصی‌ازدواجم‌نکردم

 • Bahar, 6 آذر, 1400 @ 3:18 ق.ظ پاسخ

  سلام، من دختر ۲۳ ساله هستم، همیشه تایم پریودم منظم بود اما این ماه ۱۰ روزه ک از اون تایم مشخص گذشته و هتوز پریود نشدم میشه لطفا راهنماییم کنین

  • ناشناس, 23 آذر, 1400 @ 11:42 ب.ظ پاسخ

   سلام خانم دکتر خسته نباشید
   من 43 سالمه ازدواج نکردم باکره ام 69 روز از روزی که پریود شدم میگذره قرصهای ضد تشنج استفاده میکنم قبلا هم اینجوری شدم درمان کردم خوب شدم ولی دوباره این اتفاق برام افتاده نمیدونم چیکار کنم

  • ناشناس, 12 دی, 1400 @ 2:00 ب.ظ پاسخ

   عزیزم ده روزاشکال نداره نگران نباش،بین۲۸تا۳۵روزنگران کننده نیس ببعدش اگ بازم نشدی برودکتر

  • ناشناس, 2 بهمن, 1400 @ 9:37 ق.ظ پاسخ

   سونوگرافی کن

 • ناشناس, 6 آذر, 1400 @ 2:37 ب.ظ پاسخ

  سلام
  من خانم ۲۶ ساله هستم معمولا هر۲۳ پریود میشدم ولی ماه گذشته نشدم تاالان که ۶ هستش،بیبی چک هم دادم ولی منفی هستش خانم دکتر میشه راهنمایی کنین من دارم درمان ناباروری اصفهان انجام میدم و منتظرم پریود شم تابرم اصفهان
  ممنون میشم کمکم کنید

 • ناشناس, 8 آذر, 1400 @ 0:15 ق.ظ پاسخ

  من 10ماه است که ازدواج کردم اما هنوز باردار نشدم پریود هم میشم وگاهی هم عقب میفتم

  • Hossein rohani, 26 اسفند, 1400 @ 4:04 ب.ظ پاسخ

   سلام من ده ماهه که ازدواج کردم هنوز باردار نشدم و سه چهار ماه میشه پریودیم عقب افتاده میشه لطفاً جواب سوالمو بدین 🙏😔

 • ناشناس, 9 آذر, 1400 @ 6:36 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۲ ماه به طور منظم پروئید شدم ولی الان ۱ ماهه که نشدم چکار کنم خانم دکتر

 • فاطمه, 10 آذر, 1400 @ 0:20 ق.ظ پاسخ

  سلام
  من 20 سالمه و نامزد دارم هنوز باکره ام
  تقریبا ده روزی هست که پریودیم عقب افتاده
  آیا با وجود این که باکره ام فقط با تماس امکان داره باردار باشم؟

 • نوروزی, 13 آذر, 1400 @ 11:27 ب.ظ پاسخ

  سلام من الان ۲۶روز عادت نشدم میشه راهنمایی کنید ی بار تست دادم منفی بود

 • Zeynab, 14 آذر, 1400 @ 6:06 ب.ظ پاسخ

  سلام من 24 سالمه و 4 ماهه که زایمان کردم از 2ماه بعد از زایمانم هم پریود میشدم ولی این ماه یه هفته عقب انداختم مشکل کم کاری تیروئید هم دارم ولی از بعد از زایمان دارو مصرف نمیکنم علت عقب انداختنم چی میتونه باشه

 • فرشته, 15 آذر, 1400 @ 5:08 ب.ظ پاسخ

  ۲۳ ساله و نامزد دارم دوبار نزدیکی داشتم دفعه اول بعد نیم ساعت ۴ عدد قرص اورژانسی ۷۵ خوردم و دو هفته بعد پریود شدم و دفعه دوم جلوگیری طبیعی داشتیم بعد دو یا سه هفته احساس درد در لگن و پاها و کمر و دل داشتم و دچار ترشحات سبزرنگ و سفید شدم رفتم دکتر و قرص آزیترومایسین و مترونیدازول و فلوکونازول و افلوکساسین و پماد کلیندامایسین ۵ درصد داد استفاده کردم اما برطرف نشد و ۵۳ روز از اخرین روز پریودی من گذشته اما هنوز پریود نشدم بیبی چک زدم منفی بود امپول پروژسترون دو عدد زدم اما بعد ده روز فقط دوتا لخته کوچیک و نازک امد اما پریودی پیش نیامد رفتم سونوگرافی دادم ساک جنین مشاهده نشد و قبلا یک کیست تخمدان ۳۲ میلی داشتم سمت راست اون هم مشاهده نشد و در برگه نوشته تعداد دو فولیکول ۱۴ و ۱۵ mm در تخمدان سمت راست و تعداد فولیکول های متعدد در تخمدان چپ 10 mm مشاهده شد و مختصر مایع آزاد در کاویته رحم و کلدوساک دیده شد(PID?)
  لطفا بفرمایید مشکل من چیست و باید چیکار کنم؟

 • سمیه, 19 آذر, 1400 @ 10:22 ب.ظ پاسخ

  سلام من 32سال سن دارم دوماهه پریود نشدم وباردارم نیستم .سنو دادم گفتن تخم دان سمت چپم ضعیفه باید چیکارکنم.

 • ناشناس, 19 آذر, 1400 @ 11:03 ب.ظ پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  من ۱۸ سالمه و دوماه پریود نشدمه
  ولی خوب از نظر روانی و اظطراب تحت فشارم بخاطر کنکور
  حتما باید ب دکتر مراجعه کنم؟

 • مریم, 23 آذر, 1400 @ 10:51 ب.ظ پاسخ

  با سلام خدمت دکتر عزیز،من سه سال است که دستگاه ای یو دی دارم و خیلی وقتا پریودام نامنظمه،الان نزدیک یک ماهه که عقب انداختم و تست بیبی چکم هم منفیه،اما بازم استرس بارداری دارم میخواستم ببینم دلیل عقب افتادن پریودم چیه و چی مصرف کنم که زودتر عادت بشم.با تشکر

  • لیلا, 4 آبان, 1401 @ 2:08 ب.ظ پاسخ

   سلام من ۳۰ سالم هست قرص جلوگیری میخوردم الان نزدیک ۵۰روز یا بیشتر پریود نشدم میشه راهنمایی کنید بی‌بی چک هم زدم ولی حامله نیستم.

 • Smkmsmkm, 24 آذر, 1400 @ 12:40 ب.ظ پاسخ

  سلام . سی و سه سالمه ، دختر 13 ساله و پسر 5 ساله دارم . بعد از زایمان پسرم که سزارین بود به مرور لگن درد گرفتم و پریودم بشدت مختل شد
  هر از گاهی ، هر پونزده روز پریود میشم و هر از گاهی سه چهار ماه پریود نمیشم .
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید .

 • ناشناس, 30 آذر, 1400 @ 4:02 ب.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر من چند وقت هست ک پریودم عقب افتاده استرس اینو دارم ک باردار باشم

 • maryam, 6 دی, 1400 @ 8:13 ق.ظ پاسخ

  سلام من 28سالمه دوسری هست که من پریودیم تا 9روز عقب میفته بعد پریود میشه دلیلش چیه توراخدانگرانم کسی میدونه بهم بگه؟ قبلا اینجور نبودم پریودیم یکی دو روز جلو میفتاد ولی الان دو سری هست ک عقب میفته راهنماییم کنید ممنون میشم

 • Zari, 6 دی, 1400 @ 11:18 ب.ظ پاسخ

  سلام من مجرد هستم ۲۰سالمه الان دقیقا یک ماهو ۶روزه ک ازپریودیم گذشته دلیلش چی میتونه باش؟؟

 • یوسفی, 7 دی, 1400 @ 1:02 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۱۸سالمه عادتم نامنظم هس یک سری ۱۰عقب میندازم یک سری سر وقت میشم الان ۱۲روزه عقب انداختم چکار کنم

 • Z, 7 دی, 1400 @ 7:45 ب.ظ پاسخ

  سلام من باکره هستم الان ۶ روزه پریودم عقب افتاده دلیلش چی میتونه باشه

 • زینب, 10 دی, 1400 @ 10:23 ب.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من ۱۹ سالمه و ی دو ناهی میشه اقدام کردم برای بارداری اما هنوز نشدم ودر طول این دو ماه پیریودی ۴ الی ۵ روز عقب میزنه علتش ممنون میشم ؟؟

 • زینب, 10 دی, 1400 @ 10:30 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۱۹سالمه خیلی هم لاغر هستم حدود ۴۵ کیلو بعد دو ماه اقدام ب بارداری کردم اما نا موفق بود و در طول این ماه پریودیم ۴الی۵ روز عقب میزنه علتش چیه ممنون میشم

 • ناشناس, 12 دی, 1400 @ 1:58 ب.ظ پاسخ

  بنده مجردهستم دفه اول تقریبا۱هفته ازوقتم ردشدوپریودنشدموبعدشم سفرپیش اومدبرام حدس زدم ک ممکنه دیریازودپریودبشم بمدت۵الی۶روزقرص ال دی صرفاجهت پریودنشدن استفاده کردموقطع کردم الان ماه دوم وقته پریودیم شده و۷و۸روزداره میگذره پریودنشدم بجزبارداری چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

 • ناشناس, 15 دی, 1400 @ 10:51 ب.ظ پاسخ

  سلام من خانم ۳۹ ساله هستم دوران عادت ماهیانه من هر ۲۶ تا ۲۸ روز هستش
  تیروئد کم کار هم دارم
  الان نزدیکه ۱۵ روزه پریودم عقب افتاده
  از بیبی چک هم دوبار استفاده کردم اما منفی بود
  ممکنه باردار باشم

 • محمد, 16 دی, 1400 @ 4:24 ب.ظ پاسخ

  سلام من الان خانوم دو ماه از زمان پریودش گذشته تست حاملگی هم دادیم منفی بود بنظر شما علتش چی میتونه باشه

 • فاطمه, 18 دی, 1400 @ 0:58 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۱۷ سالمه و مجردم اولین بارم نیست ک قائدگیم عقب افتاده و خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید مرسی

 • Kuosar, 20 دی, 1400 @ 9:21 ق.ظ پاسخ

  من هفت روزه پریود میشم و الان دو یا سه روز از پریودیم عقب افتاده است هم دادم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم اعلائمشو خیلی دارم کمر درد دل درد پا درد ولی خوب هنوز خبری نیست

 • معصومه, 20 دی, 1400 @ 7:39 ب.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من 43 سالمه 11 ساله لوله هام بستم هر ماه 3روز تر از وقتش پریود میشدم ولیاین ماه 14 روز عقب افتاده تست زدم منفی بوددمنوش زعفران استفاده کردم ولی پریود نشدم لطفا راهنمایم کنید

 • فرشته‌, 26 دی, 1400 @ 9:17 ق.ظ پاسخ

  سلام‌من‌روز‌تخمک‌گذاریم‌اقدام‌داشتم‌والان‌چهار‌روز‌از‌پریودم‌خبری‌نیست‌یعنی‌باردارم‌پریود‌منظم‌است‌و۳۰و۳۱‌روزه‌هم‌هستم‌وتیروئید‌کم‌کار‌هم‌هستم‌ومتخصص‌هم‌دارم‌والان‌منظم‌است‌تیروئیدم‌دکتر‌گفت‌می‌توانی‌باردار‌شوی‌۸‌ماه‌است‌که‌اقدامم‌

 • سوگل, 28 دی, 1400 @ 10:49 ب.ظ پاسخ

  سوگل سلام من ازدواج نکرده بودم پریودم سه ماه طول کشید ازدواج کردم ۵ساله الان پریودم هشت ماه هست نمیشه کمکم کنید ۲۳سالمه کمکم پریودم دیرترشد الان نمیشه حواهش میکنم کمکم کنید سه چهار بار رفتم دکتر

 • سوگل, 28 دی, 1400 @ 10:54 ب.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من هشت ماه هست پریود نمیشم کمک کنید ۲۳سال دارم پنج ساله ازدواج کردم

 • نفس عرب, 29 دی, 1400 @ 11:07 ق.ظ پاسخ

  سلام‌وقت بخیر.من قبلا قرص اورژانسی استفاده کردم ماه اولش پریود شدم ولی الان دوماه ک عقب انداختم تست بیبی چک انجام دادم منفی بود.خپاستم بدونم بیمارشدم باردارشدم یاعقب افتادن پریودم طبیعی هستش

 • مهدیه, 3 بهمن, 1400 @ 8:45 ب.ظ پاسخ

  سلام خسته نباشید من ۱۹ سالمه والان سه ماه پرویود نشدم میشه راهنماییم کنید

 • هانیه, 6 بهمن, 1400 @ 1:53 ق.ظ پاسخ

  ببخشید من ۱۸سالمه و ازدواج نکردم
  من تا الان همه ی پریودام منظم بوده ولی این ماه ۱۵روزه عقب انداختم،دلیلش چیه؟البته استریو خیلی زیاد دارم

