PRP یعنی تزریق پلاسمای غنی از پلاکت به دیواره بالایی واژن و کلیتوریس می باشد. فاکتورهای رشد با تحریک کلاژن و الاستین در داخل واژن و اطراف کلیتوریس ها، موجب انبساط و کشیدگی واژن شده و در نهایت منجر به تحریک بیشتر و لذت بیشتر رابطه جنسی می شود. با تزریق پلاسمای غنی از پلاکت، تحریک سلول های بنیادی بیشتر شده و در نهایت منجر به رشد بافت های جوان‌تر می شود.

کاربردهای PRP عبارتند از:

بهبود ظاهر و بافت پوست

سفت کردن پوست

احیاء سلول های بنیادی پوست

کاهش عمق و شدت خط لبخند و منافذ پوست

درمان کبودی و گودی زیر چشم

پر کردن گونه ها

جوانسازی واژن و بهبود رضایت جنسی (تزریق به G-spot و C-spot) با کاهش خشکی واژن)

درمان پارگی عضلات ، رباط ها و تاندون ها

درمان پارگى و آسیبهاى منیسک زانو

کمک به رشد و تکثیر سلول های استخوانى نگهدارنده دندان (alveolar bone).

روش آماده سازی PRP

خون هر فرد با فرد دیگر تفاوت دارد. غلظت خون، مقدارپلاسما، تعداد سلول های خونی و پلاکت های افراد باهم فرق دارند. آماده سازی PRP حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. فرآورده نهایى مایع زردرنگى است که درواقع پلاسماى حاوى میلیونها سلول بنیادى با قابلیت ترمیم و بازسازى بافتهاى آسیب دیده است.

نتایج PRP چه موقع ظاهر می‌شود؟

از ٤ تا ١٢ هفته پس از تزریق بسته به محل تزریق نتایج قابل مشاهده خواهد بود. با گذشت زمان نتایج درمانى بیشتر و بیشتر مشخص مى‌شوند. تعداد جلسات موردنیاز ٣-١ جلسه است.

در جوانسازی پوست و صورت، PRP  را با کدام روش های دیگر می‌توان ترکیب کرد؟

ترکیب PRP یا میکرونیدلینگ یا مزوتراپی و کربوکسی‌تراپی

قبل و بعد از  PRP

سه روز قبل از PRP از مصرف داروهایى مثل آسپیرین و بروفن خوددارى نمایید. در PRP مقدار کمی ‌خون از بدن گرفته می‌شود. در حین آماده سازی PRP، پوست تمیز و برای تزریق آماده می‌شود. تزریق حدود ۱۵ دقیقه طول مى‌کشد و درد چندانی ندارد. پس از تزریق نیازی به مراقبت جدی یا مرخصی از کار ندارید. تورم ملایم، قرمزی یا کبودی ظرف ۱ تا ۳روز رفع می‌شود.

 

اگر شما هم نیاز بی پی ار پی PRP دارید میتوانید از تخصص خانم دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان و زیبایی استفاده کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن مطب 01332135933 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *