سلام

درباره دکتر نفیسه مویدنیا

خانم دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان و زایمان ، نازایی و زیبایی می باشند و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره هفت ساله پزشکی عمومی خود را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند، و پس از قبولی در مقطع تخصص ، دوران تخصصی رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی و زیبایی را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند و در نهایت موفق به اخذ بورد تخصصی رشته زنان،زایمان،نازایی و زیبایی شدند.
ایشان چهار سال دوران طرح خود را در استان آدربایجان شرقی ، تبریز ، ملکان ، قزوین ، بوئین زهرا ، صومعه سرا و کلینیک بعثت رشت و کلینیک الزهرا تبریز مشغول خدمت رسانی به مردم بودند و در حال حاضر در مطب شخصی خود در شهر رشت آماده ارائه خدمات به بیماران و مردم عزیز می باشند.

نفیسه موید نیا

مدیر کل

برترین خدمات را با کلینیک ما تجربه کنید

در این سایت همچنین میتوانید نظرات بیماران را مشاهده کنید که دکتر نفیسه مویدنیا را به عنوان بهترین جراح متخصص زنان رشت معرفی میکنند. دکتر مؤیدنیا به عنوان جراح و متخصص زیبایی رشت هم فعالیت میکنند و جراحی زیبایی واژن انجام میدهند. چندین هزار جراحی موفق، حاصل تجربه و تخصصی است که طی سالها پژوهش و فعالیت در حوزه ی جراحی زنان به دست آمده است. به اعتبار همین تجربه است که بسیاری از مراجعان، دکتر نفیسه مویدنیا را به عنوان بهترین جراح زنان و زایمان رشت میشناسند. اگر شرایط خاصی دارید و در فکر بارداری یا انجام جراحی زیبایی هستید، نیاز به مراجعه به بهترین متخصص و جراح زنان رشت دارید. در این مورد حتما باید برای گرفتن نوبت اقدام کنید تا به صورت حضوری ویزیت شوید و نظر تخصصی دکتر را بنا به شرایط خود دریافت کنید. صفحه اینستاگرام دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان و زایمان رشت در صفحه ی اینستاگرام دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان رشت @drmoaiiednia میتوانید گزیدهای از سوالات پرتکرار در حوزه جراحی زنان و زایمان را مشاهده کنید. اگر به دنبال بهترین دکتر زنان رشت هستید یا قبلا توسط دکتر مؤیدنیا ویزیت شده اید، بهتر است به صفحه اینستاگرام سر بزنید و با دنبال کردن آن، اطلاعات بیشتری در مورد بیماری های زنان و نکات جراحی زیبایی لابیاپلاستی به دست آورید. در پیج اینستاگرام دکتر مویدنیا، متخصص زنان و زایمان رشت، سعی کرده ایم که همه ی پرسش ها، مراقبت ها و بیماری های مربوط به زنان، زایمان، نازایی و زیبایی ناحیه تناسلی را پوشش دهیم. در حال حاضر طیف گستردهای از موضوعات در پست های اینستاگرام تشریح شدهاند. امیدواریم با ​​همدیگر ، دغدغه ایی برای پیدا کردن بهترین دکتر زنان رشت برای شما وجود نداشته باشد.

اطلاعات تماس

آدرس: چهار راه گلسار، روبروی داروخانه شبانه روزی گلسار، بن بست حق شناس، ساختمان پزشکان آبان، طبقه پنجم

شماره تماس: ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹ و ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳

ایمیل: drnafisemoaiiednia@gmail.com