 • مهناز, 6 بهمن, 1400 @ 4:10 ق.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر من دوتا بچه دارم وبیست وهفت سالمه من بچه دومم راکه به دنیا اوردم پراستارها تو بیمارستان خیلی منو معاینه کردند وشکممو زخمی کردند الان سه سال که بدنم درد میکنه حتی نمی زارم شهرمم زیاد نزدیکی کند وبعد سه ماهه از پریودم گذشته تست هم گرفتم هیچی نشد وشکمم خیلی درد میکند تو شکمم چیزی هست که امده پایین خیلی عظییتم میدهد رفتم دکتر دارو داده اما عسر نمیکند خواهش میکنم اگر درمان این پریود را میدنی درمان اش رابنویس به این سایت بفرستید لطف کن خانم دکتر ممنوع میشوم اگر جوابم را لطف کنی پول ندارم برم دکتر اسم من مهناز

 • ز, 7 بهمن, 1400 @ 9:52 ب.ظ پاسخ

  سلام خانم دکتر الان 10روز که موقع پریودیم میگذره 3روز قبل هم ببیی چک انجام دادم منفی بود علت این‌عقب افتادن پریودی از چیه ..؟بعضی وقتا هم قرص سیپر هپتادین استفاده می‌کنم…. لطفاً راهنمایی کنید

 • نازنین, 10 بهمن, 1400 @ 5:48 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۱۷سالمه و متاهلم
  هرماه پریودیم ۹الی ۱٠روز تاخیر میوفته
  تست میزنم باردار نیستم و میخوام باردار بشم
  ولی بعد از اون پریود میشم
  میشه راهنماییم کنید
  ممنون میشم

 • الهام, 11 بهمن, 1400 @ 8:27 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۴۳ سالمه روز هفتم پریودم دستگاه آئودی خود را که تاریخش تمام شده بود برداشتم الان ۲ ماهه پریود نشدم آزمایش خون منفی بود آمپول برجستون ۲تا زدم بازم نشدم چه کار کنم

 • Mrm, 11 بهمن, 1400 @ 2:24 ب.ظ پاسخ

  سلام ۱۷ سالمه و مجرد هستم،دوره قاعدگیم هشت،نه روزه است
  از ماه پیش چهار روز عقب افتاد و این ماه حدود سه روز از زمانی که باید پریود میشدم گذشته ولی پریود نشدم
  میخواستم ببینم مشکل از چیه؟

 • فاطمه شمس پور, 13 بهمن, 1400 @ 1:28 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۲۱ سالمه و دختر هستم و با کسی هم رابطه نداشتم و الان ۳۵ روزه پریودیم عقب افتاده داروهای گیاهی هرچی بوده خوردم ولی اثر نداشته چی کار کنم مامانم خیلی نگرانه

 • ناشناس, 16 بهمن, 1400 @ 11:14 ق.ظ پاسخ

  سلام من دختری ۲۱ساله هستم هر ماه پریودیم عقب می افته نامزد هم هستم از اینکه بگم باردار نیستم چون مطمئنم دلیلش چیه الان نزدیک ۱۱ماه هست ک هر ماه عقب می افته این ماه دیگه به چن تا هفته کشیده . ترشح زیاد دارم بوی بد هم دارم خارش هم دارم سوزشم دارم دل درد هم میگیرم اما پریود نمیشم میشه راهنمایی کنید

  • نرجس, 23 اردیبهشت, 1401 @ 0:13 ق.ظ پاسخ

   سلام دکتر من تازه عروسی کردم و ماه اول سر موقعه عادت شدم ولی این برج امروز ۲۳ هست من هنوز عادت نشدم تست هم دادم منفی بوده علت چیست خانم دکتر؟؟

 • ناشناس, 16 بهمن, 1400 @ 11:18 ق.ظ پاسخ

  سلام من دختری ۲۱ساله هستم هر ماه پریودیم عقب می افته نامزد هم هستم از اینکه بگم باردار نیستم چون مطمئنم و اینکه برای اطمینان بیشتر از بی بی چک هم چن بار استفاده کردم و منفی بوده دلیلش چیه الان نزدیک ۱۱ماه هست ک هر ماه عقب می افته این ماه دیگه به چن تا هفته کشیده . ترشح زیاد دارم بوی بد هم دارم خارش هم دارم سوزشم دارم دل درد هم میگیرم اما پریود نمیشم میشه راهنمایی کنید

 • فاطیما, 18 بهمن, 1400 @ 3:09 ب.ظ پاسخ

  با سلام من ۲۳ سالمه .۱۵ روز از پریودم عقب افتاده خیلی میترسم‌باردار باشم .بعد رابطه ۳ ساعت بعد قرص ضد بارداری خوردم .فردا انروز هم دوباره خوردم .ازمایش خون دادم منفی اومد بازم ترس دارم .پریودم نشدم.راهنماییم کنید

