متخصص زنان رشت

جراحی لابیاپلاستی در رشت توسط دکتر نفیسه مویدنیا

جراحی لابیاپلاستی در رشت توسط دکتر نفیسه مویدنیا


متخصص زنان رشت

متخصص زنان و زایمان یا همان جراح زنان و زایمان متخصص در بررسی و مدیریت مسایل مرتبط با سیستم تولید مثل زنانه است. این پزشکان تخصصی شامل دسته بندی بسیاری از بیماری‌های زنانی هستند. نظیر ناباروری، سقط جنین، بارداری طبیعی و قیصری، مشکلات هورمونی، پزشکی تولد، پیشگیری، تشخیص و درمان سرطانهای مرتبط با سیستم تناسلی و جراحی زنانه. مانند جراحی بواسیر، برداشتن رحم، جراحی هیستروسکوپی و غیره است.

بنابراین، در صورتی که با مشکلاتی مرتبط با سیستم تولید مثل زنانه خود مواجه هستید. بهترین گزینه این است که به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید. این پزشکان مجهز به دانش، تکنولوژی و تجهیزات مناسب هستند و می‌توانند به شما راهنمایی لازم در مورد بهداشت جنسی و سلامتی زنانه بدهند.


بهترین دکتر زنان رشت

برای پیدا کردن بهترین دکتر زنان در رشت بهتر است از این روش‌ها استفاده کنید:

1-  دوستان و آشنایان خود در خصوص تجربیاتشان با دکتران زنان و زایمان پرسیده و به نظرات آنها اعتماد کنید.

2 –  مراجعه به سایت‌های شبکه‌های اجتماعی مربوط به سلامتی برای دیدن نظرات و امتیازاتی که بیماران به دکتران زنان و زایمان داده اند، استفاده کنید.

3 – وب‌سایت‌هایی مانند سلامت نیوز برای دیدن لیست بهترین دکتران زنان در منطقه خود استفاده کنید.

4 – بررسی لیست دکتران زنان و زایمان محل خود شامل نزدیکی دکتر، سابقه شغلی، تحصیلات، مسلط به انجام عمل جراحی، و رنج قیمت مراکز و درمانگاه‌ ها

دکتر زنان رشت
دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان رشت

دکتر زنان تامین اجتماعی رشت 

 در شهر رشت دکتر زنان تامین اجتماعی، در بیمارستان های این شهر فعالیت می کنند. برای مراجعه به دکتر زنان تامین اجتماعی در رشت، می توانید از طریق سامانه نوبت دهی قبلی. یا با مراجعه مستقیم به بیمارستان های مربوطه، نسبت به ثبت نام و دریافت نوبت پزشکی اقدام کنید. امیدوارم که سلامت و بهبودی شما در زمینه جنین گرفتگی و مشکلات زنانه همواره حفظ شده و موفق باشید.


هزینه ویزیت دکتر زنان در رشت

هزینه ویزیت دکتر زنان در رشت ممکن است .بسته به محل ویزیت، تخصص و تجربه پزشک و نوع خدمات پزشکی، متفاوت باشد. در بیشتر موارد، هزینه ویزیت دکتر زنان در کلینیک های عمومی بین 100 هزار تا 300 هزار تومان. و در بیمارستان ها معمولاً بین 300 هزار تا 1 میلیون تومان متغیر است. البته شاید بیماران مشمول بیماران تامین اجتماعی به دلیل شرایط خاص، نیز دقیقاً همین مبالغ را نپردازند. و در بسیاری از موارد شامل تخفیف هستند. قبل از رفتن به پزشک دکتر زنان، بهتر است. با هزینه های کلیک یا بیمارستان ها در منطقه خود و همچنین بیماران تامین اجتماعی آشنا شوید.


بهترین دکتر زنان

از آنجایی که تخصص پزشکی زنان بسیار پیچیده و گسترده است. امکان شناسایی بهترین دکتر زنان برای هر فرد ممکن است کمی دشوار باشد. هر دکتر زنان با توجه با تخصص، تجربه، روش‌های درمانی و فیلسوفی پزشکی خود می‌تواند. کیفیت و قابلیت درمانی متفاوتی داشته باشد. اما برای انتخاب بهترین دکتر زنان، بهتر است. موارد زیر را در نظر بگیرید:

1. تخصص و مهارت های پزشک: بهتر است دکتری را انتخاب کنید. که تخصص و مهارت های لازم را در زمینه پزشکی زنان داشته باشد.

2. تجربه: هر چه پزشک بیشتر تجربه کسب کرده باشد. احتمال موفقیت در درمان شما بیشتر می شود.

3. مناسبت با شخصیت: دکتر شما باید به شما احترام بگذارد. شنونده باشد. و به شما وقت و توجه کافی را اختصاص دهد.

4. موقعیت جغرافیایی: پیدا کردن پزشکی که در نزدیکی محل سکونت شما وجود داشته باشد. زمان صرفه جویی و هزینه هایتان را نیز کاهش می‌دهد.

5. نظرات بیماران: در اینترنت و شبکه های اجتماعی، نظراتی از بیماران پیشین در مورد پزشکان مختلف می توان یافت. به این نظرات توجه داشته باشید.

توجه داشته باشید. که هر فرد باید خودش تصمیم بگیرد. کدام دکتر زنان مناسب ترین برای خودش است.

متخصص زنان رشت
متخصص زنان رشت

بهترین دکتر زنان در رشت کیست ؟

دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان و زایمان ، نازایی و زیبایی می باشند . دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره هفت ساله پزشکی عمومی خود را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند.و پس از قبولی در مقطع تخصص ، دوران تخصصی رشته جراحی زنان و زایمان و نازایی و زیبایی را در دانشگاه دولتی علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند و در نهایت موفق به اخذ بورد تخصصی رشته زنان،زایمان،نازایی و زیبایی شدند.
ایشان چهار سال دوران طرح خود را در استان آدربایجان شرقی ، تبریز ، ملکان ، قزوین ، بوئین زهرا ، صومعه سرا و کلینیک بعثت رشت و کلینیک الزهرا تبریز مشغول خدمت رسانی به مردم بودند. و در حال حاضر در مطب شخصی خود در شهر رشت آماده ارائه خدمات به بیماران و مردم عزیز می باشند.

به این مقاله چند ستاره می دهید؟
بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *