رشت یکی از شهرهایی است که در زمینه ی فعالیت های زنان و زایمان دارای کارنامه ی درخشانی است. همین موضوع باعث شده که معرفی بهترین متخصص زنان رشت، کار نسبتا دشواری باشد. علت این امر این است که طی مراجعه به پزشک متخصص زنان و زایمان در رشت، انتخاب های پیش روی شما بسیار گسترده هستند. البته شما می توانید برای انجام اقدامات تخصصی مرتبط با بیماری های زنان و زایمان به پزشک های دارای دانش فوق تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید. این اقدامات در حیطه های نازایی، سزارین، درمان تخمدان پلی کیستیک(PCO) و انواع موارد مرتبط با زنان و زایمان قرار می گیرند.

اقدامات درمانی مرتبط با بیماری های زنان و زایمان، یکی از حساس ترین حیطه های عملکردی در حوزه ی علوم پزشکی به شمار می رود، اما در این بین برخی از اقدامات همچون درمان نازایی، در اولویت قرار دارند. جالب است بدانید تعداد زیادی از پزشکان متخصص زنان رشت، در زمینه های حساسی همچون: درمان نازایی، مشغول به فعالیت هستند .این امر به صورتی است که همه روزه عمل های بسیاری در زمینه ی درمان نازایی و استفاده از سلول های جنسی جهت ایجاد لقاح مصنوعی و سپس انتقال جنین به رحم مادر، در کلینیک های درمان ناباروری در این شهر انجام می گیرد.

متخصص زنان و زایمان

کلینیک درمان نازایی رشت

کلینیک درمان نازایی رشت، یکی از مکان های بسیار تخصصی و پیشرفته جهت درمان انواع مشکلات ناباروری در کشور به شمار می رود. ناباروری، یکی از مشکلات و معضلاتی است که دامن گیر بسیاری از زوج های کشور شده است. البته در گذشته درمان ناباروری اقدامی بسیار سخت و دارای هزینه های بسیار بالا بود؛ اما امروزه مراکز ناباروری توانسته اند نقش موثری در روند درمان نازایی ایفا کنند. یکی از مراکز مهم و پیشرفته که در زمینه ی کمک باروری و درمان نازایی فعالیت دارد، در شهر رشت مستقر می باشد. این کلینیک نازایی رشت را با نام کلینیک مهر، می شناسیم. این موسسه ی نوین پزشکی و تحقیقات ناباروری از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نموده است. خانم دکتر مرضیه مهرافزا به عنوان بنیانگذار این مجموعه، یکی از بهترین پزشکان فوق تخصص زنان و زایمان، IVF و نازایی می باشد. در نتیجه شما می توانید با مراجعه به این مرکز، توسط بهترین متخصص زنان رشت ویزیت شده و اقدامات لازم برای شما انجام پذیرد.

انجام سزارین در رشت

بهترین دکتر سزارین رشت، باید دارای توانایی و مهارت بالقوه ای در حوزه ی اقدامات جراحی باشد. سزارین یا CS یکی از اقدامات تهاجمی جهت انجام پروسه ی زایمان می باشد که در شرایط خاصی انجام پذیر است. برخی شرایط که منجر به انتخاب سزارین جهت زایمان خواهد شد شامل: پوزیشن قرار گیری جنین در رحم( بریچ بودن)، زایمان چند قلویی، وجود بیماری های خاص در مادر و غیره، می باشد.

درمان ناباروری

بنابراین بهترین دکتر سزارین رشت باید بتواند بر اساس شرایط هر بیمار و با توجه به ریسک های احتمالی، جراحی را انجام دهد. یکی از مواردی که هنر و توانایی بالای پزشک متخصص زنان را به نمایش میگذارد، ایجاد کردن شرایطی است که کمترین خطر را برای مادر و نوزاد به همراه داشته باشد. شهر رشت با داشتن پزشکان مجرب و دارای سطح علمی بالا در زمینه ی زنان و زایمان، توانسته است به قطب اصلی مراجعه ی متقاضیان انجام پروسیجر های زنان تبدیل شود. افراد زیادی از رشت و شهرستان های اطراف همچون گیلان، جهت ویزیت و دریافت مشاوره توسط مجرب ترین متخصص زنان رشت به این شهر سفر می کنند.

خلاصه

به طور کلی شهر رشت با داشتن مراکز پیشرفته در زمینه ی اقدامات درمانی مرتبط با بیماری های زنان و زایمان همچون: درمان ناباروری، درمان های کمک باروری، انجام پروسیجر های جراحی همچون سزارین، توانسته است خدمات ارزنده ای را به مراجعین سراسر کشور ارائه نماید. همچنین حضور متخصصین دارای تجربه و مهارت بالینی بسیار زیاد باعث شده تا پروسیجرهای حساسی همچون IVF یا جراحی هیسترکتومی به راحتی در این شهر و در مراکز درمانی آن انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.