 • رضایی, 19 بهمن, 1400 @ 10:11 ب.ظ پاسخ

  من پا درد وکمر درد دارم ولی عادت نمیشم دلیلش چیه ؟

 • ناشیناس, 20 بهمن, 1400 @ 11:37 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۱۷سالمه والان سه ساله ازدواج کردم و یک دختر یازده ماهه دارم بعد از زایمان از قرص سیپروترون کامپاند برای ضد بارداری استفاده میکنم این دوره هم استفاده کردم و قرصم تموم شد ولی هنوز پریود نشدم پنج روز گذشته در ضمن از قرص میترونیدازول هم استفاده میکنم علت تاخیر افتادنش چیه؟

 • م*م, 21 بهمن, 1400 @ 9:58 ق.ظ پاسخ

  سلام
  خسته نباشید دخترم ۱۳سالشه یک نیم پریود شد الان دو ماه که نشده به نظر اون پریود کامل تمام شده یا یه مشکل دیگه داره دخترم درضمن ازدواج هم نکرده

 • مهسا, 22 بهمن, 1400 @ 2:34 ب.ظ پاسخ

  سلام وقتتون بخیر

  من 19سالمه و یک سال و نیمه ازدواج کردم الان یه مدت که پریودی هام تا منظمه
  ولی این ماه اصلا پریود نشدم چند روزی هم از وقتم میگذره
  بی بی چک هم دادم ولی منفی بود
  تو رو خدا راهنمایی کنید

 • ناشناس, 22 بهمن, 1400 @ 8:03 ب.ظ پاسخ

  سلام 42سال سن دارم.2ماهه پریودیم با تاخیر 10روز اتفاق میافته.کم خونی شدیددارم ذخیره آهنم 2هستش.دکترزنان رفتم آزمایش هم دادم ولی سونوی واژینال روهنوزانجام ندادم.علتش چیمیتونه باشه؟4سال پیش کیست تخمدان هم داشتم ک با قرص حل شد.من حوصله دکتررفتن ندارم لطفاراهنماییم کنید

 • وووو, 29 بهمن, 1400 @ 6:18 ب.ظ پاسخ

  سلام من الان ۲ روزه که پریودیم عقب افتاده و از بیبی چک هم استفاده کردم ولی منفی شد

 • ناشناس, 30 بهمن, 1400 @ 3:13 ب.ظ پاسخ

  سلام ،من ۱۷سالمه و مجردم ولی رابطه جنسی داشتم الانم ۳ هفتس پریود نمیشم امکانش هست باردار باشم؟میشه راهنماییم کنید :)))))🙏

 • Nilo, 2 اسفند, 1400 @ 0:48 ق.ظ پاسخ

  منم باکره ام ولی رابطه داشتیم نه درحدی ک دخول وارد بشه فقط درحد لاپایی بود ولی الان پریودم چن روز عقب افتاده دلیلش چیه خانم دکتر از چن نفر پرسیدم میگن حامله ای
  امکانش هست؟؟؟

 • الناز, 11 اسفند, 1400 @ 1:25 ب.ظ پاسخ

  سلام خوبین، من دختر ۱۳ساله هستم و اصلا اصلا با کسی رابطه نداشتم الان۱۱روزه پریود نشدم نمیدونم چرا میترسم حامله باشم اصلا هم با کسی رابطه نداشتم با کره هستم ولی یه چن مدتی خود ارضایی میمردم الان ترک کردم میشه جواب بدین استرس من برطرف بشه

 • Hossein rohani, 26 اسفند, 1400 @ 4:05 ب.ظ پاسخ

  سلام من ده ماهه که ازدواج کردم هنوز باردار نشدم و سه چهار ماه میشه پریودیم عقب افتاده میشه لطفاً جواب سوالمو بدین 🙏😔

 • مهدیه رحمانی, 4 فروردین, 1401 @ 9:11 ب.ظ پاسخ

  سلام من 22سالمه و چند سال اقدام ب بارداری کردم ولی این ماه الان ۱۸روز ک پریودم عقب افتاده سابقه نداشته این جوری باشم شیش سال عروسی کردم و برای بارداری دکتر میرفتم دو ماه پیش آی یو آی ناموفق داشتم این ماه بدون هیچ قرص و دارویی این‌جوری شدم .ممنون میشم راهنمایی کنید .

