دکتر نفیسه مویدنیا
15
سال تجربه در حوزه زنان
درباره ما

کلینیک دکتر نفیسه موید نیا دارای برترین کادر پزشکی
در ایران

خانم دکتر مویدنیا متخصص زنان و زایمان دوره  هفت ساله پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تبریز به اتمام رساند، و پس از آن دوران تخصصی رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رسانید.در نهایت موفق به اخذ رتبه برتر بورد تخصصی رشته زنان،زایمان،نازایی و زیبایی شدند
ایشان دو سال دوران طرح خود را در استان قزوین ، بوئین زهرا ،گیلان و صومعه سرا و کلینیک بعثت رشت مشغول خدمت رسانی به مردم  بودند و در حال حاضر در مطب شخصی خود در شهر رشت آماده ارائه خدمات به بیماران و مردم عزیز می باشند. 

نفیسه موید نیا

مدیر کل

بسیاری از افراد برای پیدا کردن بهترین متخصص زنان رشت یا یافتن پاسخ ابهامها و پرسشهای خود درباره ی بیماریها و نارساییهای زنان و زایمان، به اینترنت سر میزنند. با راه اندازی سایت دکتر نفیسه مویدنیا، جراح زنان و زایمان رشت، تلاش کردهایم که منبعی مطمئن برای شما فراهم بیاوریم تا بتوانید با خیال آسوده به اطلاعات صحیح دست پیدا کنید و در سریعترین زمان ممکن از دکتر مویدنیا جراح متخصص زنان و زایمان رشت نوبت بگیرید.
در وبسایت دکتر نفیسه مویدنیا، متخصص زنان و زایمان رشت، علاوه بر نوبت دهی و مشاوره ی آنلاین، میتوانید به مجموعهای از مقالات کاربردی در موضوعات زنان و زایمان دسترسی پیدا کنید. مقالات جدید براساس پرسشهای شما تدوین میشود؛ بنابراین هر سوالی را که میخواهید از بهترین دکتر زنان و زایمان بپرسید، با ما مطرح کنید تا در مطالب بعدی به آنها بپردازیم. البته دقت کنید که بسیاری از پرسشهایی که یک متخصص و جراح زیبایی زنان با آنها مواجه میشود، مشابه نیستند و بهترین مشاوره، با ویزیت پزشک میسر میشود.

برترین خدمات را با کلینیک ما تجربه کنید

در این سایت همچنین میتوانید نظرات بیماران را مشاهده کنید که دکتر نفیسه مویدنیا را به عنوان بهترین جراح متخصص زنان رشتمعرفی میکنند. دکتر مؤیدنیا به عنوان جراح و متخصص زیبایی رشت هم فعالیت میکنند و جراحی زیبایی واژن انجام میدهند. چندین هزار جراحی موفق، حاصل تجربه و تخصصی است که طی سالها پژوهش و فعالیت در حوزهی جراحی زنان به دست آمده است. به اعتبار همین تجربه است که بسیاری از مراجعان، دکتر نفیسه مویدنیا را به عنوان بهترین جراح زنان و زایمان رشت میشناسند. اگر شرایط خاصی دارید و در فکر بارداری یا انجام جراحی زیبایی هستید، نیاز به مراجعه به بهترین متخصص و جراح زنان رشت دارید. در این مورد حتما باید برای گرفتن نوبت اقدام کنید تا به صورت حضوری ویزیت شوید و نظر تخصصی دکتر را بنا به شرایط خود دریافت کنید. صفحه اینستاگرام دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان و زایمان رشت در صفحه ی اینستاگرام دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان رشت @drmoaiiednia میتوانید گزیدهای از سوالات پرتکرار در حوزه جراحی زنان و زایمان را مشاهده کنید. اگر به دنبال بهترین دکتر زنان رشت هستید یا قبلا توسط دکتر مؤیدنیا ویزیت شدهاید، بهتر است به صفحه اینستاگرام سر بزنید و با دنبال کردن آن، اطلاعات بیشتری در مورد بیماریهای زنان و نکات جراحی زیبایی لابیاپلاستی به دست آورید. در پیج اینستاگرام دکتر مویدنیا، متخصص زنان و زایمان رشت، سعی کردهایم که همهی پرسشها، مراقبتها و بیماریهای مربوط به زنان، زایمان، نازایی و زیبایی ناحیه تناسلی را پوشش دهیم. در حال حاضر طیف گستردهای از موضوعات در پستهای اینستاگرام تشریح شدهاند. امیدواریم با ​​همدیگر ، دغدغه ایی برای پیدا کردن بهترین دکتر زنان رشت برای شما وجود نداشته باشد.

اطلاعات تماس

آدرس: چهار راه گلسار، روبروی داروخانه شبانه روزی گلسار، بن بست حق شناس، ساختمان پزشکان آبان، طبقه پنجم

شماره تماس: ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹ و ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳

ایمیل: drnafisemoaiiednia@gmail.com