 • Mhsn, 9 فروردین, 1401 @ 11:21 ب.ظ پاسخ

  با سلام
  دکتر من 17 سالمه و ازدواج کرده ام. من پریودیم همیشه منظم بود و نهایتا 2 یا 3 روز عقب و جلو مینداختم. این ماه 6 روز عقب زدم. آیا من باردارم یا مشکلی چیزی در رابطه با قاعدگی دارم؟

 • فاطمه, 10 فروردین, 1401 @ 12:19 ب.ظ پاسخ

  سلام 17 سالمه متاهلم بد دو ماه پشت سرهم ت موقه های پریودیم از قرص ال دی استفاده کردم الان 5 روز از وقتم گذشته چیکار کنم؟
  امکانش هس بخاطر مصرف اون قرصا عقب افتادگی داشته باشه؟

 • مونا, 28 فروردین, 1401 @ 11:26 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۵ روز پشت هم نزدیکی داشتم ۳ ورق قرص اورژانسی خوردم الان ۳ روز از پریودم گذشته و علائم پریود رو دارم اما چرا نمیشم ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنونم

 • شبنم, 30 فروردین, 1401 @ 0:35 ق.ظ پاسخ

  سلام من الان ۸ روز از پریودیم گذشت اما حچ علائمی ندارم که بگم میخام پریود بشم چند روز بگیره بی‌بی چک بزنم ممنونم اگر راهنمای کنید

 • زر زر, 31 فروردین, 1401 @ 12:43 ب.ظ پاسخ

  سلام من باید ۱۷فروردین پریود میشدم ولی نشدم اقدام به بارداری داشتم ولی بی بی چک و آزمایش هم انجام دادم جواب منفی بوده سونو هم انجام دادم تخمک و تخمدان همه خوب بوده وضعیتش، مشکل چیه؟چرا عقب انداختم

 • ناشناس, 20 اردیبهشت, 1401 @ 0:34 ق.ظ پاسخ

  سلام وعرض ادب وقت بخیر18سالم ودرحال حاضر مجرد هستم
  سوالی دارم تقریبا نزدیک به 3 ماه میشود که پریود نشدم و آخرین دفعه ای که پریود بودم پریودیم با فاصله 3ماه اتفاق افتادو علت این اتفاق چیست آیا جای نگرانی وجود دارد؟ممنون

 • نگران, 23 اردیبهشت, 1401 @ 7:13 ب.ظ پاسخ

  سلام دقت بخیر من ۱۴ سالمه و مجردم و هیچ گونه رابطه ای هم نداشتم الان ۳ ماهه پریودم عقب افتاده و من خیلی نگرانم علتش چیه طبیعی هست یا نه و اینکه همش نا منظم پریود میشم لطفا راهنمایی کنید

 • نجمه, 30 اردیبهشت, 1401 @ 8:18 ق.ظ پاسخ

  من ۲۰ سال اذدواج کردم باردارنشدم پریودهام قبلن جلو میانداختم الان سه ماه است عقب میندازم علتیش چیست ممنون میشم راهنمایم کنید

 • ناشناس, 6 خرداد, 1401 @ 10:52 ب.ظ پاسخ

  سلام ۱۳ سالمه پریود شدم ۲ماهه ب طور منظم شدم
  الان ۲۱ روز از وقتم گذشته
  چرا؟

 • maede, 7 خرداد, 1401 @ 12:39 ب.ظ پاسخ

  سلا مم دختری 19 ساله هستم پریودیم تازه داشت منظم میشد ینی 5ماه مرتب حتی ساعت میزد ولی الان دو ماهه پریود نشدم واسترسم دارم به خاطر کنکور ….. چکار کنم؟

 • ملوک, 7 خرداد, 1401 @ 1:56 ب.ظ پاسخ

  سلام من دوماه پریود نشدم سونوگرافی دادم اما گفتن مشکلی نداری سنم 45سال خیلی مترسک میشه کمکم کنید

 • ناشناس, 7 خرداد, 1401 @ 5:29 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۱۸ سالمه ازدواج هم کردم برای جلوگیری از بارداری از کاندوم استفاده میکنم یک ماه طی ۳۵ روز گذشته پریود میشم ولی ماه بعدش ۸ تا ۱۰ روز عقب میوفته پریودم دلیلش چیه بنظر شما و ایکنه ۲۱ ،۱ پریود شدم دیگه نشدم عقب افتاده

 • زهرا, 12 خرداد, 1401 @ 10:39 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۱۶ سالمه
  حدود یه هفته پیش قرار بود پریود شم و ب محض اینکه شلی دستو پامو دیدم قرص خوردم ک پریود نشم ..ازین قرصایی ک نمیزاره پریود بشی …روز اول یکی روز دوم ۲ تا روز سومم ۲ تا علت اینکه دوتاش کردم این بود ک بدنم گو میگرفت و دستو پام شل میشد حس میکردم داره بهم فشار میاره و الان پریود میشم ولی وقتی دیگ نخوردم هنوز پریود نشدم علتش چیه

 • Zahra, 13 خرداد, 1401 @ 3:31 ق.ظ پاسخ

  سلام خسته نباشید من۲۹سالمه کیست درموئید داشتم که برج ۱۱ سال ۱۳۹۹ عمل کردم بعداز عملم چند ماهی پریودیم منظم بود یعدش چتد ماه هر سری جلو مینداختم الان چند ماهی هست که اقدام به بارداری کردم ولی هر سری۵ روز عقب میندازم دلیل چیه راهنمایی کنین لطفا ممنون

 • ناشناس, 16 خرداد, 1401 @ 10:05 ق.ظ پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من یک ماه از پریدیم عقب افتاده جلوگیری هم توسط همسرم انجام میدیم ۱۵روز بعد از عقب افتادن هم تست انجام دادم منفی بود
  دلیلش چیه؟

 • سمیه, 16 خرداد, 1401 @ 1:38 ب.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر الان دو سه روز از وقت پریود من میگذره ولی من از آی یو دی برای جلو گیری استفاده میکنم وحدود ۹ سال است که با داشتن دستگاه همیشه پریودی منظم داشتم آیا امکان این هست که باردار شده باشم

 • سارا, 27 خرداد, 1401 @ 1:12 ب.ظ پاسخ

  سلام خدمت دکتر عزیز من دختری هستم نزده ساله نامزدم ماه قبل بعد از پاک شدن از پریود با نامزدم سکس داشته البته از مقعد الان چند روزه میگذره خبری از پریود نیس میترسم حامله باشم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم.

 • eli, 29 خرداد, 1401 @ 2:57 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۱۰ روز هست که پروییدم عقب افتاده و هنگام رابطه مراقبه داشتیم و دخول صورت نگرفته و همچنین استرس زیادی دارم میشه راهنمایی کنید منو؟؟

 • رضائی, 2 تیر, 1401 @ 1:33 ق.ظ پاسخ

  سلام من ٣هفته پیش باید پریود میشدم ولی تا الان خبری نیست چیکارکنم

  • mohandes.shadman, 7 تیر, 1401 @ 4:21 ب.ظ پاسخ

   آزمایش خون جهت بارداری بدهید

   • ناشناس, 29 مرداد, 1401 @ 10:12 ق.ظ پاسخ

    سلام منم 18ذسالمه و متهلم میخواستم ببینم بعد از 13 روز پریود بودن چرا الان بعد ‌از 27 روز هنوز پریود نشم و درد کمر و گاهی هم زیره شکمم درد داره دلیل این که پریود نمیشم چیه احتمال باردار بودن هست و نا گفته نمونه که اون 13 روز به دلیل استرس زیاد داشتم فک میکنم اون جوری طول کشید

 • سمیه بافقی, 13 تیر, 1401 @ 6:12 ق.ظ پاسخ

  سلام منم ۳۹ سالمه و۱۰ روز هست پریودم به تاخیر افتاده ببیبی چک هم استفاده کردم منفی بوده همیشه پریودم منظم بوده

 • ناشناس, 22 تیر, 1401 @ 10:31 ق.ظ پاسخ

  سلام من همیشه پریودیم منظم بوده هیچ میشکلی نداشتم الان ۳روزه پریودیم عقب افتاده کمرم و بدنم خیلی درد می‌کنه نمی‌دونم چیکار کنم رابطه جنسی هم خیلی حواسمون بوده که باردار نشم

 • mar, 12 مرداد, 1401 @ 6:00 ب.ظ پاسخ

  سلام من یه مدت هم قرص های کلسیم و تقویتی میخوردم تو این مدت خیلی استرس داشتم الان یه هفته هست پریودیم عقب افتاده تست بارداری هم دادم منفی بود و خیلی کمر درد و دل درد دارم ولی هنوز پریود نشدم:(

 • مهسا, 15 مرداد, 1401 @ 6:14 ب.ظ پاسخ

  سلام احمدی هستم من بعد از آمپول کرونا دیگه 4ماهی یک بار پرید میشم 21سالم هست متاهل ولی باردارنیستم عفونت واژن داشتم ولی خوب شدم کمردرد ودل در شدید دارم عادت نمیشم دکتر رفتم قرص کلومیفن وچندتا آمپول استفاده کردم ولی مشکلم حل نشده چیکارکنم؟؟؟؟

 • ناشناس, 18 مرداد, 1401 @ 11:03 ق.ظ پاسخ

  سلام من دختری ۱۶ساله هستم م پریودم همیشه منظم بوده این ماه ۵ روز از پریودم گذشته میشه راهنمایی کنید خیلی نگرانم مجردم

 • غلامرضا, 22 مرداد, 1401 @ 8:40 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۱۹ سالمه متاهلم ویه پسر بچه ۲ساله دارم وماه قبل ۱۵ شده بودم والان هم هفت روزه از عادتم میگذره چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

 • مهسا, 24 مرداد, 1401 @ 2:56 ب.ظ پاسخ

  سلام خیلی وقته پریود نشدم چیکارکنم بچه دوم ۲ساله ش ازشیرم گرفتم

 • یگانه, 29 مرداد, 1401 @ 10:15 ق.ظ پاسخ

  سلام من 18 سالمه یه دوره 13 روزه پریود بودم الان که 27 رو ز از پریودیم میگذره هنوز پریود نشدم در حالی که باید میشدم چون درد دارم علاعمشو دارم کمر درد و دل دردش کم تره اما هست میشه بگید میتونه دلیلش چی باشه

 • ارشیدا, 2 مهر, 1401 @ 4:35 ب.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من ۱۹ سالمه و دوماه ازدواج کردم ماه اول به صورت منظم
  پریود شدم ولی الان چند وقت که پریود نشدم . دل درد و کمر درد دارم یکم باید ۶/۲۵پریود میشدم ولی نشدم هنوز
  بعدش من جلوگیری طبیعی دارم و اصلا اسپرم داخل واژن ریخته نشده !
  الان احتمال اینکه پریود بشم هست ؟
  یا احتمال بارداری وجود داره؟
  استرس هم یکم دارم

 • ..., 7 مهر, 1401 @ 10:40 ق.ظ پاسخ

  سلام من ۲۰سالمه الان ۲۰روز عقب انداختم جلوگیری هم نمیکنم فکر کردم باردارم ولی هم تست زدم هم ازمایش رفتم منفی بود ولی هنوزم پریود نشدم
  چهار ماهه که جلوگیری نمیکنم قبل از این چهار ماه منظم پرویود میشدم اما از وقتی جلوگیری نکردم پریودی هام جلو افتاده بود یعنی زودتر از تاریخی که باید پریود میشدم،شدم
  الانم از وقتی عروسی کردم الان اولین باریه که ۲۰روز عقب انداختم تست و ازمایشم هم منفی باید چیکار کنم توروخدا راهنماییم کنید
  ممنون🙏

 • ناشناس, 7 مهر, 1401 @ 9:23 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۲۰سالمه و متاهلم و‌همیشه قاعدگیم منظم بوده اما از وقتی ازدواج کردم یه بار لکه بینی داشتم و بعداز یک‌ماه پریود شدم الانم ۱۳روز هست پریود نشدم.رابطه محافظت شده ای داشتم چیکارکنم یعنی حامله ام؟؟

 • عایشه, 4 آبان, 1401 @ 12:36 ب.ظ پاسخ

  سلام من ۱۵شهریور پریود شدم تا الآن که ۴ آبان است پریود نشدم بی‌بی چک زدم منفی بود لطفاً راهنمایی کنید ممنون

 • بهار, 10 آذر, 1401 @ 10:12 ق.ظ پاسخ

  سلام من پریود منظمی دارم ۴ساله اقدام به بارداری میکنم اسپرم شوهرم کمی ضعیفه این ماه هم اقدام به بارداری کرده بودم تا الان سابقه تاخیر ۱۲روزه نداشتم الان ۱۲روزه که پریودم عقب افتاده ولی امروز بیبی چک منفی اومد دلیلش چی می‌تونه باشه هیچ دارویی هم مصرف نمیکنم

 • یاس, 15 دی, 1401 @ 9:22 ب.ظ پاسخ

  سلام . من دخترم ۱۴ساله هست و عدالت ماهیانه منظمی داست ولی دو ماهه با تاخیره بیشتر از ۱۰ روز مواجه هست . میتونین راهنمایی کنین ؟ وبه هیچ وجه راضی نمیشه ببرم دکتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *